Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość qiiqiqiqiqi

NAJLEPSZY CHIRURG PLASTYCZNY OD POWIĘKSZANIA PIERSI ???

Polecane posty

noo jest sporo dobrych miejsc -warto się przekonać na sobie, przejść na różne konsultacje , porównać wrażenia., To będzie najlepszy wybór :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewajot
racja na konsultacje nie zaszkodzi się wybrać można najpierw zobaczyć jak to będzie wyglądać, porozmawiać z lekarzem zobaczyć co doradzi czy w ogóle jest szansa na powiększenie piersi itd. Dobry chirurg plastyczny przyjmuje w orthosie w Komorowicach dr Wacłowicz jest miły dla pacjentek zawsze wysłucha doradzi. Nie ma się czego bać !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kliniki chirurgii plastyczne w Warszawie są naprawdę niezłe, np. www.drchecinski.pl byłam u nich na paru zabiegach, zawsze dostaje wyczerpujące odpowiedzi, efekty są zadowalające, śmiało mogę polecić dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja powiększałam piersi w http://prestigeclinic.pl/. Jestem bardzo zadowolona, bo zabieg przeszedł bez komplikacji, szybko się wszystko wygoiło no i jestem zadowolona z efektu, spełniło sie moje największe marzenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anin751

W Polsce jest naprawdę wielu dobrych chirurgów. Akurat w Poznaniu to myślę, że warto zapisać się do doktor Kuźlan. Bardzo profesjonalna, rzeczowa. Miałam operowane u niej piersi dokładnie pół roku temu. I to ona poleciła mi implanty Mentor Xtra. Cieszę się też, że zaufałam jej pod względem rozmiaru implantów- okazał się strzałem w dziesiątkę. Jeśli chodzi o mentory to chyba to najlepsza marka dostępna na rynku... Bardzo bezpieczne, miękkie, niemal jak naturalna pierś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×