Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość oszczędna kobita

Mój PLAN OSZCZĘDZANIA pieniędzy...Zaczynam od września!!

Polecane posty

Gość oszczędna kobita
Co do pasty do zębów to najczęsciej colgate max fresh :-) Lubie ją no a poza tym jest najczęsciej w promocji w rosmanie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszczędna kobita
annorl1 Jestem nadal oszołomiona tym żelem z biedronki!!!:-) Niczym się nie rózni od DOMESTOSU a jest tani jak barszcz:-) JUż moja mama też sie przekonała i kazała kupić kolejna butlę!! dzięki za cynk!!!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny jak u Was ? Normalnie muszę się pochwalić, że do mojej skarbonki wrzuciłam dzisiaj znowu kilka złotych. Robi się coraz cięższa :D Kilka dni temu kupiłam podkład Essence - soft&natural za 13.99 zamiast mojego ukochanego maybellina za ponad 30 kilka złotych i muszę Wam powiedzieć , że jest świetny tak samo lekki i aksamitny jak maybelline , nie daje efektu maski i w ogole go nie czuje . Od teraz bede uzywac tego z essence :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozrzutna
Na jedzenie to myślę, że będzie tak z 350zł. może więcej. Do tego dochodzę środki czystości, kosmetyki (wiadomo, ze nie co miesiąc takie rzeczy sie kupuje). Zazwyczaj wydaję na jakieś pierdoły, o których później nie pamiętam, albo kupię coś dla mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o paleniu
Oszczędna - do ginekologa chodzę co pół roku, może dlatego specjalnie mi nie zależy na szukaniu na siłę państwowego... Same wizyty to nic, problem zaczyna się jak trzeba zrobić badania: usg piersi, sonda, próby wątrobowe, układ krzepnięcia, morfologia i inne podstawowe i uzbiera się ok. tysiąca, dlatego staram się w każdym miesiącu zrobić jakieś badanie, żeby na wizytę iść z kompletem, oczywiście te badania robię raz w roku, a nie co pół. Żeby je zrobić państwowo musiałabym co chwilę chodzić do jakiegoś lekarza, żeby dał skierowanie, a oni są tacy chętni że hoho. Ostatnio moja koleżanka, silnie genetycznie obciążona "rodzinnie" ryzykiem nowotworów narządów rodnych nie mogła się doprosić ginekologa państwowego żeby jej zrobił cytologię :o powiedział, że przecież już półtora roku wcześniej robiła, to po co tak często. Więc dziękuję za taką "służbę" zdrowia. Pastę kupuję sensodyne f, czasami bywa w rossmanie w promocji, czasami w moim markecie, więc zawsze uda się jakoś taniej kupić (jakbyście widziały, że jest promocja to napiszcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszczędna kobita
Zmotywowana Nie słyszałam nic o tym podkładzie ale zaraz zerkne na wiżaż:-) Naprawdę jakoś tych tanich kosmetyków od kilku lat jest coraz lepsza i zaczyna zanikać granica między średnią półką a tą niższą, co mnie bardzo cieszy bo to bardzo duża oszczędność:-) A ja skarbonkę też zasilam systematycznie. Ważne też jest aby mieć nieprzezroczystą skarbonkę żeby nie sprawdzać i nie liczyć uzbieranych pieniędzy a żeby po np roku być mile zaskoczonym ile sie udało uzbierac:-) Ja dziś dostałam ekstra 20 zł i żeby nie kusiło odrazu poszło do skarbonki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszczędna kobita
rozrzutna Musisz tak jak my okreslić swoje mozliwości, narzucić konkretny plan oszczędzania i wtedy można zacząć działać. Jeśli nie określisz stałej kwoty która chcesz oszczedzić miesiąc w miesiąc to bedzie Ci cięzko. Zgodnie z naszymi radami okreś ze np bedziesz odkładac 200 zł w dniu wypłaty na konto oszczednosciowe. Wierz mi ze jak odrazu przelejesz te pieniądze nad rugie konto to bedziesz tak gospodarzyc tymi pieniędzmi z ROR'a ze wystarczy ich do końca miesiąca:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszczędna kobita
o paleniu, A czy nie miłoby było gdybyś ten własnie tysiąc miała dodatkowo na koncie oszczędnosciowym hmmm??:-) Ja też chodzę z 2 razy do roku do ginekologa ale to i tak spora oszczednosc bo: -2 wiztyty to 200 zł - cytologia 70 -usg 50 Kiedyś jak łykałam tabketki anty to dopiero był wydatek, także teraz oszczędzam jakieś 320 zl a wtedy bym zaoszczedziła pewnie z 1000 zł na rok!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszczędna kobita
Co do aktualnych promocji w rosmanie to warto sprawdzać przed zakupami ich stronę internetową. Lepiej sprawidzić czy sa w promocji produkty ktore nas inetesuja niż zamiast buszować po sklepie i wrzucać do koszyka inne niepotrzebne nam rzeczy:-) http://www.rossnet.pl/promocje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszczędna kobita
*bez " zamiast" :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o paleniu
O rany, Oszczędna, gdzie jest tak tanio? U mnie jest tak: - wizyta 2x120 zł= 240 zł - cytologia = 45 zł - usg (piersi i tv) 150 + 160 = 310 zł !!!! - badania nawet nie wiem dokładnie, ale ostatnio za sam układ krzepnięcia, lipidogram i cukier dałam ponad 200 zł :o, morfologia ok. 15 zł, tsh 36 zł, wątrobowe ok. 80 zł :o - pigułki 110 zł co 3 mce. Ale wiesz co tak sobie myślę, że na jedzeniu i zdrowiu nie będę oszczędzać, palenie ograniczałam już od dawna, a od dwóch tygodni nie palę wcale i nie ciągnie mnie :) Wolę oszczędzić na bezsensownych wydatkach na niepotrzebne ciuchy, nie kupować w ciągu roku 5 torebek, a np. dwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja skarbonka na szczęście nie jest przezroczysta ....calkiem duza z motywem 100 euro :) Nie sadzilam kiedykolwiek ze bede potrafila tak systematycznie dzialac w kierunku oszczedzania , bo naprawde ta skarbonka stoi u mnie dwa lata , i nigdy nie uzbieralam w niej wiecej niz 50 zloty , malo tego zaraz bylo wyciagane.....teraz po prostu jestem z siebie zadowolona , poki co oszczedzanie idzie systematycznie i bez checi na wyciagniecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o paleniu
Hehe, o tym jak NAPRAWDĘ idzie oszczędzanie to pogadamy po pół roku, a nie po kilku dniach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszczędna kobita
o paleniu, własnie przegladam stronę rosmana i tam masz własnie ta pastę sensodyne rpzeceniona z 12,99 zł na 9,99:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszczędna kobita
zmotywowana ja mam świnkę:-) taka grubiutka i tłuściutka!! na rok powinna wystarczyć!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszczędna kobita
o paleniu, ja jestem pewna juz teraz że za poł roku będze mięc już okrągłą sumkę odłożoną:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o paleniu
Oszczędna - a to wiem, ale czasami jest promocja "1+1 za pół ceny" i wtedy kosztują dwie ok. 15-16 zł, wtedy kupuję :) A ta cena 9,99 to już od jakiegoś czasu jest, bo już kupowałam za taką cenę i szczerze mówiąc, myślałam, że to jest normalna cena :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o paleniu jak na razie zaczal mi sie 4ty tydzien oszczedzania do skarbonki i nie ciagnie mnie do tych pieniazkow i jestem zadowolona bo jak na mnie to rekordowy wynik :) mysle ze uda mi sie wytrwac bo nie odczuwam tych kilku zloty co codziennie wrzucam i umiem przetrwac :) poza tym mam cel i chce uzbierac tyle ile sie da :) na fajkach tez udaje mi sie wytrwac wczoraj nawet w pracy raz odmowilam pojscia na papierosa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszczędna kobita
o paleniu, jak gdzieś zauważe taka promocje to dam znać zmotywowana, ja mam w mbanku i jestem zadowolona!! Mam nadzieję ze te konta o których piszesz sa DARMOWE!!;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszczędna kobita
A ja was dziewczyny proszę o cynk jak zobaczycie dobrą przecenę na proszek do prania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie patrząc na wykaz widzę , że jednak nie są darmowe ;/ szkoda bo ogolnie konto mam w wbku i oszczednosciowe tez chcialam tam zalozyc ale widze ze nie ma sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milena 1990
Ktoś tutaj napisał o napoczętych opakowaniach kremów. Ja miałam ten sam problem. Jak chwyciłam tego bakcyla "oszczędzania" zrobiłam analizę posiadania:-) i ..... się lekko wkurzyłam. Krem do rak .... - napoczętych kilka sztuk, krem do stóp .... napoczętych kilka sztuk. Pomijając fakt że same opakowania robiły mi bałagan. Wzięłam poprzecinałam tubki i .... .zawartość kremu do rąk do jednego słoiczka, zawartość kremu do stóp do drugiego słoiczka. I co z tego, ze pomieszałam. Moje stopy nie będą się burzyć:-).Teraz nie kupię jak nie będzie mi się kończył. Dziewczyny jeśli chodzi o promocję to nie wiem jak u Was, ale u mnie we Wrocławiu są apteki SUPER- PHARM. Niby apteki ale można tam kupować i chemię i kosmetyki na samie. Mają świetny program KLUB LIFESTYLE- za zakupy dostaje się punkty i co jakis czas dostaje info ma maila że mam tyle i tyle punktów i mają dla mnie taką ofertę zniżkową. Np. dzisiaj dostałam maila, że mogę kupic wybielającą pastę colgate o 3,99 zł taniej. Podkład Margaret Astor o 17 zł taniej i wiele innych produktów z dużą zniżką. Zorientujcie się w tym temacie bo na prawdę można nieźle zaoszczędzić na dobrych produktach (lekach też). Jeśli chodzi o oszczędzanie to ja w Lidlu kupuję, ściereczki do mycia, sprzątania bez użycia detergentów. Jednorazowy zakup może nie jest tani bo 1 ściereczka kosztuje 6 - 7 zł ale okna, lustra myję tylko przy użyciu wody. Oszczędna wiesz, że rozpętałaś niezłą burzę :-)?? Dzięki za pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podczytuje, podpytuje
MBank ma darmowe konto. Jedyny warunek który trzeba spełnić to należy zapłacić za zakupy kartą łącznie 100 zł. w miesiącu. A to nie trudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milena ja też musze sie zabrac za przecinanie tubek kremow do rak i stóp poza tym przed chwila spojrzalam dokladnie mam do wykonczenia 5 odzywek do wlosow , 4 balsamy do ciala , malo tego 3 zele pod prysznic dove , oraz 3 butelki szamponu Podczytuje , w poniedzialek jak bede miala chwile czasu to pojde do mbanku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podczytuje, podpytuje
tylko nie daj się wpuścić w kartę kredytową, bo ona jest płatna,. Poproś o zwykłą debetową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milena 1990
Zmotywowana Panna... Chodzi o to że robiąc tam zakupy i posiadając kartę LifeStyle zbierasz punkty (często są też promocje ogólne z których możesz korzystać nie mając tej karty ale posiadanie jej jest dodatkowym bonusem) i co jakiś czas przysyłają Ci maila, że masz tyle i tyle punktów i oni za to oferują Ci takie i takie produkty ze zniżką. Są to: chemia gospodarcza, kosmetyki pielęgnacyjne i kolorowe, leki itp. Ja często korzystam z promocji na płyn micelarny AA, pasty do zębów, szampony i chemię. Płyn micelarny jest rewelacyjny i nie muszę używać mleczka i toniku osobno, kupuję domestos taniej i farbe do włosów. Podsumowując korzystam z tego i jestem zadowolona i cenowo i wartościowo. Taka karta do niczego mnie nie zobowiązuje, a pozwala kupić dobre produkty w niższej cenie. Jak chcesz przykładu to podaj mi Twój adres mailowy to Ci prześlę takiego maila jakiego otrzymałam dzisiaj z tym, że mam już nie wiele punktów bo ostatnio poszalałam:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milena fajnie by było może zakręce się koło tego tematu :) Meila mi nie musisz przysyłać już wszystko zrozumiałam :) Wiem , ze w SP jest zawsze dużo świetnych promocji bo jak mialam po drodze to co jakis czas tam wstapilam. Myle ze ta karta byla by super pomyslem. Dzieki za cynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×