Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość qiiqiqiqiqi

NAJLEPSZY CHIRURG PLASTYCZNY OD POWIĘKSZANIA PIERSI ???

Polecane posty

Gość zuzia91
W Szczecinie polecam dr Michał Piotrowiak. Idźcie na konsultację, zobaczycie same. Zrobiłam sobie u niego biust i jestem baaardzo zadowolona. I wielkie dzięki dla pielęgniarek Kasi i Agnieszki za opiekę i zaangażowanie ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam dr Mariusza Wysockiego - pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Efekt po zabiegu przerósł moje najśmielsze oczekiwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no wiadomo ze te zadowolone będą wychwalać....te mniej zadowolone raczej nie :) ale po to tutaj jesteśmy żeby wyrażać swoje opinie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A na południu Polski? Ktoś może polecić jakąś klinikę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matrio
Kraków, Katowice, Wrocław? Południe to nie jest jednoznaczne stwierdzenie. Ja powiększałam biust w klinice dr Olender (Żarki, a konsultacje w Katowicach, bo miałam bliżej). Wprawdzie było to już rok temu, ale jestem mega zadowolona z efektu operacji, opieki przed i pooperacyjnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jednak warto doprecyzować lokalizację:) ale myślę ze w każdym mieście znajdziesz odpowiedniego lekarza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miss_bitty
Fakt, ale czasmi też warto poświęcić czas na podróż i znaleźć lekarza, który nam odpowiada w innym mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikiwlkp9
Jeśli z okolic Poznania to może dr Łuksza z http://www.biogenica.pl/ ja akurat robiłam u niego inny zabieg chirurgiczny ale z efektów jestem bardzo zadowolona, a widziałam też naprawdę dużo dobrych opinii o tym lekarzu jak sama szukałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miss Bitty fakt - zgadzam sie z innym miastem...ale np mieszkając w Zakopanym nie pchałabym się na operację do Gdańska, mimo wszystko jest to za duża odległość i nie widzę w tym sensu...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIGDY nie operujcie sie u lekarzy, ktorzy reklamuja sie na tym forum. wejdzcie na forum beautywpolsce, tamto forum jest rzetelne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miss_bitty
no raczej :D nie chodzi o to, zeby jechać 600 km, ale można w promieniu no. 200 km poszukać - moim zdaniem to jest na tyle ważna sprawa, że można pojechać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcela28
no wlasnie, można trochę pokombinować. ale to i tak zalezy od nas samych - jak nam zależy i się chce jechać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toyska
chyba, ze w swoim mieście ma się dobrego - to wtedy sprawa załatwiona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wiele czytałam dobrego o dr Pabiańczyku z Krakowa. Czy znajdę tu którąś która "coś" u niego robiła?? Będę wdzięczna za wiadomości na priv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Chęcińskiego, wydaje mi się dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dla mnie najlepszy jest Dr Osuch, byłam u niego na konsultacji, dokładnie omówiliśmy, jakie są możliwości, jakie rozwiązanie będzie dla mnie najlepsze. No i teraz czekam na termin zabiegu, ale już niedługo mam nadzieję będę się cieszyć nowym i kształtnym biustem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja Osucha nie polecam , miałam włożone spore implanty które zaczęły mi z czasem ciążyć i przeszkadzać, u Dr chciałam usunąć implanty, Dr mnie jakby namawiał że nie ma to sensu, że są ładne że po co usuwać, takie miałam wrażenie bynajmniej. Wg mnie zero empatii, bo to nie on z tym żyje tylko ja. Dr powiedział że jak na wysoki profil to są naprawdę ok i że on wysokich profilii nie robi wcale, także może się to info przyda komuś kto chce mieć implanty u niego robione. Druga sprawa to, że jak Dr już zgodził się je usunąć to tylkoi wyłącznie z jednoczesnym liftingiem piersi czyli cięciem typu kotwica!!! Przez całą pierś. Dr mówił, że inaczej nie ma sensu i że skóra będzie mi wisieć i że jak usunięcie to tylko z usunięciem skóry i co...... Wybrałam innego lekarza który powiedział że na lifting mam czas zawsze, usunął mi wkładki. Moja skóra pięknie się scisnęła i nie jest mi potrzebny żaden lifting z cięciami przez srodek piersi, gdybym poszła do Osucha i uległa na jego pomysły to zupełnie niepotrzebnie skończyłabym z cięciem przez srodek cycka! Nie rozumiem dlaczego Dr tak się upierał przy jednoczesnym liftingu jaki to był aspekt że tak bał się wyjąć implantów bez liftu. Dlatego ten lekarz jest dla mnie nie godny polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam stronę www.dbajopiersi.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwianka
Sprawdźcie klinikę doktora Węgrzyna w Bielanach Wrocławskich i na Hallera we Wrocławiu. To jest strona www.medic-beauty.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toyska
Na beautywpolsce jest sporo dość wiarygodnych opinii, można tam poszukać, po miastach, po nazwiskach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ramenia
Nowy Rok więc i postanowienia. Ja zbierałam od dawna na zabieg powiększania piersi i zdecydowałam się na taki w klinice dr Olender, w mojej okolicy najbardziej polecana. Niedługo mam wizytę konsultacyjną, ale przeczytałam naprawdę sporo pozytywnych opinii na temat tego lekarza i jestem pozytywnie nastawiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lisia
Dziewczyny - czy któraś robiła piersi u dr Pabiańczyka w Krakowie? Poleciła mi go koleżanka ale chciałabym się upewnić? Czy warunki na Ujastek są ok i miłe pielęgniarki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem po powiekszeniu piersi u dra Michała Knakiewicza. Miał dużo dobrych opinii i postanowilam pojsc do niego. Od pierwszych konsultacji wydal mi się profesjonalista. Jestem bardzo zadowolona z efektu zabiegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak poznać profesjonalistę ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×