Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Myrevin

.::WYBORY::.

Polecane posty

Gość Myrevin
Korwin Mikke ma dwójkę nieślubnych dzieci. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PiSiorow wali jakas Biergen czy jak jej tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barramek
a ta poza - to za co myrka i jego topike przed,io skasowa.o ? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za chamstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barramek
Myrek - ty cafe -chamie - tyz go potempiem chle chle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myrevin
Kopalnie nie rentowne... a czemu? Ano podatki na węgiel wystarczyło by zmniejszyć, ale przecież umowy z UE jakieś ekologiczne kwestie. No i za chwile będzie jeszcze mniej rentownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myrevin wczoraj Korwin Mikke ma dwójkę nieślubnych dzieci. oczko.gif _iftar_ wczoraj To straszne. I No mnie to nie przeszkadza, nie moje dzieci nie moje kobiety... Mnie po prostu trochę zdziwiło. Nie że jakiś szok przeżyłem. :D No.. taki konserwatysta.. tradycyjne wartości. A tu żonaty gość i dwójka dzieci z 28-latką na boku. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ma facet forsę i wysokie mniemanie o sobie, to rozsiewa swoje geny bidna ta jego żona, znosić coś takiego na starość :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wybranka JKM to Dominika Sybiga, ładna dziewczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
naprawdę piękna dziewczyna co ją pociągnęło do tego starszego pana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy to nie jest "mam dość takiego kraju"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystko na tym świecie jest możliwe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może być jak w wierszyku Żeleńskiego... z pamięci więc może niedokładnie być.. "On jej szepcze coś do uszek intelektem praży z bliska dziewczę straci wianuszek za to poglądy zyska." :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasma Sprawa
powiadaja coraz glos.iej , ze to jas.a sprawa ze tem pa. .ie zbiera .a dzieci , tylko dzieci zbieraja .a tego pa.a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
albo ze ...to jest jas.a sprawa , ze mrowcza praca prowadzi zawsze do zlotego melo.a :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barramek
a w Dupsku - burmistrz miasta - Biedro. zapowiada , ze bedzie udzielal osobiscie slubow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale o co Ci chodzi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NFZ dysponował w 2014 r. sumą 66,8 mld zł, więc 50 mln zł WOŚP rocznie to zaledwie 0,07 proc. pieniędzy funkcjonujących w służbie zdrowia finansowanej ze środków publicznych. Gdy się doda prywatne wydatki pacjentów, ta suma maleje do ok. 0,05 proc. To jest rzeczywista skala akcji WOŚP, drogiej w sensie kosztów jej zorganizowania, w dodatku niebywale uprzywilejowanej medialnie oraz w administracji państwowej"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myrevin
Środowisko dziennikarskie w Polsce to kupa g****a! Śmierdzącego! - Stanisław Michalkiewicz x :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barranek
wasz Korwin rzeczywiście zaszalał na starość realizując przesłanie Hemingwaya

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barranek
oczywiście ,jak zwykle normalne idee w Bolonii yupu normalny kapitalizm a nie ...niewo;lniczy korporacjonizm jakimś dziwnym trafem znajdują się pod przywództwem takich dość niezbyt normalnych gości '...a taki Michalkiewicz natomiast , prezentujący to samo , ale bardziej z rozmysłem i do ludzi - jakoś zawsze był gnębiony i odsuwany na jakieś antypody Bolonii - polityke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zachowałeś sie jak gówniarz i słusznie Shatyn przestał z Tobą rozmawiać. Shatyn ma rację. W milicji byli różni ludzie z różnych powodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tego typu generalizowanie to cecha ubogich rozumem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D bywaj zdrów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nie pojmujesz. Gadki o generalizowaniu, są dobre dla pożytecznych idiotów, przejętych swoim humanistycznym uduchowieniem. Tychże idiotów, wykorzystuje Kiszczak i jego oficerowie od końca lat 80, by siebie ochronić. Oni mieli władzę i tej władzy nie stracili. Oni, bez względu na różnicę pomiędzy Bierutem a Gierkiem, zasługują na potępienie bo byli namiestnikami obcego i wrogiego mocarstwa. I cały aparat przymusu, milicja, ub, wojsko zasługuje na potępienie. Pisanie, że nie wszyscy byli źli, to próba wybielania zła, na zasadzie, że przecież było tych kilku sprawiedliwych, ale to nie czyni sprawiedliwą całej instytucji, bo ci lepsi, nie mieli nic do powiedzenia. Ton nadawali ludzie, którzy mieli jasne cele polityczne. Kto się chciał świnić, ten zapisywał się do partii, wstępował do milicji. I naprawdę nie mam wątpliwości, że Shatyn jest ofiarą syndromu sztokholmskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barranek
kto był w milicji? - plebs łaknący łatwego awansu społecznego przeważnie przywieziony na taczkach przez Stalina do zarządzania Bolonia pochodzenia przeważnie chazarskiego oraz szemrany plebs polski i mieszano-polski pochodzący z nizin społecznych , wiejskich i małomiasteczkowych zadupii którym komuna dawała szansę na awans społeczny za cenę wiernej służbie rządzącej z nadania przez Stalina - stalinowskiej żydokomunie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otulona_snem
przyznaje,jestem wysoce zniesmaczona tym Korwinem,w moich oczach sporo stracil,ale nawet nie tab 44 letnia roznica wieku,ale to ze on jest zonaty,mowi wprost ze niby zona akceptuje te dzieci,wie o nich..a w necie z kolei mozna poczytac ze cala rodziona jest zbulwersowana tym faktem i niczego nie akceptuje,bo jak normalna kobieta ma cos takiego akceptowac :o dziwie sie ze ona nadal z nim jest,no chyba ze jest dla kasy i ma w nosie co on wyprawia,ale i tak to jest dla mnie wysoce moralnie niesmaczne,ba ohydne nawet bym napisala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość w sprawie milicji
otulona ;) Ja to wiem! Nie oczekuję od niego, ani rozumu, ani przyzwoitości. Głównie nie oczekuję przyzwoitości w rozmowie, dlatego też, nie potraktowałem go poważnie. W sumie, jest on łatwym przeciwnikiem, gdy się go traktuje podobną metodą, jak on innych. W rozmowie z takim osobnikiem, nie liczą się ani fakty, tylko obracanie nimi i odbijanie piłeczki. Kto zaczyna na serio traktować jego pytania, ten zostaje zepchnięty do rogu, przez żądania kolejnych dowodów na sprawy oczywiste. I przecież, nie chodzi mi o spieranie się z nim, bo on jest tylko planktonem. Chodzi o polityczną wizję, która wymaga totalnej lustracji i dekomunizacji. Kto przeciw, ten zdrajca. Nie można siedzieć okrakiem na barykadzie. Trwa spór o Polskę. Patrioci znów przegrywają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×