Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość oszczędna kobita

Mój PLAN OSZCZĘDZANIA pieniędzy...Zaczynam od września!!

Polecane posty

Gość pisałam na początku topiku
oszczędna - ja mialam wczoraj wieczorem i 350 zł poszło na konto oszczędnościowe, ale na to na które zbieram na aparat, a dziś mam premię jakieś 350 zł i pewnie z 200 zł z tego przeleje też na ten aparat - im szybciej uzbieram tym lepiej. musze mieć za dwa miechy 1950 zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
no no oszczędna gratuluję!!!! u mnie dziś tez prawdziwe żniow:) +30 zł za niedbalstwo mojego męza i nie wyciąganie pieniędzy z kieszeni przed praniem :) jupi!!!! skarbonka zasilona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigrosz-ka
a u mnie 6 dni do wuypłaty. ah, co to będzie za dzien :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pali a musi oszczedzac
ehh czekam z utesknieniem do piatku na fundusz. ograniczenie palenia sie nie sprawdzilo,przedwczoraj wypalilam tylko 15 ale wczoraj nadrobilam i dzis tez skoczylam po fajki:O dostane kase to pojde po plaster, moze tym razem pomoze... rozliczen nadal nie dostalam wiec nie wiem na czym stoje, a to jednak 3 rzeczy naraz woda, prad i czynsz jak mi przydzwonia rachunkami to sie poskladam.ta wielka niewiadoma doprawadza mnie do dola, tym razem bede madrzejsza i bede spisywac sobie liczniki co miesiac zebym sie pozniej nie obawiala czy mi starczy kasy na rachunki a co dopiero na zycie czy oszczednosci. nic, trzeba sie wziac za angielski moze sie w koncu wyrobie zeby dawac wiecej korkow i moze przyrobie cokolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laseczki :) Dobrze, że oszczędzanie w pełni. Mnie kusi by sobie coś kupić np.w ciucholandzie bo w mojej szafie jest bida z nędzą. Ale powstrzymuje się ! Bo jak już zacznę to nie skończę :) Dzisiaj przelałam na oszczędnościowe całe 100zł :) jeszcze premia i dług mojej matki i uzbiera się ładna kwota, ale za nim sie doczekam na jedno i drugie to mnie kolejna zima pewnie zastanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Male miasto
Witam kobietki : ) Ja po pracy uff dziś cieplej o 1 stopień :D od - 17 do - 8 w dzień da się przeżyć dziś wydałem tylko 3 złotek na lotto w końcu 11 milionów do wygrania kiedyś grałem troszkę czytaj maksymalnie 3 złote w tygodniu :D razem wygrałem ok 400 złotych "nie wiele" ale radość wielka jakby to była 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi jescze została godzinka pracy i do domku . Choć nawet mi się nie chcę wychodzić na ten mróz... Ja od poniedziałku wydałam tylko 2 zł :) Narobiłam tylko kotlecików że na cały tydziń nam wystarczy z moim LOV, pakujemy w pojemniczki mięsko ziemniaczki sałateczke i w pracy obiadek jak znalazł. Nie tracimy pieniażków w ogóle :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małe miasto Ja raz wygrałam w multi lotka 2500 zł Wtedy zagrałam 7 na 7 I raz w dużego 20 zł Ale to dawno było teraz juz nawet zmienili zasady tego multi. No i obstawiałam swego czasy mecze raz nawet 400 zł wpadło a o druzynach na które postawiłam nie miałam zielonego pojęcia. To taki fuksik wtedy był w moim życiu a teraz nic .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Male miasto
Kusi mnie hazard kusi mnie giełda papierów wartościowych na szczęście tylko kuszą boję się stracić sposób babci jak wygrywać w lotto Drugiego stycznia byłem świadkiem poniższej rozmowy o planach pań na emeryturze na właśnie rozpoczynający się rok: Może kupię sobie nową pralkę. Powiedziała Ola. Masz na nową pralkę? Zapytała Joanna. Mam, bo stale wygrywam w Lotto. Wyjaśniła Ola. Naprawdę? Zaciekawiła się Joanna. Tak, właśnie mam wygrane 1200 zł. W sam raz na pralkę. Potwierdziła Ola. Zaciekawiony poprosiłem Olę o wyjawienie jej sposobu na wygraną w Lotto. Nie miała nic przeciwko temu. Sposób okazał się prosty i genialny zarazem. Na dodatek stosowany konsekwentnie jest niezawodny. Wysokość możliwych wygranych zależy wyłącznie od akceptowalnego poziomu zaangażowania finansowego. W przypadku Oli poziom ten wynosi 50 zł miesięcznie. Żeby wypróbować sposób Oli zacznij od określenia akceptowalnego przez Ciebie poziomu zaangażowania finansowego w grę w Lotto. Zastanów się dobrze i określ realną kwotę którą jesteś skłonny przeznaczyć na grę w Lotto systematycznie z miesiąca na miesiąc. Jeżeli szczerze i uczciwie w stosunku do siebie określiłeś tę kwotę to możesz bez żadnego ryzyka skorzystać ze sposobu Oli. Sposób polega na tym, że kwotę przeznaczoną na miesięczny koszt gry w Lotto mnożysz przez 12 i otrzymujesz kwotę którą wygrywasz każdego roku pod warunkiem, że w tymże roku ani razu nie zagrasz w Lotto. Ola nie gra od dwóch lat. W ten sposób wygrała 1200 zł które może z przyjemnością przeznaczyć na nową pralkę. Tym bardziej, że jej stara, 38 letnia (rok produkcji 1971) pralka automatyczna Gorenje Superavtomat PS 663 BIO zaczęła ostatnio trochę szwankować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heikik
super pomysl z tym lotto;) zaczynam grac i mam zamiar wygrac kase na nowa lodowke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Male miasto
jednak nie doszedłem do wniosku że jeszcze trochę poczekam na inna "okazje" w sumie nie wiem czemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kiedyś też grałam-w multi wygrałam łącznie 760zł. Natomiast duży mnie nie kręci :) jakoś zawsze skreślam obok tych wygrywających liczb :P ale w sumie pomysł dobry :) ja właśnie odmrażam swoją lodówkę :) ale przydałaby się większa. Na dwie osoby (w tym jednego żarłoka) mam najmniejszą z możliwych lodówek. jest okropnie mała, do tego stopnia, że jak ugotuję zupę to już prawie nic się nie zmieści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja własnie wróciłam ze sklepu i znowu lekką ręką wydałam 50 zl. :O łącznie kupiłam: - ryż -koncentrat pomidorowy - czeteropak piwa :classic_cool: wiem, wiem jak to bardzo potrzebne - napój mullera waniliowy (kolejny zbędny wydatek) - skrawki wędlin- ja akurat często zanim zdążę położyć wędlinę na kanapkę po prostu ją zjem, także tutaj mi się kalkuluje, bo mogę podjadać jak lubię i za 0,8 kg. zapłaciłam 6,53 (dla tych najeżdżających to są skrawki, a nie przeterminowana wędlina :P) - kilogram jabłek za 2 zl. z groszami (chcialam kupić sobie granat bo uwielbiam ale 7,50 zl. sztuka :O nie wspomne już o innych owocach jak melon itd :O -mleko -woda cisowianka no i brokuł za 5,70 :O a chciałam kupić kalafiora, ale ta cena 8,80 za sztukę ! :O słuchajcie zakupy robiłam w osiedlowym carrefourze, ale czy ja cos przeoczylam ? od kiedy kalafior kosztuje prawie 10 zl.? :O albo kasza gryczana ponad 6 :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama12345
mam problem nie wiem jak zacząc oszczędzać jak dostanę wypłate to od razu ide do sklepu z ciuchami i cos musze kupić . Wiadomo jedzenie , opłaty ale nigdy nie moge nic zaoszczędzić zyje od pierwezego do pierszegi i jeszcze debet na koncie.Jak wpadnie jakas nagroda to od musze ją wydać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Male miasto
chyba muszę kupić łóżko bo nie zanosi się by ktoś znajomy mnie obdarował : ( wydatek rzędu 1000 złotych? wszystko osobno rama stelaż materac czy jak to tam idzie nie wiem czy jest sens się szarpać na taki wydatek ? co ja za 2 lata zrobię z tym łóżkiem zabiorę ze sobą do warszawy ? krakowa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kup sam materac-moja siostra tak zrobila i dobrze na tym wyszla i finansowo i przeprowadzkowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
pracowałam w spozywczym i codzienie zmieniałam ceny na wyzsze. z ta kasza to przesada 6 zł ale jaksie człowiek rozgladnie to nawet za 4,50 kupi:::::) szef sie mój nie spieszy z wypłatą a w sobote ide na kontrol do gina z brzuszkiem :) dla pocieszenia 80 zł nie moje.... a tak na marginesie znacie sposób na nudności, bo juz nie daje rady...prawie nie jem :( ( w sumie jaka oszczędnośc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigrosz-ka
1 dzien lutego to chyba dobry dzien na podumowania? chwalić się, dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigrosz-ka
ja wyplate dostane dopiero w poniedzialek. i wtedy podsumuję miniony miesiąc ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam wypłate też za tydzien dopiero więc wtedy sie ''podsumuje'' chociaz szalu nie ma po ostatnich problemach finansowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam wypłate też za tydzien dopiero więc wtedy sie ''podsumuje'' chociaz szalu nie ma po ostatnich problemach finansowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mogę tylko pochwalić się tym, że na konto oszczędnościowe wpłyneły kolene pieniądze. Ale niestety popłynełam z zakupami kosmetycznyymi bo wydałam na siebie prawie 300 zł ale nie żałuję raz na jakiś czas muszę zaszaleć:) Rachunki popłacone, na konto pieniążki przelane, i czekam na kolejna wypłate ;p;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mogę tylko pochwalić się tym, że na konto oszczędnościowe wpłyneły kolene pieniądze. Ale niestety popłynełam z zakupami kosmetycznyymi bo wydałam na siebie prawie 300 zł ale nie żałuję raz na jakiś czas muszę zaszaleć:) Rachunki popłacone, na konto pieniążki przelane, i czekam na kolejna wypłate ;p;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisałam na początku topiku
hej ja na konto oszczędnościowe pt " aparat na zęby " przelałam z tej wypłaty 610 zł :) w sumie mam już 1300 zł a potrzebuje 1950 zł do kwietnia na drugim koncie, które jest bez określonego celu mam jakieś 5000 zł mam je aktualnie na lokacie z odsetkami jakieś70 zł rachunku popłacone, jeszcze tylko ok 10tego telefon jakieś 40 - 50 zł i w przyszłym tygodniu lekarz minimum 180 zł. kosmetyki najpotrzebniejsze i lekarstwa też już kupione na swoje przyjemności w tym msc mam jakieś 300 zł jakie nie ciut więcej. więc nie jest źle, jak wyjdzie w praktyce to się okaże :) czy coś nie wyskoczy po drodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×