Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość qiiqiqiqiqi

NAJLEPSZY CHIRURG PLASTYCZNY OD POWIĘKSZANIA PIERSI ???

Polecane posty

Gość gość
no na pewno łatwo nie jest znaleźć dobrego fachowca. I powiem szczerze, że jestem trochę zaskoczona tym, co mówisz na temat Osucha, ja po wizycie u niego i po operacji jestem bardzo zadowolona. Bardzo dobrze wspominam wszystkie konsultacje i na mnie zrobił bardzo pozytywne wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm jak poznać...nie sadzę, żeby były takie idealne i dokładne wyznaczniki...trzeba samemu poczytać i potem wypytać doktora czy nie obiecuje gruszek na wierzbie i czy rzetelnie przedstawia zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja powiększałam piersi u Michała Knakiewicza, mialo to miejsce miesiąc temu wiec jestem na świeżo. Jak ktos jest z Wrocławia czy okolic to bardzo polecam te rodzinna klinike, bardzo dobre warunki i efekt po opracji super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej jest u dr Osucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcela28
ja myślę ze to zależy od wielu rzeczy, od konsultacji, od tego jaki jest lekarz. nie ma jednego idealnego, który każdemu podpasuje. trzeba pojsc na konsultację i samemu sie przekonać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaulinaPolka
najlepiej z polecenia szukać chirurga, ja przynajmniej tak wybierałam, robiłam biust w listopadzie 2015r. implant okrągły firmy Arion, w klinice w Katowicach chirurg dr Marcin Sierociński. także tą klinike mam sprawdzoną i mogę śmiało polecić. potem po mnie w styczniu piersi robiła tam koleżanka i też jest zadowolona. Doktor fachowiec, wszystko mi poopowiadał , pomierzył, podoradzał bo w sumie to sama nie bardzo wiedziałam co chce idąc na pierwszą konsultacje ;p zabieg dość szybko był, w klinice bardzo dobre warunki (bo wiem że u niektorych różnice z tym bywa). najlepiej umówić się na konsultacje i sprawdzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja myślę ze każda z nas ma swojego ulubionego...chociaż warto sprawdzić osobiscie na wizycie....natomiast chyba jednym z lepszych doradców to są też opinie innych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalana
Widzę, że ktoś tu już pisał o doktorze Knakiewiczu z Wrocławia. Dwie moje koleżanki u niego były i są bardzo zadowolone z efektów. Obie zdecydowały się na implanty. Ich piersi świetnie się teraz prezentują. Sama rozważam taki zabieg, bo słyszałam, że w tej klinice przebiega on wzorowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, zdecydowanie! Knakiewicz to jeden z lepszych specjalistów, moja siostra była pod jego opieką i bardzo dobrze to wspomina. Ani jednego słowa złego nie może o nim powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaaa252
Cześć Kobietki. Jestem właśnie po operacji biustu, który przed wyglądał jak dwie wiszące skarpetki i każda z piesi miała inną wielkość. Lewy sutek był całkowicie wciągnięty do środka. Niestety kilka ciąż i karmienie piersią zrobiły swoje. Byłam na konsultacjach w kilku bardzo znanych klinikach, których niestety nie polecam. Masówka i kasa. Brak indywidualnego podejścia do pacjenta. Długo szukałam odpowiedniego lekarza, ale kto szuka ten znajduje. Mój wybór padł na Dr Grzesiak. To ona sprawiła, że patrząc na swoje piersi w lusterku buzia sama się uśmiecha. Chociaż jestem dopiero tydzień po operacji to juz w tym momencie moje piersi wyglądają cudownie. Kiedy pierwszy raz zdjęłam biustonosz żeby wziąć prysznic rozpłakałam się ze szczęścia. Mam cudowne piersi o jakich sama nawet nie śniłam. Uwierzcie, wyglądały kiedyś okropnie. Pani Doktor Grzesiak jest najlepszym specjalistą w chirurgii plastycznej. Jak pisałam, byłam na konsultacjach w kilku znanych klinikach i mam porównanie. Dr Grzesiak każdego pacjenta traktuje indywidalnie, nie śpieszy się, nie robi masówki, poświęca bardzo dużo czasu i uwagi. O jej ogromnym zakresie wiedzy i profesjonaliźmie można przekonać się już na pierwszej wizycie. Kobietki, proszę Was, uważajcie i nie róbcie zabiegów tam, gdzie jest tanio, bo tanio zazwyczaj nie oznacza dobrze. Jest wielu chirurgów, którzy zajmują się plastyką nie mając o niej bladego pojęcia. Mało tego, zabiegi wykonują już nawet pediatrzy. Uważajcie, sprawdzajcie i nie dajcie się nabrać. Jeżeli któras z Was zastanawia się do którego chirurga pójść, z czystym sumieniem polecam Panią Doktor Grzesiak za niezwykłą fachowość i 120% profesjonalizmu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaaa252
Gdyby któraś z Was pytała, to klinika Pani Dr Grzesiak jest w Warszawie. Polecam, polecam i jeszcze raz polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melka1001
Prosze pomozcie!! Chcialabym powoekszyc piersi ale nie stac mnie na oplacenie takiego zabiegu z gory wiec oststnio w sieci szukalam jakies kliniki ktora przeprowadzi taki zabieg w ratach i natknelam sie na Tourmedica a mianowicie zajmuja sie tym ze pomagaja znalesc klinike wlasnie taka ktora przyjmuje w systemie ratalnym i na chacie pisalam z jedna Pania wlasnie z Tourmedica i polecila mi klinike we wroclawiu (pochodze z jeleniej gory i interesuja mnie wylacznie kliniki z wroclawia) i polecila mi dr.Andrzeja Bienka. Miala ktoras z was przeprowadzany zabieg powiekszenia piersi wlasnie u tego lekarza?? Jak myslicie moge zaufac takiej firmie jak Tourmedica?? I przedewszystkim temu lekarzowi? Boje sie okropnie zeby mi lekarz jakiegos dziadostwa nie zrobil... jest to dla mnie najwiekszy strach bo samego zabiegu sie nie obawiam. Prosze o jakies porady dotyczace lekarza ktorego przedstawilam. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W temacie powiększania i modelowania piersi warto wybrać się do tej kliniki na Mokotowie http://www.drchecinski.pl/. Ja miałam malutkie piersi a do tego lekko asymetryczne wiec miałam z tego tytułu naprawdę spore kompleksy, zwłaszcza na plaży i przed facetami. A w klinice dr Chęcińskiego wszystko odbywa się profesjonalnie – już na konsultacjach możecie zobaczyć symulacje nowego biustu w 3 d , a lekarz zleca niezbędne badania żeby sprawdzić czy nie żadnych przeciwwskazań do zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każda nowa odpowiedź to kolejny znakomity chirurg, ja nie będę z nazwiska wymieniać kto jest w tym dobry i do kogo powinno się z głosić na zabieg. Ja będę inna i podsyłam link do artykułu o tym jak wybrac chirurga plastycznego i na co przede wszystki zwrócić uwage podczas takiego wyboru: https://beautyexpert.pl/jak-wybrac-chirurga-plastycznego/- 80% wpisów z poleceniem konkretnego chirurga to reklama niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkoncuszczesliwa
Jestem szalenie zadowolona z powiększenia piersi, które poprawił mi w Warszawie dr Szymański. Wyglądają bardzo naturalnie, nie widać żadnych blizn. Doktor wyleczył moj odwieczny kompleks, a moj mąz nie spuszcza ze mnie wzroku. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja moge wreszcie zapisać bo ściągnełam opatrunki iiiiiii jestem mega bardzo bardzo zadowolona!!! ie spodziewałam isę taaakiego efektu. Wiadomo, jeszcze sporo przede mną bo rany się lecza ale JUŻ wygląda to obłędnie!!!! Polecam swoją cudotwórczynie bo wykonała kawał bardzo dobrej roboty - DR ŻUKOWSKA Z ŁODZI !!! dziękowac tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ładny biust? super ze zadowolona jesteś - teraz z każdym dniem będzie coraz lepiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doktor Knakiewicz ma klinikę we Wrocławiu, w której zdecydowałam się na operację. Bóle po zabiegu są nieprzyjemne, ale z czasem uciekają razem z opuchlizną. Efekt genialny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Widzę że Pani miała operację u dr. ZUKOWSKIEJ. przyjmuje w Łodzi a czy sama operacja jest też w tym mieście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę powiedzieć, że doktor Knakiewicz wykonał dobrą robotę. Przed zabiegiem miałam obawy, ale patrząc na swoje piersi teraz wiem że moja decyzja była słuszna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Czy może ktoś się wypowiedzieć na temat dr Kratochwila ? Jakie są efekty po operacji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcela28
no i bardzo dobrze mariaawaria - to jest bardzo dobry wybór! ja jak wybierałam lekarza to kierowałam się odczuciem że będę pod dobrą opieką.... trochę instynktownie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja, jeśli mowa o chirurgu plastycznym to znam tylko panią doktor Żukowską, bo trochę się u niej "poprawiałam". Nie wiem czy powiększa też piersi, ale znajdź ją sobie w sieci i zadzwoń dopytać. Przyjmuje w Łodzi. Ja jestem z niej bardzo zadowolona, bo jest kompetentna, rzetelna i empatyczna. Nie powiem złego słowa na nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 19:08 Żukowska jest złym chirurgiem odradzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale chyba jednak nie sa to trwałe metody - niestety ale przed operacją piersi z wieloma metodami miałam do czynienia i tak na prawdę dopiero implanty mnie usatysfakcjonowały w pełni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jak przy innych operacjach, ale w przypadku plastyki piersi to bym Mateusza Knakiewicza poleciła. Ja się zdecydowałam na powiększanie własnym tłuszczem i wyszło świetnie – efekt jest naturalny, moim zdaniem lepszy niż w przypadku implantów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Małe piersi zawsze były moim największym kompleksem. Z moimi naturalnymi czułam się brzydka i nieatrakcyjna.Zdecydowałam się na ich powiększenie w http://prestigeclinic.pl. Zabieg odbył sie bez komplikacji, miałam zapewnioną fachową opiekę, teraz na reszcie czuję się kobieco! Kobietki, nie ma się czego bać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×