Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość oszczędna kobita

Mój PLAN OSZCZĘDZANIA pieniędzy...Zaczynam od września!!

Polecane posty

Gość jowita uk
Trzymamy się :) i jak tam Milenka z chorobą pieska i Twoją :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilkarazka
ooo mój nick też podszyw dorwał :D czasem takie rzeczy są śmieszne :P ale w sumie po co psują nam temat? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jowita uk
Trzymamy się :) i jak tam Milenka z chorobą pieska i Twoją :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dusigroszka-->patrz jak Ci zazdroszczą, że aż się pod Ciebie podszywają :D:D:D Padłam :) No ale w sumie jest 400zł budżetu na przyjemności więc przepieprzmy je na narkotyki :P Po co nam ciuchy, szminki czy buty - poćpajmy sobie :D A co? Tak naprawdę my tu oszczędzamy by pojechać do Kolumbii na plantację koki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilkarazka
Ech dziewczyny , gdybyście wiedziały , co mnie dziś spotkało...Chciałam kupić sobie jakieś buciki na promocji w centrum handlowym , widziałam , że są jakieś wyprzedaże -80% , więc skusiłam się i wpadłam do sklepu.Oczywiście mój wzrok od razu przykuły zaj**biste kozaczki. I wtedy , ni stąd ni zowąd pojawił się ON. MASKAKRA !!!! Gdy tylko na niego spojrzałam , to było jak jakaś magia , magnetyzm . BOŻE!!! Jest taki śliczny , męski , wprost ideał... Patrzył się na mnie a ja głupia nie wiedziałam co zrobić i po prostu ze wstydu uciekłam ze sklepu :/ Jak myślicie , czy jest jakiś sposób , aby go odnaleźć :( Naprawdę mi zależy , może są jakieś portale tego typu w internecie :(( Liczę bardzo na Waszą pomoc ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawdziwa Milena 1990
Ojej , ale romantico :P Chciałabym , żeby mnie kiedyś coś takiego spotkało , ale chyba przy moim wyglądzie to chyba niemożliwe :( Bardzo bym chciała , by jakiś przystojny brunet z niebieskimi oczami zwrócił na mnie uwagę chociażby w centrum handlowym , no ale przy moim wyglądzie... Cóż , chyba już do końca życia pozostanę starą panną :( A możesz powiedzieć chociaż , jak on wyglądał , jakieś znaki szczególne ? Bo może znam :P A tak serio to nie wiem jak CI pomóc , może dodaj o tym posta na fejsie :P A u mnie nic nowego i ciąąąągle swędzi :( Chyba jutro wybiorę się do weterynarza , skoro będzie umiał wyleczyć psa to mnie też :P A ja przy okazji zaoszczędzę na lekach i doktorach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucerna K.
Do "podszywa". Tak na marginesie. Trzeba być chyba bardzo poj.banym debilem, żeby pisać posty i samemu na nie odpowiadać podszywając się pod innych. No cóż!! Zakompleksieni ludzie inaczej nie potrafią. Ale cóż można się spodziewać po ludziach którzy nie maja z kim pogadać czy pójść na piwo. Pozostaje im tylko internetowe trollowanie. Współczuję. Dziewczyny gratuluję tematu. Czesto go podczytuję:-)). Nie zwracajcie uwagi na trolle. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigrosz-ka
Dzięki Lucerna :) Wiem , pewnie to jakiś kretyn , tak zwany no life :P Ale pozwólmy mu się wyżyć chociaż tutaj , skoro nie ma gdzie :) Mam nadzieje , że niedługo zniknie z tego tematu bo robi się już denerwujący :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jowita uk
Może to chamskie co teraz powiem , ale w sumie nie żałuję , że postanowiłam wyjechać z tego z***nego kraju :/ Sami powiedzcie , co taki podszyw soba reprezentuje ? Niestety musze przyznac ze to takie typowo Polskie :/ Dobrze ze juz tam nie mieszkam , wiekszosc Polaczkow jest taka sama . Potrafia nawet zazdroscic ze komus udalo sie odlozyc pare zlotych czy funtow na wakacje itp . chyba juz nigdy nie wroce do tego zascianka Europy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucerna K.
Mocno pojechałaś , ale chyba masz rację , nie rozumiem takiego zachowania , trzeba być naprawdę kompletnym kretynem by bawić się w takie żałosne podszywy.Ale jak widać idiotów nie brakuje. A wracając do tematu , sama też postanowiłam oszczędzać , choć w moim przypadku nie jest to takie łatwe.W pracy zarabiam tylko 800 zł , nie ma mam co prawda męża ani dzieci , ale samo mieszkanie to już wydatek 300 zł ( nie sa to apartamenty :p ).Do tego jedzenie , choć mało jem , przeważnie same warzywa , ewentualnie ziemniaki z sosem w niedziele :) raz w miesiącu jakaś tania czekolada , ale i tak uzbiera się jakieś 200 zł na miesiąc :( Zostaje mi więc 300 zł , które chciałabym odkładać na stację dokującą do ipada :) Kosztuje 2000 ale jest po prostu boska ... Marzę o niej od dawna.Doradzcie jak najlepiej oszczedzac i czy odkladac raz w miesiacu, tygodniowo , a moze dziennie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucerna K
Podszywie widzę, że zainteresowałeś się moim postem, bo podszywasz się teraz pod mój pseudonim. Czyżbym trafnie określiła twoją osobowość "poj.bany debil"?? Uderzyłam w czułe miejsce??:-) Produkuj się dalej. Mnie to akurat wali. Ja póki co nie muszę oszczędzać, ale jestem pełna podziwu dla osób, które z tak małego wynagrodzenia potrafią coś odłożyć. Szkoda, że mama nie nauczyła ciebie szacunku dla innych. Hmm. Może i uczyła, ale trafiła na beton. Baw się dalej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jowita uk
Ojej , olejcie juz tego podszywa , widocznie jego zycie jest tak ubogie , ze podawanie sie za kogos to jego jedyna rozrywka ;) Emilka , doskonale rozumiem twoja slabosc do turkow , sama zaliczylam kilka "spotkan" z takim jednym :) wiem jak potrafia oczarowac kobiete i do tego sa chyba najlepszymi kochankami na swiecie ;) Pozdrowki i powodzenia w poszukiwaniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę, że podszyw nadal działa :) nie ukrywam, że trochę mi to pochlebia :D :D :D Nadal oszczędzam, choc juz wiem, ze w tym m-cu odloze mniej niz planowalam. Teraz do konca tygodnia jestem w domu na L4- mam chyb zapalenie ucha i zazywam antybiotyki. Lekarstwa wiadomo, kosztują, ale jak nie wychodze z domu to praktycznie nic nie wydaję :) Wyplata jak zawsze 7go. Czyli w przyszły piątek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podszyw ominal kilka szczegolow i ewidentnie nie zapoznal sie z cala trescia topiku, dzieki czemu swietnie mozna sie zorientowac, ze posty nie są pisane m.in. przez Milenę 🌼 baw się dorze, podszywie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigrosz-ka
Widze ze podszyw zaopiekowal sie nawet moim nickiem i postanowil go oczernic :/ Spadaj kretynie/kretynko , nie mam zadnego zapalenia ucha , czuje sie swietnie za to Ty chyba powinienes odwiedzic lekarza !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny spoko jeszcze parę dni i dzieciaki wrócą do gimnazjum;-) Dziś jadę do Euro Agd kupić to oto cudo :-) http://www.euro.com.pl/lokowki/opinie-babyliss-2735.bhtml?sort=0&on_page=20&page_nr=2#opinie Jest to obrotowa suszarko- lokówka która co prawda nie ejst tania ale daje niesamowity efekt! A że mam hopla na punkcie włosów to muszę ją mieć!!!!!Włosy po jej użyciu są błyszczące i pięknie ułozone (koleżanka już ma to cudo). Wezmę sobie na raty zeby nie odczuć wydatku który i tak nie jest mały. 10 raz x 27 zł - nawet tego nie odczuję!:-) 2 dni do wypłaty:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weszłam, bo mnie zainteresowąl ten topi, bo walczę z rozrzutnościa, fajnie pomysły an oszczedzanie, trzeba sie wziac za siebie i konto i sporzadzac plany:)) a potem zbierac owoce - miec na przyjemnosci i marzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigroszk-ka
No no , niezle cudo , tylko ta cena :/ Niezbyt zachecajaca do tego jeszcze koszty dojazdu do sklepu :/ Sama chetnie bym sobie taka sprawila , ale 27 zl miesiecznie to jednak spory wydatek :/ Byc moze jest mozliwosc wziecia na dluzsze raty np 72 lub 108

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oszczędna-> i jak sprawdza się ta suszarka? :) sama muszę pomyślec czyms podobnym, a poki co rozglądm się za prostownicą, bo moja się zepsuła. stówa z kieszeni wyleci jak nic. We wrzesniu mam wesele- juz chyba o tym pisalam, więc pieniązki na ten cel muszę odlozyc juz teraz, poza tym w planach mam zakup baskinki i dzinsowej koszuli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oszczedna-> koniecznie napisz jak to cacko wplywa na elektrzowanie się wlosow- zawsze mialam z tym problem i czy po uzyciu wlosy są wygldzone :). Babyliss jest z tego co wiem b. fajna firma produkujaca sprzet do wlosow. Chociaz paietam ze mialam kiedys prostownice tej firmy i akurat nie moglabym jej polecic- ale zakuu dokonalam z 10 lat temu wiec nie ma sie co dziwic ze ze sprzetu bylm srednio zadowolona :D moje najnowsze cacko ( ktore wlasnie sie zepsulo) sluzylo mi dzielnie przez 4 lata i bylam zachwycona! nastepna prostownica ez bedzi wiec zelmerowska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :) fajnie, że wam dobrze idzie oszczędzanie... u mnie też całkiem nieźle, nawet myślę, że wakacje tak bardzo nie szrpną mnie po keiszeni, a planuję jechać do budapesztu i egiptu, może z 1500 uszczknę z oszczędności, muszę zrobić jakiś konkretny plan jak już skończę ten miesięczny kurs rosyjskiego, który szczerze powiedziawszy trochę mnie wykańcza... 3h dziennie po pracy plus 40 min dojazdu... na szczęście jeszcze tylko dzisiaj i jutro. wpadłam na pomysł, żeby zrobić certygikat finansowy CFA, kosztuje kupę kasy, ale jest niesamowicie poważany w międzynarodowym środowisku... więc spróbuję ubiegać się o dofinansowanie i będę działać. na 1 z 3 etapów trzeba poświęcić 300h nauki, ale spróbuję. kurde pisałam wam kiedyś, że mam w pracy chłopaka, z którym jest coś w rodzaju flirtu... kurde on już nie zwraca na mnie uwagi, podobno zaczął się z kimś spotykać... a mnie nagle wzięło! :( no nic, mimo wszystko miłęgo dnia, jeszcze 2 dni do weekendu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystko od nowa
Witam. Czytam ten topic od początku, jest świetny.Mam do was pytanie. Chce wynająć za miesiąc kawalerkę (tak, wiem pokój jest taniej ale chce mieszkać sama) I pytanie dotyczy czy dam radę się sama utrzymać? zarabiam 2000 a wynajem kawalerki to około 1200 zł. Proszę o jakieś rady i opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłam lokóweczkę iiiii..... Dziewczyny to jest CUUUUDO!!:-P Naprawdę rewelacja!!Szczerze mówiąc jestem w szoku bo aż takich efektów się nie spodziewałam... Włosy po tej suszarko-lokówce firmy babyliss sa niesamowite. Mam ochotę je ciągle dotykac, są mięciutkie, wygładzone, przepieknie BŁYSZCZĄ(!!!!!),są dokładnie takie jak po wizycie u dobrego fryzjera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dusigroszka włosy są totalnie wygładzone, nic nie odstaje nic nie sterczy.To zapewne działanie ceramicznej powłoki oraz szczotki z naturalnego włosia z dzika?Swietny produkt, nie żałuję tych 260 złotych, wart każdej złotówki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O widzę że ktoś wreszcie usunoł wpisy podszywaczy!Dziękujemy temu komuś!!:-) 🌼 Dusigroszka ta lokówka równiez ma za zadanie to żeby włosy się nie elektryzowały po jej uzyciu. Nic a nic się nie elektryzuje!! Efekty są rewelacyjne, dziś zastosowałam tą lokówkę na umyte włosy i zastanawiam sie teraz jak ja funkcjonowałam wcześniej bez tej lokówki :-P Nie wiem jakie masz włosy bo szczotka jest dość gruba, moim zdaniem idealna dla półdługich włosów. Tam masz kilka końcówek , równiez prostownicę ale wierz mi że po obrotowej szczotce włosy są niesamowicie gładkie, lsniące i lekko podkręcone a przy tym nie niszczą się tak jak przy uzywaniu prostownicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×