Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tereska_deska

Dziewczyny pocieszycie mnie, chlopak ze mna zerwal;/

Polecane posty

No wiec spotkalismy sie kilka razy, wiecie wycieczki, za raczke, buziaczki, i tak do niego napisalam co tam i w gole bo sie nie odzywal a ten tak ooo odpisywal i za chwile wiesz nie wiem jak Ci to napisac, a ja juz wiedzialam o co chodzi i mowie a to juz wiem... i sie pytam po co chcial zebym byla jego dziewczyna a on napisal ze chcial sprawdzic czy latwo sie ze mna zwiazac....no i pisal te tanie teksty o przyjazni, o tym ze znajde lepszego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aa uu no no no
ej, daj spokój, po co zawracasz sobie głowę dupkiem? nie narzucaj się i nie odpisuj na nic, poprostu wymarz go z pamięci i nie przedłużaj czegoś,czego juz nie ma,facet który proponuje przyjaźń jest zwyczajnym tchórzem który nie umie powiedzieć DALEJ NIC Z TEGO NIE BĘDZIE,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pocieszenie 1890
Hmm moj kumpel zawsze pocieszal bardzo skutecznie. "Pewnie teraz ruha inna..." działało w większosci przypadków:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguśka;)
PREJMUJESZ SIĘ CHŁOPAKIEM KTÓRY ZERWAŁ PRZEZ SMSA? ! NIE ŻARTUJ ! GŁOWA DO GÓRY NIE MA CO SIĘ PRZEJMOWAĆ TAKIM TCHÓRZEM !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm mozliwe ze rucha, mnie napisal ze go do mnie nie ciagnie, ze nie ma ochoty na koljene spotkania, a mowil ze jestem ladna, ze jakbym byla brzydka to by sie mna nie zainteresowalam oo i jeszcze mowil ze jestem porzadna a tu takie cos....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdruzgotana myślami
pociesz się, że inni mają gorzej. ja jestem w rozpaczy. moja siostra chodziła z chłopakiem 5 lat i straciła z nim kontakt. on nie odzywa się już od 3 tygodni. wiem, że był od dziecka pogardzany i szykanowany przez rodziców i rodzeństwo bo własna matka się go wyrzekła i wszystkich przeciw niemu nastawiła bo nienawidzi go za to, że jak ona to mówi zniszczył jej życie bo urodził się gdy ona miała 15 lat... jego wina???? oni budowali dom i od 18 roku życia jak zarabiał to kazała mu dawać pieniądze na ten dom bo mówiła że będzie tam mieszkał wiec ma inwestować, ale wyszło w końcu na to, że dali ten dom jego siostrze i on został bez niczego, wygonili go z domu, poniewierał się w ciężarówce bo my mieszkamy w bardzo malutkim mieszkanku i nie mieliśmy go gdzie przyjąć, a poza tym mój brat go nienawidzi. wyrzucili go z pracy i załamał się. nie wiem czy wierzycie w jasnowidzów, ale ja byłam i on powiedział, że czuje chłód, że chłopak siostry miał głęboką depresję i się powiesił. zgłosiliśmy zaginięcie na policję, ale oni nas lekceważą i jeszcze nie zaczęli szukać tylko obiecują. boję się, że on popełnił samobójstwo! jestem zdruzgotana! siostrze śniło się że on stoi po drugiej stronie ulicy, a ona nie może do niego przejść bo samochody jeżdżą, a potem widziała las i jagody. co jeżeli on powiesił się w lesie? Jezu, nie mogę tego unieść. musiałam się zwierzyć bo mi tak ciężko. policja jest bezduszna, nawet nie chcieli przyjąć zgłoszenia tylko kazali na własny koszt gdzieś tam dzwonić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przez smsa tylko przez gg no ale wiece na jedno wychodzi, poza tym jak na swoj wiek powinien zachowac sie dojrzalej ma 25 lat juz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abc nie ujawnie sie
widocznie jesteś i ładna i porządna, ale to nie wystarczyło żeby chciał z toba dłuzej być, widocznie za mało dla niego interesująca ;] każdy ma prawo szukac dla siebie odpowiedniej osoby. Prawda ego po zerwaniu boli, ale takie prawo dżungli. Głowa do góry może z następnym będzie jeszcze lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abc nie ujawnie sie
co to znaczy zachować się dojrzalej? ożenić się od razu? wypadało jedynie zerwać w rozmowie na żywo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I dlatego jestem za tym , że jesli rodzice chcą szczunku to sami mają nas szanować ! Mama nadzieje , że nic złego sie mu nie stało , ale jesli nie daj boże tak czego nei życze to zeby rodzice go mieli na sumieniu a także jego siostra , bd dobrze pocieszaj siostre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdruzgotana myślami
PinkLipGloss dziękuję kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzilo mi o to ze dojrzalej ze mogl porozmawiac ze mna w realu o tym albo, spotkac sie kilka razy jako znajomi... Poza tym bylam mila, nie udawalam, no wiec co jeszcze.... nie mogl spotkac sie ze mna jeszcze i bardziej poznac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem pamietliwa, rozmyslam, nie moge od tak zapomniec, chociaz krotko spotykalismy sie i w gole znalismy sie ale jest mi zle.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×