Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bazinka

Panowie jaki wzrost idealny dla kobiety?

Polecane posty

Gość Najlepszy wzrost to
165

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niski do niskiej bedzie pasował. wysoki do wysokiej też, wysoki do niskiej także, ale niski do wysokiej juz nie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiopeja30
Głupie pytanie, bo dla krasnala będzie to wzrost karlicy.. a dla wysokiego wzrost modelki.. Zależy od faceta..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I sekretarz KC
wg norm przyjętych dla krajów demokracji ludowej idealny wzrost kobiety socjalistycznej to ok 1m-1,10m a to dlatego aby mogła wykonywać tzw.posłuszeństwo oralne wobec swojego towarzysza i nie bolały jej kolana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozIllIa fireffox
ja mam 183cm, ale bnajbardziej mi sie podobaja, podniecaja mnie niskie, takie 155-165. najlepiej ze 160cm kobieta nie musi byc wysoka, w przeciwienstwie do faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość an12as
168-178 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytanie autorki skierowane było do Panow a wypowiadają się kobiety ... chwaląc sie ile to one nie mają... ja powiem tak ; niskie mają często ładne buźki , ale jakoś nie wyobrażam sobie kobiety idealnej ze wzrostem poniżej tych 165 cm... max? 180 ... ale jak taka założy szpilki.. więc idealny to : 171-174cm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozIllIa fireffox
princezzka ty masz 153 a twoj facet 190?? fajnie musicie wygladac obok siebie roochalbym cie, podobaja mi sie bardzo takie niskie panie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozIllIa fireffox
To jest tak, ze wysocy faceci zwykle wola laski niskie/ sredniego wzrostu. Niscy natomiast wola wysokie- natura dazy do wyrownania no cos w tym jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak i wiesz oboje mamy czesto ubaw gdy ludzie ogladaja sie na ulicy. Do slubu szlam w szpilkach z 15cm obcasem--zeby nie musial sie zbyt schylac do pocalunkow. Hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajak kojak
też mam 172 cm i mogłabym jeszcze więcej najbardziej rozbrajają mnie koleżanki, które zabraniają mi chodzić w butach na obcasie bo są przy mnie takie małe i mają takie krótkie nogi zawsze każę im urosnąć a pytanie bezmiernie głupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×