Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hjhkjhkf

czy zanim urodził się dzidzius prałyscie wszystkie ciuszki?

Polecane posty

Gość nie no....
dorcia, idz w pizdu i nie wracaj:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość One wszystkieone
później takie dziecko spotka pieska i już alergia na zwierzątka, stanie obok trzepaka z dywanem i alergia na kurz, no i tak dalej i dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem spelniona w koncu nie widzisz?przeciez tu same asy siedza wiec bede płakac,bo mi dokuczaja:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mammmma
to juz sie pozegnaj z nami bo grozilas kilka razy ze idziesz spac a jakos sie cibie nie mozna pozbyc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mammmma
ty nas nie wkurzasz-ty nas dziewczyno smieszysz a to duza roznica.zal nam ciebie pustaczku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebeccc
dobre okreslenie dla dorci33 PUSTACZEK.trafilas autorko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babka00
dorcia33 twoj synus to juz za samo imie bedzie mial w szkole przechlapane.juliusz-typowe imie dla cioty i ciamajdy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskaizowicz
no wlasnie miec na imie julek to dla chlopca troche siara!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .... hej Dorcia
tylko nie bierz przypadkiem swojemu mężusiowi do buzi, nie wiadomo czy czy z niego taki czyścioch jakbyś oczekiwała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak milo ,ze wkleil ktos rozmowe na forum luty heheh.och jak sobie nie radzi ktoras,oj nie radzi. teraz juz naprawde spadam spac kochani,dobrej nocki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie potrafia sie wybronic to drwia z imienia hhha prymitywne jak to cale forum na ktorym siedzi wiekszosc idiotek heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokokokoko
a mialas dorciu juz na luty nie zagladac.oj dziecinade odwalasz dziewucho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mammmma
dorcia idz juz spac!zbieraj sily na jutro zeby sie wyklucac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskaizowicz
bo z takiego imienia tylko mozna drwic!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo jhak sie pojawil na pierwszej str wiedzialam ,ze jaks madralinska wkleila link ,po prostu to wiem. dobrze juz ide spac na pewno hehehe.tak ciekawie piszecie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskaizowicz
o jakim guscie ty pustaku piszesz.gust to trzeba najpierw miec.a jak sie syna nazywa julek to raczej jest sie totalnym bezgusciem!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od razu
widać ile brudasów w swojej obronie tu się wstawiło :D. Paskudne syfiarze, jak nie chce wam się dupska ruszyć żeby wrzucić do pralki to będziecie o przesadnej sterylności pieprzyć. Ja zawsze uważałam że gnoje znajdą wytłumacznie na swoje lenistwo. Większość Polek to czyste kobiety ale nadal znajdzie się ta garstka która psuje opinię narodowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna mama, która ma
Jak we wsyztskim trzeba mieć zdrowy umiar. Również piorę dziekcu ubranka nowe, sobie już nie. Pewnie w wieku skzolnym jak będzie też przestanę tak prać. Jestem przeciwna prasowaniu bielizny, bo nawet lekarz mi powiedział, ze jak się wszytsko prasuje, to wyjaławia się i człowiek nie umie walczyć z bakteriami. Jajka, owoce płuczę, ale po płynie bym nie tknęła. Ciągle byłabym pewna, że detergent wniknął w owoc. Dbajmy o nas i o dzieci, ale nie wyczyścimy całego swiata. Dziecko prędzej zarazi się w przedszkolu bakterią od rówieśników niż ze sklepowych ciuchów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gygyba
:D Dorcia o praniu nowych majtek napisalas pod wplywem topiku :D Chcialas pokazac jaka to ty niby czysta i "ekologiczna" jestes. A zapomnialas o Juliuszka pampersach :D I nawet nie umiesz porzadnie sie wybronic przy zwyklych pytaniach tylko jak zwykle zaczynasz pluc, rzucac sie i wymyslac. Jestes jedna z glupszych matek na kafe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu gruba dorcia daje czadu
na topiku o dzieciach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×