Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hjhkjhkf

czy zanim urodził się dzidzius prałyscie wszystkie ciuszki?

Polecane posty

Gość gygyba
Dorcia ale co z tego, ze pampers jest jednorazowy? :D Jednorazowy to oznacza, ze zakladasz raz i tyle. A majtki pierzesz PRZED zalozeniem na swoja dupe a dziecku pampersa nie pierzesz :D To jak to tak? Jaka roznica jest w pierwszym zalozeniu twoich gaci (musisz je miec wyprane) a pierwszym zalozeniem pampersa na tylek dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po co przechodzic z tematu ubran na jedzenie?bezsensu te porownania.kto chce pierze,kto nie to nie i heja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość F A G A S
Popieprzone pedantki ha ha ha ale się uśmiałam na wieczór :D że wam nie szkoda życia na takie pierdoły :P Zajmijcie się lepiej dzieckiem i facetem, oboje będę wam bardziej wdzięczni za spędzone razem miłe chwilę i waszą realną obecność niż za wyszorowane kretem jabłko :P Mamuśki kurwa, wiecznie z poziomu zlewu albo dechy do prasowania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gygyba
A na pytanie o pampersa nie potrafisz odpowiedziec. :D Bo dziecku zalozysz takiego prosto z paczki a sobie majtek juz nie. To kupuj tetre dla dzieciaka i pierz. Wtedy zrozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bede tlumaczyc rob jak chcesz twoje zycie. zapytala zalozycielka odpowiedz dostala i tyle. zrobi jak chce,ale mam nadzieje,ze ..no wlasnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tez napisalam. kto chce pierze, kto nie chce nie, ale ty oczywiście musiałaś się dowartościować wyzywając tych nie piorących od niechlujów., Sorry, ale takim zachowaniem sama prowokujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość One wszystkieone
należą do klubu Reni Jusis, wy też nie zaszczepiłyście swoich dzieci? bo ostatnio stało się to dość popularne, stąd powrót takich chorób jak m.in. gruźlica, a z tej nadmiernej higieny niestety wszelkiego rodzaju alergie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huehuehuehuehuehue
Taki pampers sie wala po magazynie, ze ho ho, a tam kurz, brud, bakterie, zarazki...brudne chinskie rączki macajace wszystko ze znamionami ptasiej grypy i bakterii coli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak i z tej nadmiernej higieny dawniej pól europy wymarlo na tyfus np?szkoda gadac. nie pierz,nie myj, nie prasuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xgfrh
bakterie coli o ile pamiętam to raczej nie w chinach ostatnio atakowały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziecko drogie, jest róznica między noszeniem nowych rzeczy ze sklepu bez prania, a średniowiecznym brakiem higieny, które czesto polegało na nie myciu siebie i włosów przez długi czas, robieniu pod siebie, czy wylewaniu odchodów na ulice. Widzisz różnice, czy ci ją trzeba wyjaśnic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie slyszalam,zeby jakies dziecko od pampersa sie czyms zarazilo. pozatym produkcja idzie maszynowo i tak tez sa pakowane.dobrej nocki! nie zapomnijcie umyc zabkow,albo nie,bo przeciez trzeba sie uodparniac na bakterie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowych rzeczy nie piorę. Piorę używane z allegro bądź szmateksu. I (o zgrozo!) nie prasuję ubranek synka. Wolę na dupie przed kompem czy tv posiedzieć jak mi dziecko śpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mammmma
nie przejmujcie sie dorcia33.ona grandzi na kazdym temacie.szurnieta jest dziewucha i lubi sie z ludzmi klocic.wez sie dorcia33 w garsc i idz po rozum do glowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorcia, co z tymi pampersami?
Bądź ludzka i odpowiedz bo nie wiem czy mam się bać zakładać dziecku czy nie? Kurcze, taki nieprany pampers na gołą skórę to musi być niechlujstwo i flejostwo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie no....
a ja nie słyszalam zeby ktos umarł od niewypranych nowych majtek ze sklepu..dorcia , debilu:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość One wszystkieone
to kup lepiej dziecku normalne pieluchy tetrowe, będziesz je krochmalić i dopiero na dupsko, a nie takie co to nie wiadomo ile razy były macane przed zakupem, toż to tykająca bomba tyfusowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odwal sie a ty niby lepsza?wszystkie sie kloca nie tylko ja i rob sobie jak chcesz mam to w du..tylko zal twojego dziecka,jak w tych rzeczach łazi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mammmma
a tak pozatym dorcia to co ty sie tak wszystkim podniecasz ze zawsze musisz udawac najmadrzejsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorcia miałas isc spać:( Posciel zmieniona? Bo od wczoraj to nie wiadomo jakie roztocza się mogły zalęgnac. O szczoteczce do zębów nie wspomnę. Ale pewnie wyparzona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vgtchbgcfd
nie przesadzajcie.........wcale nie trzeba prac!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorcia,idź przytul się do męża
lepiej ci będzie, ale wypucuj go wcześniej kretem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mammmma
dorcia33 ale ty sie klocisz na wszystkich tematach na jakie wchodzisz a potem sie obrarzasz i uciekarz jak ci dziewczyny pojada.ostatnio tak bylo na temacie o dzieciach z lutego.pamiec cie zawodzi chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wypucowana nie tylko zmieniona. u ciebie pewnie juz pchełki graja w karty hheheh. fakktycznie spac mialam isc. ojejku jak mnie temat wciagnal hahaha. dobranoc brudaski ,niech wam sie proszek przysni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość One wszystkieone
ale tak szczerze obejrzałam kiedyś program z Reni Jusis gdzie opowiadała jaki to sterylny inkubator stworzyła z pokoju dziecięcego, no i oczywiście dziecka nie zaszczepiła bo w tym ''inkubatorze'' puki co jest bezpieczne, ale ja się obawiam co się z tym dzieckiem stanie w zetknięciu z innym środowiskiem, np. przedszkolem, sklepem itd. To jest według mnie nie rozsądne i chore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mammmma
zreszka kochana dorciu33 nie widzisz ze wszyscy maja tu z ciebie polewke:):):)nie czujesz sie ponizona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ja lubie sie klocic nie zauwazylas?dziwne,ze ty masz inne zdanie to nie jest klotnia,ale ja mam inne to jest tak?zegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×