Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość oszczędna kobita

Mój PLAN OSZCZĘDZANIA pieniędzy...Zaczynam od września!!

Polecane posty

Gość dusigrosz-ka
ja wpadam. i nadal oszczedzam, planuję, zaciskam pas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzena000
Sztuką jest mądre oszczędzanie, tzn. takie, które nie powoduje rezygnacji z jakiś dóbr, z których korzystamy. Oczywiście zakup każdej usługi czy produktu powinniśmy przemyśleć. Ale jak np. mamy kredyt albo jakieś ubezpieczenia, to spokojnie możemy poszukać innych ofert. Banki czy ubezpieczyciele często zmieniają oferty dla nowych klientów i być może opłaca się nam przejśc do innej firmy. Podobnie jest też z operatorami telefonów komórkowych. Na stronie http://lepszaoferta.pl/ jest ciekawa porównywarka ofert, która umożliwi nam znalezienie np. tańszego abonamentu za telefon. W taki sposób łatwo zoptymalizować wydatki i spokojnie można zaoszczędzić kilkaset złotych miesięcznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagraniczna iwona
hej oszczędne..co u was słychać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja nadal oszczędzam, w końcu cokolwiek udało mi się odłożyć, więc na luzie spędzę urlop bez zamartwiania się, czy mogę sobie pozwolić czasem na jakąś pierdołę :) mam nadzieję, że Wam idzie jeszcze lepiej! udanych wakacji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wprawiona w boju
Hej, ja na razie nie oszczędzać, tylko wydaję, bo jestem na długim zwolnieniu z pracy, a leczenie kosztuje. Ale to nie szkodzi, bo po to oszczędzałam wcześniej, żeby mieć na takie sytuacje. Jak się sytuacja unormuje, to z pewnością wrócę do odkładania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wprawiona w boju
No i chała, już mi zapowiedziano, że po powrocie ze zwolnienia zostanie ze mną rozwiązana umowa. Bo byłam chora :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masakra. a jaką miałas umowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wprawiona w boju
Dzięki za dobre słowo. Mam umowę na czas określony z miesięcznym okresem wypowiedzenia. Ja się zawsze starałam dla firmy, robiłam dużo rzeczy, których wcale robić bym nie musiała, a teraz jak ja mam problem, to firma ma mnie w d***e :( Trudno, szkoda mi tylko czasu, jaki zmarnowałam na pracę w tym miejscu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Wspolczuje zwolnienia.. kurcze traci sie poczucie bezpieczenstwa bez pracy:( ja tez oszczedzam, ale wiem juz, ze nie ma szans, zeby bylo to tyle, ile sobie zaplanowalam... Planuje wyjechac i pracowac za granica dziewczyny Mam 22 000 moze uda sie dobic do 25 i spadam... Poznalam chlopaka w praxy, spotykalismy sie pol roku i nikt nie wiedzial... mielismy sie ujawnic teraz, vo zmieniam dzial, ale nawiazala sie klotnia i sie rozsralismy. On pojechal na urlop i powiedzial, ze chce pogadac jak wroci. A juz jedna rozmowe opo tym rozstaniu mielismy. Ogolnie czesto sie klicilusmy i on powiedzial, ze to blokowalo w nim rozwoj jakiegos uczucia... wiem, ze ludzie maja powazniejsze provlemy, ale bardzo mnie to gryzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milena1990
Hej!! Zagląda tutaj jeszcze ktoś??Nowy rok się zbliża i może jakieś postanowienia oszczędnościowe trzeba by było podjąć:-)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też oszczędzamamam
hej kiedys ty pisałam że też oszczędzam.....miałam wtedy jakieś 30-40 tys ....dalej oszczędzam i dobijam do 80 tyś ale ja pracuję za granicą....jeszcze troszkę i kupuję mieszkanko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja oszczędziłem na mieszkanko w 4 lata pracując w Polsce. Jest to dla mnie powód do dumy. Nie mniej jednak w znacznym stopniu przyczynił się do tego program http://www.opiumsoft.pl/finanse-domowe Pokazuje na co najwięcej wydaję i dzięki temu mogę ograniczyć moje wydatki. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilka radd
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oluuuska
Czy taki doradca podpowiada konkretnie w co inwestować, ewentualnie jaki moze byc tego zysk ? Jak to własnie wyglada w praktyce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natinka88
Fajnie, że kierowane jest to typowo do kobiet:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarenka_2907
Podobno to najwięcej kobiet oszczędza, wiec po prostu dostosowują się do rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imit
to prawda, kobiety wiedzą jak oszczędzać, dzięki za link może sama też skorzystam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę,że kobiety na pewno lepiej oszczędzają niż mężczyźni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcelinka457
Wystarczy co miesiąc odkładać małe kwoty pieniędzy aby w ciągu kilkudziesięciu lat nazbierać całkiem niezłą fortunę. Wystarczy 100 czy 200 zł. Zacząć można w każdej chwili. Ta porównywarka lokat www.kontoteka.pl wskaże który bank posiada w chwili obecnej najkorzystniejszą ofertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem ciekawa czy dziewczyny dalej oszczędzają, bardzo fajny topki przeczytałam cały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomaderka
ja bym chętnie oszczędzała i otworzyła sobie jakąś lokatę ale nie wiem co jak i gdzie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wystarczy poczytac i sie troche zainteresowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozrzuta
fajny topik kurcze jestem tak rozrzutna ze nie umiem oszczedzac i mam teraz mega problem do czerwca musze odlozyc 5 tys myslicie ze jestem w stanie? rodzina 4 os ja maz dzieci 5 i 1 lat zarobki 4-5 tys a wydatki 1100 kredyt oplaty za mieszkanie prad i pozostale 1000 paliwo 500 duzo nie zostaje ale jak to zrobic zeby odlozyc cos? poradzicie cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już nie oszczędzacie? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×