Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

AaKate

Koleżanka suka =/

Polecane posty

Moje dwie najbliższe koleżanki nie znają się wzajemnie za długo. Jedna z nich, Monika straciła dziewictwo z przypadkowym chłopakiem na imprezie (była pijana) a druga koleżanka, Kamila, o tym wiedziała. Jednak Monika nie wie, że Kamila wie. W piątek na domówce podszedł do Moniki pewien chłopak, jakiś kumpel, i w żartach dał Monice dwuznaczną propozycję. A Kamila na to " A co Ty masz ją za zwykłą kur.wę, która straci dziewictwo z przypadkowym chłopakiem, bo jest naj.ebana?!" Po czym słodko uśmiechnęła się do Moniki, i poszła.. Poszłam za Moniką do osobnego pokoju, i ta płakała mi przez pół godziny w ramionach... Co sądzicie o zachowaniu Kamili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdfd
taka suka jak chuj :??????????? tan kamila nic nie warta szmata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Donata00
macie po 13lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka draka nijaka
Wredna sucz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, ode mnie. Monika nie robiła z tego wielkiej tajemnicy, prędzej czy później powiedziała by o tym Kamili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuijja
ttaaa a skad Kamila wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catalinaaa
Monika to dziwka jak cheleje i sie puszcza cipa z niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuijja
"Monika nie robiła z tego wielkiej tajemnicy, prędzej czy później powiedziała by o tym Kamili " a co ty siedzisz w jej glowie, ze wiesz? prorok jaki? Sadzac po tym, ze Kamila nie ma za grosz taktu, dyskreci i kultury Monika raczej nie zdecydowalaby sie powiedziec. Wyjawilas sekret, do dupy z taka przyjaciolka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdfd
Monika ma 18 lat kazdy z nas robil glupoty to nie jest tragiiczne zdarzylo sie i tyle ta Kamila to ostatnia szmata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika ma wiele dobrych koleżanek, i każda z nich o tym wie. A z Kamilą nie jest jeszcze aż tak blisko, znają się od kilku miesięcy dopiero.... Więc nie mówicie mi że jestem papla, bo nie znacie dobrze całej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuijja
aAkate komromitujesz sie coraz bardziej durna jestes, widac to nawet po twojej durnej stopce Elokwencja nie swiecisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1,2,3,4...
po 1:co to za dziewczyna która spija się tak że idzie PIERWSZY raz z obcym kolesiem po 2:I JESZCZE O TYM OPOWIADA!!!niewstyd jej?? po 3:jakby nie było nie miałaś prawa tego rozpowszechniać! po 4: 17 lat to dziecko-mówisz dziecku takie rzeczy i czego oczekujesz?dyskrecji?taktu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elaulalja
Wszystkie jestescie puszczalsie dziwki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RozaGoryczy
AaKate uważam że Twoja koleżanka nie zachowała się wobec Moniki dobrze, wręcz przeciwnie , powinnaś poznać lepiej Kamilę i w 100% jej zaufać jeśli chcesz zwierzać się z takich tematów ;) Tak samo jeśli chodzi o Twoją znajomą Monikę, powinnyście mieć oczy szeroko otwarte,bo nigdy nie wiadomo kto -komu przysporzy niepotrzebny płacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hdfd nie, to Monika jest szmatą, bo się puszcza po pijaku Kamila jest po prostu wredna AaKate natomiast jest paplą Autorko jestem w Twoim wieku, ale... co za przedszkole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×