Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość oszczędna kobita

Mój PLAN OSZCZĘDZANIA pieniędzy...Zaczynam od września!!

Polecane posty

Gość zdecydowana kupujaca
malaandzia to masz tyle co ja tez kupuje co na mnie pasuje, bo jeszcze mam dlugie rece i dlugi tlow, wiec jak cos lezy lezy jak powinno kupuje nie myslac zbyt dlugo :P a, ze wiekszosc ubran jest na mnie zbyt krotka itd to i tak masa pieniadzy zostaje w kieszeni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaandzia
Tak tak przy takim wzroscie z ubraniami jest problem krótkie rękawy ,nogawki znam to.dusigroszka ja wpłaciłam na oszczednosciowe połowę pieniędzy które przywiozłam a resztę musiałam zostawic na życie bo narazie nie pracuję a mam duuzo wydatków,wczoraj dostałam rachunek za energię 380 zl od razu woda i internet też doszły,dzieci mają dentystę ja zresztą też i jeszcze parę takich dodatkowych wydatków,czuję ze nawet będę musiala trochę uszczypnąć z konta pod koniec miesiąca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa 90
Witajcie, przeczytałam generalnie prawie połowę tego wątku ;) Ja oszczędzam od lutego i póki co mam zachowane jedynie 400 zł ale mam nadzieje że w tym miesiącu coś dojdzie...;) Dusigroszko - chyba jesteśmy sąsiadkami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigroszszka
nowa90 :) tez mi sie tak wydaje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaandzia
dusigroszka korci mnie na jakiś płaszczyk elegancki na wiosnę masz coś na oku?ja przeglądam ale nic specjalnie mi jeszcze nie wpadło w oko,kupię dopiero pod koniec miesiąca i zaliczę to juz na poczet kwietnia bo w marcu i tak poszalałam a do tego jestem chora i w aptece ponad 80 pln zostawiłam,ale dzięki chorobie juz 3 dni nie palę :) co nie przepaliłam oczywiscie wpadło do skarbonki :)ps moja siostra też oszczędza od wrzesnia ubiegłego roku wczoraj mi powiedziała ze ma 3800 pln na koncie a uwierz mi wczesniej kompletnie nic jej nie zostawało teraz jest dumna ze jednak potrafi i ja też jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigroszszka
malaandzia- ja kupilam taki: http://lp.hm.com/hmprod?set=key%5Bsource%5D,value%5B/model/2014/3IV%200223319%20006%2015%205421.jpg%5D&set=key%5Brotate%5D,value%5B%5D&set=key%5Bwidth%5D,value%5B%5D&set=key%5Bheight%5D,value%5B%5D&set=key%5Bx%5D,value%5B%5D&set=key%5By%5D,value%5B%5D&set=key%5Btype%5D,value%5BSTILL_LIFE_FRONT%5D&hmver=4&call=url%5Bfile:/product/full%5D mimo, ze w sumie wolę taliowane i podkreslajace figurę. Ale urzekl mnie kolor. teraz czekam tylko na pogodę. Twoja siostra jest przykladem na to, ze systematycznosc i dyscyplina dzialaja cuda :) Gratuluję niepalenia :). Zrobilas wielka rzecz dla zdrowia i kieszeni- z 3 dyszki do przodu :). Moj tata rzuca po ponad 40 latach kopcenia. Poki co nie pali juz 2 tygodnie więc wiem jakie to trudne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigroszszka
link: http://lp.hm.com/hmprod?set=key%5Bsource%5D,value%5B/model/2014/3IV%200223319%20006%2015%205421.jpg%5D&set=key%5Brotate%5D,value%5B%5D&set=key%5Bwidth%5D,value%5B%5D&set=key%5Bheight%5D,value%5B%5D&set=key%5Bx%5D,value%5B%5D&set=key%5By%5D,value%5B%5D&set=key%5Btype%5D,value%5BSTILL_LIFE_FRONT%5D&hmver=4&call=url%5Bfile:/product/full%5D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, na początku tego topiku pisałam tutaj trochę, teraz postanowiłam wrócić z powrotem do kontrolowania wydatków i co nico oszczędzić. na dziś moje oszczędności wyglądaj skromnie: na koncie oszczędnościowym 900 zł, poza tym jakieś 200 euro i świnka skarbonka prawie cała pełna, ale na razie jej nie rozbijam. Postanowiłam odkładać na konto oszczędnościowe premie i wszystko co zarąbię na umowach zlecenia , poza stałym wynagrodzeniem. Teraz np. mamy w pracy taką akcję, że możemy dorobić poza godzinami pracy. Mieszkam z rodzicami, dużo pomagam rodzicom, ale myślę zamieszkać z chłopakiem - jestw trakcie remontu mieszkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaandzia
wiecie ze na allegro trwa teraz darmowe wystawianie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaandzia
można spróbować wypchnąć co nieco z szafy,moja siostra sprzedala rzeczy po małym w tzw mega pace ludzie chętniej kupują uzywki w zestawach.jak tak patrzę to te aukcje cieszą się duzym zainteresowaniem,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaandzia
Gdzie panie oszczędzające?swięta tuż tuż więc kupiłam synowi grę na ps3 kosztowała 150 zl ale to prezent na zająca :)sobie narazie nie kupuję nic nawet płaszczyka jeszcze nie kupiłam bo wszystkie mają za krótkie rękawy i zle się w takich czuję...wczoraj w biedronie 126 zl wydane a kupiłam tylko rzeczy z listy,no i dzisiaj ogromny wydatek 260 zł okulary dla syna bo zgubił i mój dentysta 150 zl -niestety kanałówka.Ten tydzień bardzo odczułam finansowo a następny przypuszczam będzie jeszcze gorszy bo wiadomo święta blisko a ja nie mam jeszcze wszystkich prezentów no i wiadomo jedzenie też na swięta kupuje się więcej i coś wymysla,napewno będę piekła ciasta bo są lepsze od tych kupnych myslę też o bigosiku,gołąbkach,jakieś mięsko i sałatki tym bardziej ze spodziewam się gości muszę zrobić więcej ech strach się bać ile wydam...ale i tak jak chodzę po sklepach staram się nie przepłacać,oczywiscie systematycznie napełniam swinkę skarbonkę drobnymi z portfela pod koniec dnia jest już taka ciężka :) ale jeszcze nie jest pełna więc nie otwieram choć chciałabym przeliczyć już tę monetkę :)acha niedawno miałam imieniny i mąż kupił mi inną skarbonkę taki wielki różowy słoń tam to chyba ze dwa lata musiałabym wrzucać :)ależ się rozpisałam ...ale lubię tu zaglądać bo mnie motywujecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigroszszka
cześć dziewczyny :), malaandzia- widzę, że wydatków nie brakuje. Mając rodzinę i dzieci na utrzymaniu naprawdę trzeba nieźle nagłówkować, żeby ogarnąć wszystkie wydatki i jeszcze odłożyć jakiś grosik :).Tym bardziej Cię podziwiam . Wszystkie Twoje rady zamierzam wprowadzić w zycie w przyszlosci, gdy juz zaloze wlasna rodzine... w tym m-cu kupilam sporo dla siebie na wiosne, kilka par butow na allegro i to w b. dobrych cenach- nawet za dyszkę nowe czolenka z atmosphere ;). marzec nie byl dobrym m-cem na oszczedzanie- poczatkiem kwietnia mam urodziny chlopaka i przyjaciolki- weydatki kolo 250 PLN :P. zakupy swiateczne zrobie w real za bony z pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaandzia
dusigroszka czólenka z atmosphere za dychę?gdzie Ty taką aukcję znalazłaś?taniutko ja uwielbiam upolowywac takie okazje ale rzadko się trafiają niestety...ja dzisiaj znowu trochę wydałam bo zakupy na weekend trzeba jednak zrobic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaandzia
Jaka tu cisza :)dziewczyny sprzedałam na allegro mój stary telefon za ponad 200 zł :)i dwie moje szmatki których już nie nosiłam co prawda za niewiele ale jakbym miała wyrzucić to chociaz i te dwie dyszki dobre :)zamówiłam na allegro płaszczyk nie wiem jak będzie leżał ale naprawdę nie mam zadnego na tę porę i w sumie byłam zmuszona wrzucę link wybrałam kolor pudrowy róż z przesyłką 80 zł to nie taka tragedia byle tylko pasował ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaandzia
5allegro.pl/show_item.php?item=522530757

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
udało mi się z tymi czólenkami, nie powiem :) wiadomo, że atmosphere to firma średniej jakości ( delikatnie mówiąc), ale nie mniej jednak same fleki u szewca kosztują z 15 PLn wiec zrobilam dobry interes :) szukajcie a znajdziecie- jak podaje Pismo. malaandzia- plaszvzyk b. ladny. Napisz czy jestes zadowolona i jak z wykonczeniem. Jakis czas temu chorowalam na identcyzny zielony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigroszszka
wyzej to ja- dusigroszszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaandzia
dusigroszka płaszczyk bardzo fajny dobrze wykonczony wszystko ok z wyjątkiem rękawów za krótkich :) ale będę nosić z podwiniętymi rękawkami wtedy nie widać a wygląda jeszcze ładniej bo rękawki pod spodem są innego koloru,załuję ze nie wybrałąm tego zupełnie szarego ale ten też jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak budzet po swietach dziewczyny? :) u mnie srednio, choc i tak go troche podreperowalam dodatkowym zarobkiem bo by bylo krucho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaandzia
Ja bardzo dużo wydałam na swięta,prezenty itp. dzisiaj dodatkowo dentysta 100 pln poszło a jeszcze dwie wizyty mnie czekają oj...myslałam ze mniej wydam na swięta ale nie dało się choc i tak starałam się nie przepłacac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na zajączka nie kupuję dzieciom takich prezentów,gwiazdka,urodziny ale takie na zająca?dzieci na co dzień wołają jakieś pieniądze,na zająca 150 zł,to trzeba rzeczywiście oszczędzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne, oszczędzajcie na sobie i na dzieciach, jedzcie papier toaletowy i malujcie się pisakiem, a złodzieje u władzy pławią sie w luksusach, mają na kontach ukradzione wam miliony euro i prawią wam kazania o oszczędzaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć jestem tu nowa ale chętnie się przyłącze ponieważ nie potrafię zapanować nad wydatkami.zakladam ze będę oszczędzać 250 zł miesięcznie systematycznie korzystajac z waszych rad zaraz po wypłacie przeleje pieniądze na konto oszczędnościowe. Musze wyremontować pokój o właśnie na ten cel potrzebuje pieniędzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaandzia
Czesc :)dusigroszka fajne te porady przeczytalam do wielu z nich staram się stosować :) Ma ktoś z Was konto oszczednosciowe w ing? jak to wszystko tam działa? ja mam w bgz optima i jestem zadowolona tylko oprocentowanie jest kiepskie na początku mialam 4 % ale jak wyplacilam kasę i pozniej wplacilam drugi raz to juz niestety tylko 3 %,mam na koncie wydaję mi się sporą sumę a odsetki marniutkie...może znajdę konto bardziej oplacalne choc i tak bgz optima to chyba najbardziej polecane na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigroszszka
ja niestety w ogole nie mam oszczednosciowego, ani lokaty. Na razie tez sie rozgladam, bo to bez sensu trzymac kaske w skatrpecie- nawet jesli nie jest jej duzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona23333333
Hej dziewczyny! Zazdroszczę Wam bardzo silnej woli i samozaparcia! Ja również musze zacząć oszczędzać bo mnóstwo pieniędzy przepieprzałam na głupoty, teraz wyjechałam do Niemiec i mam szansę ,żeby zaoszczędzić, zwłaszcza,że w Polsce mam jeszcze ok 6 tys zł długu. :/ Mnóstwo kasy wydajemy na jedzenie, składamy się po 250 euro, czyli razem mamy 500 euro i czasem jeszcze brakuje, naprawdę nie wiem jak ja to robię. Zwłaszcza,że nie jemy jakiś rarytasów :) Muszę przeczytać cały topik i zgapić od Was parę pomysłow, pozdrawiam wszystkich oszczędzających :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaandzia
Witaj nowa kolezanko :)Wiecie co znowu udało mi się opchnąć kieckę na allegro :)do 23 ciego jest darmowe wystawianie jak się zmobilizuję to powystawiam jeszcze parę łaszków a nóż coś się uda opchnąć albo podrzucę siostrze bo ona jakoś lepiej te aukcje wystawia i często sprzedaje robi długie opisy i pełno zdjęć ja to idę na łatwiznę krótki opis malo zdjęć z braku czasu oczywiscie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×