Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość qiiqiqiqiqi

NAJLEPSZY CHIRURG PLASTYCZNY OD POWIĘKSZANIA PIERSI ???

Polecane posty

Gość gość
W jakiej klinice robiła ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyrylica
Byłam pacjentką w klinice w Katowicach. Przyjmuje tam doktor Olender. Moim zdaniem bardzo dobry, kompetentny lekarz. Wszystko na wysokim poziomie (konsultacje, opieka medyczna, personel, a zwłaszcza sam zabieg i efekty), cena niewygórowana. Panią doktor oprócz profesjonalizmu cechuj***ardzo dobre podejście do pacjenta, zawsze indywidualne i przyjazne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JA polecam łątkowskiego, zresztą warto sobie zajrzeć do jego galerii. Ksztaltne piersi, nie przesadzone, no chyab, że ktoraś takie chce miec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja będę zawsze polecać swojego doktora :) według mnie najlepszy, do niczego nie mam zastrzeżeń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z doświadczenia powiem, że super osobą jest dr Knakiewicz, nazwisko znane, ma dużo pozytywnych opinii i to też mnie skłoniło żeby się do niego udać i nie żaluje, moje życie się zmieniło na lepsze, bo pozbyłam się kompleksu po prostu. Marzy mi się jeszcze odsysanie tłuszczu z bioder, ale i na to przyjdzie czas. Obecnie mam atrakcyjne piersi i jestem szczęśliwa. Osoby, które nie borykały się z kompleksem na pewno nie zrozumieją tych co robią operacje poprawiające urodę, stąd też spotkałam się z paroma negatywnymi opiniami, ale nie trzeba się tym przejmować, w końcu trzeba dbać o własne szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja polecam T. Zielińskiego - super lekarz, delikatny, opiekuńczy i rzeczowy. Robiłam dawno operację ale jemu jeszcze raz poddałabym się pod nóż!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszędzie ,byle nie u sankowskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszedzie, tylko nie u tych, ktorzy sie oglaszaja W TYM watku. za tymi postami stoi brudna reklama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale skoro autor wątku się pyta kto jest dobrym chirurgiem? to co napisać :) wiadomo że kobitki będą polecać swoich chirurgów u których robiły operację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam też zapoznać się z tym, czy dany lekarz ma doświadczenie i jakie, czy ma certyfikat lekarza medycyny estetycznej, czy się nadal dokształca etc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pilnie poszukuje chirurgów, którzy wszczepili mi w nocy 26/27dnia 02.2012roku mikroczipy w oczy uszy i inne części ciała(celem przygotowania do operacji urologicznej) błagam tych ludzi o kontakt w celu usunięcia mikroczipów w zamian za-wysoką nagrodę finansową. mój adres e-mail: ordynus24@interia.pl numer telefonu: 664709150 nagroda to 30000pln lub wyższa (do uzgodnienia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amania
Ja miałam taki zabieg przeprowadzony u dr Olender w Katowicach (a właściwie w Żarkach niedaleko Katowic). Orientowałam się w opiniach nt lekarzy, zanim zdecydowałam się na konsultację, w okolicy na pewno nie ma lepszego chirurga plastycznego. Też mogę polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam robioną operację u Bienka we Wrocku...jestem bardzo zadwolona z decyzji...nie wiem czy jest najlepszy ale dla mnei jest doskonały!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilka089
Dr Olender

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paluniata
Zgadzam się z opinią, że dr Olender jest godna polecenia. Byłam na kilku konsultacjach, w końcu zdecydowałam się na zabieg u dr Olender (w klinice w Żarkach). Konsultacje odbywały się w Katowicach, uważam, że podejście do pacjenta jak i sama opieka jest na najwyższym poziomie. Efekty po zabiegu rewelacyjne! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podaj dokładny adres gdzie są konsultacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninnka77777
Dla osób ze Śląska polecam dr Sierocińskiego- poświęca niesamowicie dużo czasu dla pacjentek, robi przepiękne biusty- ma duże pojęcie o estetyce! Wszystko tłumaczy, odpowiada nawet na najgłupsze pytania, nie "zlewa" pacjentek. Bardzo fachowy plastyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość immona
Moim zdaniem Niemkiewicz albo Bieniek jeśli bierzesz Wrocek pod uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każda ma swojego lekarza:) ja polecam T. Zielińskiego bo jestem zadowolona z efektu:) ale tak na prawde musisz sama sprawdzić który lekarz będzie Ci odpowiadał na konsultacjach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie nie wejde, to widze te sama reklame Zielinskiego. desperacja do kwadratu...:O Zielinski zjadl wlasnie nidzielny obiad, wlazl na kafe i zasmieca polowe watkow swoim spamem. moze by tak niedzielne popoludnie przeznaczyc na dotleniajacy spacer panie Zielinski ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po kazdym zabiegu moga wystapic problemy zdrowotne!Do tego przy karmieniu sa czesto duze problemy!Nigdy nie powinno sie niczego zmieniac po latach moze dojsc do tragedii.Np. Laserowa korekta wzroku wspaniala rzecz,lecz na stare lata moze byc slepota bo przy zabiegu sie robi ciensza powloke na oku i gdy beda skoki cisnienia moga nie wytrzymac i zostaniecie slepi itd....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość z 15.40 popieram cie w 100%. Smierdzi reklama z daleka. Byłam na konsultacji u Zielińskiego i na pewno nie jest konkretny i rzeczowy. Na dodatek nie wyobrazam sobie jak bym zaraz po zabiegu miała jechać do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale przecież ta osoba polecająca Zielińskiego nic takiego nie powiedziała. Dla jednych jeden lekarz jest dobry, innym nie pasuje. Na jakie opinie nie wejdziesz - znajdziesz i te dobre i te złe. To, ze ktoś był zadowolony, to nie znaczy, ze od razu reklama :) Easy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bieniek tez biedny nie ma klientow i siedzi na kafe, ze niby ktos u niego zrobil sobie piersi i jest zadowolony :D Jacy wy zalosni prostaccy jestescie.....:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama jesteś prostaczka. Ją byłem u tego wspaniałego doktora na konsultacji i nie wiedział jak się zabrać do mojej operacji. Taki konkretny jest i rzeczowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toyska
gość z 23.13 - a gdzie ja powiedziałam, że polecam mojego doktora? poprosiłam tylko o trochę luzu...jak widać niektórzy będą się czepiać dla samej przyjemności z czepiania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firenzo
Jeśli chodzi o dr Olender, ktoś wyżej pytał - konsultacje odbywają się w Katowicach (przynajmniej ja miałam tam wizytę) a sam zabieg później po ok. miesiącu w klinice w Żarkach (też niedaleko Katowic). Już wszystko się ładnie zagoiło i jestem bardzo zadowolona. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcela28
no ja robiłam u Zielińskiego i sobie chwalę chirurga, bardzo fajny i kompetentny! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×