Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Beliar

Młode szmaty z gimnazjum--- artykuł.

Polecane posty

Przeczytajcie ten artykuł; http://policyjni.gazeta.pl/Policyjni/1,91152,10122474,Szokujace_seksualne_zabawy_gimnazjalistow___modne.html Ja myślę, że gdyby każda mała, głupia, gimnazjalna, zaciążona szmata popełniała samobójstwo to świat byłby lepszy. A co wy o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano za darmo. To dla nich zabawa. Fakt faktem, że z takiej rozruchanej dziewczynki nie będzie już kobiety, materiału na żonę i matkę. Wyrośnie na dziwkę i koniec. Kupa mięsa a nie człowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fyfuyf
aż boję się myśleć co będzie za parę lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mojżesz ożesz
dzieci poznaja świat- im wcześniej tym lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mojżesz, nie lepiej, na takie rzeczy potrzeba czasu. Jak ktoś byle jak traci dziewictwo to potem jest byle kim. Takich rzeczy nie powinno się robić szybko i dla zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mojżesz ożesz
e tam dzisiaj seks jest jak guma kulka - wszędzie go dostaniesz i jest coraz taniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiku, to nie tania sensacja tylko prawda. Sam znałem kilka dziewczyn zarówno z gima jak i z LO, które bardzo bardzo wcześnie, na słitaśnych impresskach dawały doopy. A porównanie seksu do gumy kulki jest co najmniej koorwa nie na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mojżesz ożesz
Beliar chopie pukałes gimgówna?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pukałem i nie zamierzam pukać. Znałem, bo chodziłem z pewnymi młodocianymi koorwami do klasy, na fajke na przerwach i tak dalej. Poza faktem że ich życie erotyczne spierrdoliło im psychikę i postrzeganie miłości to były całkiem spoko jako koleżanki. Choć ja do nich bym sie nie zbliżył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mojżesz ożesz
nigdy nie mów nigdy chodziłes na fajkę pójdziesz i do wyrka jak się jakas odpowiednio zakręci :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz już się nie ma kto zakręcić. Z resztą my rules are golden rules, więc wątpię żebym z koorwiszonem poszedł do łóżka. Wolę staranniej zacząć życie seksulane. W sumie to mam jeszcze czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podoba mi sie butelka XXI wieku - za moich czasów byl nieśmiały całus, teraz trzeba zrobić loda, spoko :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mojżesz ożesz
a czy chociaż jestes obrzezany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kartofel Światowida
ale wy jestescie zacofani!CIEMNOGRÓD ! wszystko na świecie jest tak jak powinno być włącznie z tą neotenią o której tak żwawo rozprawiacie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kartoflu, niestety nie jest jak powinno być. Co wyrośnie z goowniary, która w wieku 13 lat nie jest już dziewią, mało tego, ruchało ją 10-15 kolesi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kartofel Światowida
Kartoflu, niestety nie jest jak powinno być. Co wyrośnie z goowniary, która w wieku 13 lat nie jest już dziewią, mało tego, ruchało ją 10-15 kolesi.. otóz drogi nieobrzezańcu, taka dziewczyna przeistoczy się w kobietę wirtuozkę , która w łózku czyni cuda i gdy takowa spotkasz nazwiesz ja BOGINIĄ bo bedzie taka wspaniała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dssd234
która w wieku 13 lat nie jest już dziewią, mało tego, ruchało ją 10-15 kolesi.. a co bedzie z kolesiami którzy w 10 ruchają 12 letnią dziewczynkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie, nie mówię że tylko dziewczyny są winne temu że już nic z nich nie będzie. Taki koleś też z pewnością będzie czuł jakieś konsekwencje tego, że tak wcześnie i byle jak zaczął życie erotyczne. Fakt faktem że najwięcej zależy tutaj od dziewczyn, bo one mogą poprostu zamknąć doopę i kaplica- seksu nie ma. Skoro sie nadstawiają to chooj z nimi. Nie chciałbym na swojej drodze takiej spotkać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kartoflu, taka kobieta to nie wirtuozka tylko szmata. Będzie dawać każdemu, wszędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beliar ALE TO KOBIETY SĄ SZMATAMI JAK MIAŁY WIELU PARTNERÓW, FACET MIAŁ CO NAJWYŻEJ BOGATE ZYCIE SEKSUALNE... takie jest zdanie społeczeństwa. Sorry za caps.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niekoniecznie. Tamta szmata będzie obciągać fagasowi dopóki, jej morda jej na to pozwoli. Potem sie zestarzeje i będzie ciągła sztyle od kilofów, żeby zaspokoić potrzebę ssania. Ja natomiast znajdę odpowiednią osobę, z którą spędzę najlepsze chwile w życiu. Renia nie będzie tu potrzebna. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ja bym pierrdolił byle kogo dzień w dzień to nie mógłbym wymagać od kobiety czystości. Skoro jednak jestem czysty to dlaczego miałbym się zadawać z kimś, kto nie wie już co to seks z uczuciem. Nie obchodzi mnie jaki stosunek ma społeczeństwo do poszczególnych płci, ważne dla mnie jest co ja na ten temat myślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale jest tak jak napisałam. Nie zaprzeczysz. Lecz jeśli o mnie chodzi źle świadczy o człowieku (płeć nieważna) jeśli zmienia partnerów (seksualnych także) jak rękawiczki. Mam taką kuzynkę, ma 24 lata a 3 razy w roku zmienia faceta :o Mój mąż stwierdziła "bawi się :)", ale moim zdaniem coś jest nie tak z Nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie teraz nie czuję frustracji, bo przemyślałem pewne sprawy. Ja też skorzystam z życia erotycznego ale w odpowienim czasie, z odpowiednią osobą i w odpowiedni sposób. Ty natomiast forever pozostaniesz nikim. Tłumacz to sobie jak chcesz ale ludzie tacy jak ty nie mają życia. Ich wegetacja polega na jedzeniu, ruchaniu, sraniu i spaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×