Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość oszczędna kobita

Mój PLAN OSZCZĘDZANIA pieniędzy...Zaczynam od września!!

Polecane posty

Gość oszczędna kobita
Aha jeszcze dziewczynki zapomniałam bo kiedyś dostałam od dziadków 100 dolców a więc i to również wliczam w moje oszczednosci zgodnie z zasadą- to co dostaniemy w prezencie , niezwłocznie odkładamy- :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszczędna kobita
Zmotywowana fakt, lepiej późno niż wcale:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszczędna kobita
Ahaaa i już wiem ze od mamy dostanę 100 zł więc i to wpłynie szybciutko na konto:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigrosz-ka
a z ywdawaniem na ciuchy i tak juz sie ograniczam jak moge :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigrosz-ka
ale mysle, dziewczyny ze tzkie comiexsieczne "chwalenie sie" wuielkoscia oszczednosci jeszcze bardziej nas zmotywuje na zasadzie myslenia- nie moge byc gorsza :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie wlasnie rodzina pyta co bym chciala na gwiazdke w zasadzie niczego nie potrzebuje i nie mam pomyslu wiec chyba poprosze o jakies pieniazki i sobie je wplace na konto. tak chyba bedzie najlepiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigrosz-ka
zmotywowana- na swieta pozwol sie rozpiescic wymysl prezent ktory sprawi Ci radosc- nie musi byc przeciz praktyczny, niec to bedzie cos, na co sama bys sobie nigdy nie pozwolila :")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisałam na początku topiku
ja waśnie na gwziadkę mam też dostać w prezencie 100 zł od mamy :) a że teraz bardzo bardzo zależy mi na aparacie i na niego idzie większość pieniędzy to mi się przyda dodatkowa kasa. wy przynajmniej macie zasobne szafy z ciuchami a na tym tle to ja pewnie słabo wypadam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moja szafa jest zasobnato fakt i wiecej nie potrzebuje dlatego tez teraz udalo mi sie zaoszczedzic bo przestalam chodzic po sklepach i kupowac. ja sie ubezpieczam finansowo na marzec bo mam zamiar jechac z powrotem do niemiec i musze miec na to kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigrosz-ka
z ciuchami, butami i dodatkami jets tak, ze nigdy nie ma ich za duzo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigrosz-ka
zawsze mozna powiedziec- mam za mala szafe a nie mam jeszcze zoltych butow w groszki z zielona kokardka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też kiedyś pisałam
Fajnie, ze się reaktywowałyście :) Jak już piszemy o oszczędnościach to ja też się pochwalę, że na dzień dzisiejszy mam na koncie "nie do ruszenia" 3870 zł od września :) (we wcześniejszych miesiącach te pieniądze szły na spłaty długów :p ). A za niecałe dwa tygodnie przekroczę 5 tys. zł. To są pieniądze, które "zarabiam" na wynajmie mieszkania, więc tak naprawdę odkładam je też z myślą o ewentualnym remoncie czy innych wydatkach związanych z mieszkaniem, więc nie do końca postrzegam te pieniądze jako "dla mnie". Ale umowa jest do czerwca, więc mam nadzieję jeszcze trochę odłożyć, a odkładałoby się więcej, gdyby nie podatek od dochodu z wynajmu :o Ale cóż, nie ma nic za darmo, nie wystarczy kupić, wykończyć i umeblować mieszkanie na wynajem, trzeba jeszcze co miesiąc płacić za ten "przywilej" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszczędna kobita
Dziewczyny a ja dziś robiłam porządki w torebce i jakież było moje zdziwienie kiedy znalazłam w niej pomiętoloną kopertę po starej wypłacie a w niej 100 zł:-) Czasami warto przetrzepac swoją torebkę :-) Także na konto oszczednosciowe dziś lląduje też ta stóweczka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszczędna kobita
ja tez kiedyś pisałam, takie mieszkanko pod wynajem to świetna sprawa, tylko pozazdrościć... A oprocz pieniędzy z mieszkania, odkładasz cos z wypłaty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też kiedyś pisałam
Różnie to bywa ;) Ja nie mam stałego dochodu, bo pracuję na razie na umowy o dzieło, w jednym miesiącu więcej, a w niektórych mniej lub wcale. Mąż ma działalność gosp., więc dochód też różny. W lepszych miesiącach możemy odłożyć i kilka tysięcy, w gorszych nic i dobrze jak nie musimy sięgać po to, co odłożone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisałam na początku topiku
a ja dziś wydałam u ortodonty 100 zł, za zdjęcia i założenie separatorów, następna wizyta 6 grudnia już na założenie aparatów za same aparaty obliczyłam, że 3200 zł ( tylko, że później jak będę zakładała na górę druciki to jeszcze + 1950 zł) a za wizytę - nie wiem ile mi weźmie. nie przelałam jeszcze na konto oszczędnościowe tej premii 300 zł, mam na koncie oszczędnościowym póki co 2600 zł. ( przeleję w przyszłym tygodniu - jak już będę wiedziała ile mi zostało po założeniu aparatu i jak dostanę przelew świąteczny)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszczędna kobita
Raport na dzień 1-12-2011 :-) Konto oszczędnościowe = 1400 zł w szufladzie = 100 dolców na gwiazdkę dostanę= 100 zł ________________________ SUMA: 1800 zł + SKARBONKA a w niej X (niewiadoma) oszczędności Oszczędzam od września, zarabiam 1400 Na grudzień pozostało mi na ROR-ze 700 zł i z tego musze kupic prezenty, paliwo, oraz czesc pojdzie na moje rpzyjemnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszczędna kobita
Oczywiście jak co miesiąc na pewno uda mi się zaoszczędzić cos z tych 700 zł które mam na ROR a wtedy to co zaoszczędze trafi do skarbonki. Kurde dziewczyny mówię wam jaka jestem dumna z siebie:-) Wystarczyło tylko rozplanowac swoje wydatki i bez problemu potrafię w miesiąc w miesiąc odkładać kaskę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszczędna kobita
A dziś kupiłam sobie puder firmy AA- poczytałam o nim bardzo dużo pozytywnych opinie więc bardzo jestem ciekawa czy jest lepszy od erisa. Oprócz pudru kupiłam tusz essence multi action za 9,90 - ten tusz to istne cudenko za grosze!! A ja kiedyś wydawałam 50 zł na tusze max factora:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszczędna kobita
No i dziś wydałam też 20 zł na tzw " przyjemności". Kupiłam sobie kominek + 2 szt olejków eterycznych:-) I własnie teraz delektuję się cudownym zapachem w pokoju i słucham relaksacyjnej muzyki http://www.youtube.com/watch?v=awH_oqctSXQ :-) No coz czasami trzeba też wydac kasę na jakąs pierdułkę która nam sprawi radość;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszczędna kobita
głodna jezdem ale mimo to walczę mocno by nie zadzwonić po obiadek:-) nie,nie,nie.... do 15 musze wytrzymać!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynam oszczedzac
Witam Was dziewczyny :) Jestem tu nowa i proszę o jakiś plan oszczędzania. Muszę zacząć oszczędzać bo szykują mi się ciężkie czasy :( Z góry dziękuje za pomoc:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszczędna kobita
zaczynam oszczedzać, witaj wsród nas:-) To może napisz tu jakieś konkretne informacje abyśmy mogły Ci doradzić tj ile zarabiasz, jakie masz stałe wydatki, na co wydajesz pieniądze pomożemy na pewno:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszczędna kobita
a tak w ogóle jak nie chce Ci się czytać całego topiku to zaglądnij na stronkę 15, tam znajdziesz streszczenie wszystkich porad zawartych w tym topiku:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynam oszczedzac
Dziękuje za tak szybką odpowiedz :) Nasz dochód tj. mój i męża to ok. 3 tys zł. Nasze wydatki: Kredyty ok. 1000 zł, karta kredyt 50 zł wszystkie pozostałe opłaty 300 zł telefony 100 zł paliwo 400 zł oczywiscie wieksze zakupy to ok 300 zl no i reszta pieniedzy na dalsze wydatki typu zakupy i dojazd do pracy. tak wygladaja nasze wydatki i do tego jeszcze na koniec grudnia konczy mi sie umowa w pracy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynam oszczedzac
Oszczędna kobita bardzo fajnie zrobiony plan oszczedzania :) spróbuje sie nim pokierowac. dziekuje i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszczędna kobita
zaczynam oszczędzać, daj znać jak Ci idzie z oszczędzaniem i czy nasze rady pomogły:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszczędna kobita
Dziewczyny tak jak pisałam wcześniej kupiłam nowy podkład Oceanic AA i jestem z niego baaaaaradzo zadowolona. Niestety popłynełam trochę przy zmianie erisa na AA z kasą, bo nie dobrałam sobie odcienia i kupiłam za ciemny, wiec musialam kupić drugie opakowanie ale było warto:-) Jesli ktos z was uzywa erisa w odceiniu beżu to z AA będzie to odpowiednik "1". Ja niestetty kupiłam "2" i normalnie mulatka, także uważajcie przy doborze odcienia. W każdym razie polecam http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=17153&next=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×