Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Myrevin

.::WYBORY::.

Polecane posty

Gość gość
żałosne wydzieliny biedoty odzierającej właśnie te parówki w promocji upolowane z folii i maczane w musztardzie sarepskiej. a co? wybrani przez biedotę Wybrańcy to kopytki mają przyswajać w dotowanym barze mlecznym zwanym potocznie "karaluchem"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co to jest 650 zl czy nawet 1300? gdtby naprawdę byli rozrzutni to by zagranice i tam można wydac nawet 50 tys w jeden wieczor. już nie wymawiajcie im jedzenia. myślicie ze PIS w swej skromności to będzie ruskie pierogi mrozone w mikrofalówce odgrzewal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barramek
tak samo ci co pracują w Amazonie to powinni mieć te 3000 do łapy; a taki lekarz żeby zarabiał 20 tys i co rok na wakacje na Kanary i kilka domów, kilka samochodów i już nie wie co robić z kasą... Więc to jest chore, że jeden żyje w nędzy mimo że ciężko pracuje fizycznie, a drugi zarabia tyle, że sra tą kasą i już nie wie co z nią robić. Chyba tylko w Polsce jest taki syf. W innych krajach robotnik jest szanowany i dobrze opłacany, -- czyli ten sam wzór co w dawnej XVII w. Polsce , gdzie magnateria , bogatsza szlachta slużaca magnaterii ...oraz żydostwo sluzace bogatszej szlachcie - bezwzględnie łupiło niższe klasy ...czyli : uboższą szlachte , mieszczaństwo , chłopów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myrevin
Podpisano porozumienie.. Kopacz_Górnicy.. no ok, ładnie i pięknie, ale, ale... co to za ustawy po nocach zostały pouchwalane? Co tam z nimi, nagle nie będą obowiązywać. Premier chyba nie ma możliwości niewykonania tego co sejm uchwalił. Nie wiem tego dokładnie, ale przedziwnie to wygląda. Jak ruch pod publikę, obym się mylił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość po 50tce
Witam.Z nudów czytam nieraz rozważania o polityce rządu i śmieszy mnie to.Przecież cały sejm to jedna wielka klika kolesiów,którzy tylko przed kamerami kłócą się,a tak naprawdę mają wspólne "firmy".Jedynie co może zmienić ten chory układ,to rozpieprzyć to bagno.Mam wielki szacunek do tego człowieka, który miał zamiar to zrobić,szkoda tylko że nic z tego nie wyszło.Ogromna część z was pracuje u ZŁODZIEI tzn.pośredników,którzy opłacają składki od najniższej krajowej i dorabiają się fortun,a wy będziecie kiedyś szukać emerytur.Wszyscy dobrze wiedzą o korupcji we wszystkich instytucjach państwowych i cisza.Zgadzam się z tym że w państwie w którym współrządzi mafia trudno jest cokolwiek zdziałać,ale zawsze należy próbować.Nie chodzić z opuszczoną głową i mówić,że tak musi być.Kiedyś dałem się wciągnąć w walkę polityczną,mam na myśli Solidarność.Dzisiaj doszedłem do wniosku,że był to wielki przekręt i oszustwo.Teraz jestem anarchistą i cieszę się z tego że całą politykę mam w du-pie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak widać na załączonym zdjęciu ...nasza chazaria specjalnie nie różni się od etnicznych Polaków - a ten drugi z prawej - to chyba jakiś syn , albo wnuk Balcerka - Bucholtza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barranek
raczej drugi z lewej - chazarstwo to awangarda i rdzeń lewactwa :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myrevin
Na kogo będziecie głosować w wyborach prezydenckich, ja rzecz jasna się na żadną taką siurpryzę nie wybieram. Dawniej mi się nie chciało na nie chodzić, jak mnie namówiono na udział w eurowyborach i unieważnili mój głos mam powód by nie chodzić. Też mam ich w d***e. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdecydowanie na Panią Magdę Ogórek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myrevin
O nie, nie chciałbym być prezydentem. :o On podpisuje ustawy. Ktoś z was czytał jakąś? Większość z niech jest nawet do zrozumienia, ale ciekaw jestem czy każdy do końca zrozumiał czym skutkuje? ;) x Jak rządziła SLD .. uchwalano średnio 8 ustaw dziennie. Ktoś wierzy w to że prezydent czytał je wszystkie przed podpisaniem? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt ich nie czytał.nawet ci co je tworzyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co tu taka cisza??? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdecydowanie głosuję na PO! tylko PO sprawi , że Polacy będą dla siebie odrobinę lepsi.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
biednie jest w Polsce, na Węgrzech w Bułgarii,Rumunii, Słowacji. Jest to na okrągło 70 milionowy rynek niewolników pracujących na utrzymanie IV Rzeszy. Rzeszy frankońskiej, a nie niemieckiej coby było jasno. Państwa te są nie tylko rynkiem zbytu, ale również są drenowane z pieniędzy w sposób kolonialny. Jeżeli , prawdą jest , że 30 % dochodu jest transferowane, to przecież gdzieś te pieniądze trzeba zdobyć. Ano trzeba łupić niewolników w sposób bezwzględny, co jest zresztą realizowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najtrafniejsza diagnoza naszej sytuacji, jaką przeczytałem na Prawicy.Net. Detonatorem naszych "nieszczęść"(?) - jest ponure, odziedziczone po komunie - słowo - "załatwić":o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ano dlatego, że tak ma być - tołażysze. Po tzw. obaleniu komuny - zrobiono wszystko co można było zrobić drogą pokojową - aby Polska była biedna - więc jest biedna i tyle. Po co? W sytuacji - kiedy rządzi się światem za pomocą pieniądza - kraje szczególnie znienawidzone przez pupili szatana - owych pieniędzy mieć nie mogą. Ponadto wobec Polski w dalszym ciągu realizowany jest plan zapoczątkowany przez Hitlera - ot i wszystko. Wniosek? Na tle niszczonej Europy poprzez tzw. integrację a la kołchoz - Polska jest niszczona jakby dodatkowo - samoistnie - a jest to skutkiem obcej głowy na polskim torsie - tołażysze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze to będzie jak
bedzie demokracja bezpośrednia.Demokracja bezpośrednia nie potrzebuje wyborów - jako narzędzia do stanowienia prawa. Wystarczy referendum.I o to w Polsce powinno się walczyć!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myrevin
Oczywiście, jak wykazały "niezawisłe" sądy przy ostatnich wyborach nic się nie stało. No jak sąd w Polsce coś orzeka to ja zamykam usta. Natomiast właśnie się dowiedziałem że PKW powołał Jaruzelski a niektórzy członkowie tej "pechowej" komisji byli powołani jeszcze przez niego. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ujawniono nuby stenogramy z budy z wanej wieza smolenska.Ja sie tylko pytam,gdzie jest: REJESTRATOR K63 PEWNIE CUDOWNIEWYPAROWAŁ BO JEGO NIE MOŻNA SFAŁSZOWAĆ.:D X I dlaczego Prokuraturan nie zbadała autentyczności głosów rosyjskich kontrolerów X Czy to są te same nagrania, które się nie nagrały ze względu na awarię sprzętu nagrywającego ?:D X Czyli zeznania pilota Wosztyla i zarejestrowane w Jak-40 zapisy, są kłamstwem? :D X LEMING WSZYSTKO ŁYKNIE 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
puszczą nam bajkę jak to dzielna załoga wieży smoleńskiej do końca walczyła z załogą TU154 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat uwierzę że prokuratura wojskowa dysponowała oryginałem zapisu z Jak-a, najpóźniej 11.04.2010 Parulski w zębach dostarczył ruskim oryginały tego zapisu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 lat ? - w porównaniu z Katyniem świetne tempo. :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Tak wynika,ze stenogramow i opinii,ktore OTRZYMALIŚMY" TAK...TAK...TAK...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a Ból obiecał Żydom kasę po sprzedaniu Polskich Lasów -wyciekły depesze Ambasadora USA -wczoraj w Sieci strona 1 i co cisza ... z PiS-u coś tylko Szyszko się odezwał i tyle mają nas w d***e ... " Wasze ulice, nasze kamienice- słyszał mój dziadek od Żyda przed ale i w trakcie II wojny ... Żyd ukrywany przez brata mojego dziadka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
będą bredzić o Smoleńsku żeby przeszedł temat Lasów a lemingi i tak to łykną ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thxrur
Nie mam już do tego siły. Nie chcę niczego, nie chcę łatwizny, chcę tylko, żeby państwo dbało o swój własny interes. No i państwo Komorowscy, państwo Tuskowie, państwo Kulczykowie, państwo Lisowie i wiele innych państw dba i ma! A ja nie dbam i nie mam. To czego ja chcę? Frajer jestem i dureń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×