Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość -.blebleble.-

PRZYJECHALAM DO ANGLII, JESTEM ZALAMANA, NIE CHCE MI SIE ZYC

Polecane posty

Gość gość
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kocham Cie UK tak bardzo, ze nie umiem tego opisac. Dziekuje za to wszystko co dostalem od Ciebie, czyli np szczescie, cos czego nie dal mi niby moj kraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UK dała mi wszystko czego nie dała mi PL. Jak do PL to załamka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na wygnaniu cwelu to bylem do czasu wyjazdu z plu. :) na szczescie blad urodzenia sie nie w tym kraju co trzeba zostal naprawiony. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PL dała mi wszystko czego nie dała mi UK. Jak do UK to załamka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj straszne. Zjebane Ryanair’y i easyjet’y latają codziennie, spierdalaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UK nie miala ci niczego dawac cwelu bo to nie twoj kraj. Za granica nie mozna byc takim nieudacznikiem jak ty, zeby wyszlo. Wiec pogodz sie z tym cwelu alkonie i przestan w koncu wypisywac te swoje standardowe gowna. :) gnij w pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UK to tysiąc lat tradycji, kultura i niewyobrażalne bogactwo. Tysiącletnie rody królewskie i arystokracja. Jeszcze tylko tego by brakowało żeby wszystkim było tutaj dobrze. Kto powiedział że wy polskie alkony macie żyć w dobrobycie? Nie dla psa kiełbasa. Za/pier/da/lać i ryj w kubeł! Nie filozofujcie bo to nie dla was. My Brytyjczycy dobrze wiemy jak z wami postępować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...I rodzina królewska którą utrzymujemy my, płacąc podatki. Jak widzę zachwyt angielskich wielorybów na kolejną sukienką nieroba Kate kupioną za moje pieniądze to aż łzy radości płyną mi z oczu. A jak Dżordżyk pierdnie to nie posiadam się z radości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te pedatki sa smiesznie male w porownaniu do polskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rodzina królewska jest święta. My Brytyjczycy chętnie na nich płacimy, bo to fantastyczna reklama dla królestwa. Tysiącletnia tradycja. Arystokracja! A wy polaczki co macie? Tego jak mu tam ojca Rydzyka? Dudę-nieroba? Płacicie im jak wariaty a oni was robią w konia! Buahahaha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brytyjska uczciwosc to wymordowanie indian w ameryce i kilku milionow ludzi w afryce. Haha. Nie jestescie juz w Europie po brexicie. Gnij w dompopodobnej ruderze z grzybem i dwoma kurkami. PL to potega a nasza wawa zajmie miejsce londynu. Tak nam dopomoz bog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma juz prawdziwych rodow krolewskich . Tylko jakas kukła zwana brytyjska krolowa zyjaca na koszt podatnikow. Haha! Co za dno. Prawdziwa szlachta jest w PL. Piekne domy jeden kurek w zlewie i wielkie ogrody z tujami w porownaniu do nieotynkowanych angielskich ruder z grzybem. Tak bylo od wiekow kiedy nauczylismy brytyjczykow jesc widelcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Małe podatki = mała emerytura. Zreszta podatki placi pracodawca a nie ty wiec powinny im wyzsze tym lepsze. Srednia angielska emerytura to 540 funty. A sam wynajem kosztuje 800-1000 funtow haha.To oznacza wegetacje. W PL za emeryture 2000zl mam lepsze zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za 2.000 NPL to ledwo wiążesz koniec z końcem. To jest jałmużną a nie emerytura tak jak wszystko inne w PL. I na to pacowałeś 40 lat frajerze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polska „szlachta”....pozwól, że się uśmiechnę. Przecież to chamy niedawno oderwane od pługa. Jaki kraj taka szlachta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miejsce prawdziwego osrusa jest w UK. Tam ma pracowac na kapo-landlordów, którzy wspomagają go mieszkaniem z grzybem lub pokoikiem :D I żadne powroty przegrywów do mojej PL. Maja placic 1000f za pokoj. Tak nam dopomóż Bóg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś to rownowartosc 540funtow w uk bo taka jest tam srednia emerytura. Jesli myslisz ze bedziesz miec 2000f emerytury to ja pekam ze smiechu hahahahaha:D nikt tyle nie ma.Czytaj tępa idiotko http://londynek.net/wiadomosci/article?jdnews_id=25488 Jak podaje "Daily Mail", emerytura w Wielkiej Brytanii jest jedną z najniższych w Europie - wynosi bowiem około 1/3 przeciętnego wynagrodzenia. Brytyjscy pracownicy przeżywają w związku z tym znacznie większy szok finansowy niż ich europejscy rówieśnicy, cieszący się wyższymi świadczeniami po przejściu na zasłużony odpoczynek. Przeprowadzone przez Międzynarodowe Centrum Długości Życia badania wykazały, że średnia emerytura w Wielkiej Brytanii wynosi 113,10 funtów tygodniowo - jest to zazwyczaj 1/3 dochodu przeciętnej osoby, która przepracowała 40 lat. Oznacza to, że brytyjski system emerytalny jest jednym z najmniej hojnych w Europie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buehehe 113,10 funtów tygodniowo :D to ja w PL bede miec wiecej:D ...gnijcie w uk nieudacznicy :D🖐️ ...wasz angielski raj cha cha cha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Życie w pl to szok nerwowy. Kto tak lubi to proszę bardzo. Wolna droga!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szok nerwowy to masz jak cie arab w du/pe posuwa w jukeju nieudacznico hehehe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×