Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość -.blebleble.-

PRZYJECHALAM DO ANGLII, JESTEM ZALAMANA, NIE CHCE MI SIE ZYC

Polecane posty

Gość gość
Niby się chwalisz a nawet sorry nie umiesz napisać poprawnie. Juz widzę jak sobie radziłaś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisz do mnie kiciak(małpa)10g.pl i wyslij mi fotke to moge cie sponsorować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt nie wysyła już fotek przyglupie, co najwyżej snapy ;) może jeszcze będziecie pisać na gadu gadu? Ahahaha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisz do mnie kiciak(małpa)10g.pl i wyslij mi fotke to moge cie sponsorować X X O znowu ten nieudacznik sie odzywa. Co dalej masz wolny pokoj na Ealingu glabie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale z was przymuły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kompletnie nie rozumiem autorki o.O akurat anglicy, czy brytyjczycy mowia bardzo wyraznie, powoli, a tym bardziej kiedy powiesz, ze nie mowisz biegle w ich jezyku. jesli rozmawiasz z jakimis ciapatymi, ktorzy maxymalnie 5 lat temu tez do UK przybyli to sie nie dziw, ze nie rozumiesz :O ja akurat wole amerykanska odmiane angielskiego (oczywiscie te filmowa :P ;) czyli czysta, plynna, melodyjna, bo wiadomo ze rozne stany maja tez swoje akcenty ;) ) i tez sie czasami boje tego, ze brytyjski akcent uniemozliwi mi zrozumienie ich, ale choc nie mowie biegle po ang i jezyka ucyzlam sie bardziej z tekstow piosenek i filmow :P to u lekarza zrozumialam wszystko co do mnie mowila, o co sie pytala, u landlorki i jej rodzicow gdzie podpisywalam umowe najmu tak samo, jedyny problem jaki mialam, to kiedy zagadal do mnie jakis iranczyk, niby 12 lat tu juz jest, ale tak twardy akcent mial, te twarde 'W" i 'R' ze ciezko mi bylo go zrozumiec, niz jakiegokolwiek brytyjczyka w markecie czy gdziekolwiek indziej :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bingol to czarny polaczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto ci powiedział świnio, że masz ładny tylek? Ten twój smierdzacy tirowiec,którego nazywasz mężem? Weź mnie nie osmieszaj swinio. Nie ma takiej ilości wodki, która musiałbym wypić, by cię walić świnio. Jesteś brzydka, dlatego do jukeju wyjechałas i tak sobie to marne, emigracyjne zycie zachwalasz. Tak samo jak ta idiotka od jarmuzu, ktora sie przyznala, ze byla wysmiewana w szkole. Nikomu normalnemu, nie podoba się wygnanie. Rozumiesz to świnio? Nikomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale tobie obszczymurze się podobało dopóki nie okazało się że nie sprostałeś pracy i wy/pie/rdo/lili cię na zbity pysk spowrotem do katolandii. I teraz pryskasz gooownem bo tylko to możesz zrobić polski wszarzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wuefista sam wrocił wiec pudło garomyju. Gnija w uk dozywotnio takie przegrywy jak ty buehehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki wuefista ? Tak go tu zwiemy dla odroznienia od innych idiotow, ale zawodu to on zadnego nie ma :) Zadny z niego wuefista, ani dnia nie przepracowal zgodnie ze swoim wyzszym "wyksztalceniem " :P Swoim dyplomikiem to moze sobie co najwyzej du/pe podetrzec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to ten z AWF em to bezrobotny jest. Przecież nikt w PL nie da mięśniakowi od skakania na dyszlu pracy a zagranicą to już w ogóle ma przesrane z takim "wykształceniem".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On sam kiedys sie przyznal po pijaku ze podstawowki nie skonczyl i ze jest prawikiem :D na trzeezwo za to pociesza sie swoimi bajeczkami - jaki to on wyksztalcony, jak duzo zarabia w Plu i UK i jaka to ma wspaniala rodzinke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziot i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weź mnie nie osmieszaj swinio. xxx Nie trzeba, sam to robisz doskonale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak już to nie ośmieszaj tylko rozsmieszaj bezrobotny ciulu na drągu. Ośmieszony to jesteś już dawno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja polecam sluchania piosenek ktorych lubisz z dopiskiem lyrics na youtube. Tez jestem od niedawna w uk, rozumiem troche ponad polowe, jak czegos nie rozumiem to mowie po prostu sry i dont understand, i nie ma sie czego wstydzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co jechac tam, gdzie nas nie chcą??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie, dziewczyna zalozyla topik PIEC LAT temu, a wy jej udzielacie rad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
was nie chcą nawet w plu. jesteście wyjątkowi pod tym względem. nigdzie was nie chcą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka i bingol wuefista to miekkie pipy. Dlatego plakali za mamusinymi kotlecikami i wrocili w podskokach na jej garnek. Tylko miekkie pipy nie umia poradzic sobie za granica i wypisuja w necie jak to tesknia albo wymyslaja bzdury bo gnili w syfie. Nigdy nie doswiadczyli normalnego zycia, w plu ani w UK i dlatego teraz tu ujadaja. Jak wrociles tepaku nieudaczny to sie zajmij swoim super zyciem w plu a nie tracisz cenny czas na opisywanie w jakiej chu!jni zyles i pocieszasz sie ze w plu masz o wiele lepiej. No moze i masz lepiej ale do mojego standardu zyciowego to ci daleko. Myslisz ze kazdy gnil w takim syfie z kilkoma kumplami w pokoiku :D to pocieszaj sie do usranej smierci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka pisze prawidłowo. W uk nic sie nie dzieje. U nas w PL jest tysiace rozrywek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A najwieksza rozrywka jest jak przezyc od wypłaty do wyplaty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja juz zarobilem na 40 lat zycia bez pracy w UK :) popracuje jeszcze kilka i do ponad 100 starczy a jak zdechne wczesniej to rodzina odziedziczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×