Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość -.blebleble.-

PRZYJECHALAM DO ANGLII, JESTEM ZALAMANA, NIE CHCE MI SIE ZYC

Polecane posty

Gość gość
Rok pracy na zachodzie to trzy do pięciu lat pracy w PL a czasem dużo więcej. Czy są jeszcze jakieś pytania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
GB to kolebka cywilizacji a PL kolebka złodziejstwa, ku/restwa i wszechmogącego, panoszącego się kleru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rok pracy w mojej pieknej PL dzis to jak rok pracy w uk taka prawda. W uk wszystko drogie jak ch!uj i rzadzi mafia landlordowska Sa jeszcze jakies pytania?PL to kolebka cywilizacji a UK kolebka ciapactwa, ku/restwa i wszechmogącego, panoszącego się islamu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak na spokojnie..... mieszkałem w UK 7 lat. Nie lubiłem ciapatych, brudnych ulic, zakichanych autobusów, fast foodów, tępych anglików, grubych angielek i landlordów . Ale.... tam się mentalnie żyje lepiej. Nikt ci doopy nie zawraca, robisz swoją robotę, nikt się nie czepia. idziesz w piżamie do pobliskiego sklepu w niedzielę rano - nikt nie puka się w czoło. At co. Tam się żyje przyjemniej (choc teraz zarabiam więcej w PL, nawet po przeliczeniu na funty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zarabiasz ale w simsach. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buahahahahaaaaa 'nikt sie nie czepia i zyje sie przyjemniej ' :D zart miesiaca , gdzie w uka masz takie piekne domy i dzialki jak w pl, won tam wspierac arabow jak sie kraj nie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W pizamie to sie spi a nie chodzi do sklepu niechluju. Pojdz jeszcze w pizamie na pogrzeb matki i rozmowe o prace, no ciekaw jestem co o tobie powiedza potem hahah. To ze twoi piertolnieci angole tak robia i maja niepokolei we łbach to nie nasza sprawa. Co za niechluj bez gracji i klasy, takich najwiecej wyjechało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty za to cwelu pokazujesz gracje :D i klase po uchlaniu pedalskiego ryja alkoholiku. Piateczek i sobotunia, trzeba obowiazkowo uchlac ryj co nie? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uchlac ryja to teraz angole robia, paby zwalone w piatek wieczor i weeekdy haha:D a czas to ja spedzilem dzis z zona i córka w figloraju, w uk nawet czegos takiego nie masz smieciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chu/j mnie obchodzi co robia angole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo nie znasz angielskiego przyglupie wiec cie nie obchodzi :D moj angielski jest dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kpij przyglupie, znam lepiej od ciebie pajacu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałaś h. u. JOWYCH nauczycieli. Szkoła to przeżytek a nauczyciele snoby bez granic i bez rozumu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nauczyciele :D beka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tvn to niemieckie gó/wno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tvp to nasze rodzime cudo !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piekne domy :D i co z tego :D po pierwsze nie sa wcale piekne tylko zwykle po drugie im dalej od polaczkowego gowna tym lepiej... Wiec nawet gdyby byly ze zlota to nie chcialabym mieszkac w PL. Wole "wysadzajacych sie ciapatych" i "asfaltow" wy jepane rasistowskie prymitywy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojoj komus z dziś gul skacze ze ma obskurny pokoik z dwoma kurkami w jukeju zmiast pieknego w PL :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz problem z czytaniem ze zrozumieniem pedale. Pewnie tez myslisz ze cie lubie haha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty masz problem pedale z ukowskiej stodoły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×