Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

coffee late

okropnie wypadają mi włosy :( -POMÓŻCIE:(

Polecane posty

Gość Adam_Poch
Przede wszystkim udaj się do specjalisty - trychologa/dermatologa. Nie wiem skąd jesteś, ale jeżeli z Dolnego Śląska to mogę Ci polecić gabinet trychologiczny, do którego sam się udałem. Miałem ogromny problem z wypadaniem włosów i nie mogłem ustalić, co jest jego przyczyną. Szukałem w internecie ale tam tylu specjalistów, co nie miara... W końcu zreflektowałem się i skorzystałem z porady znajomych. Pojechałem do Krakowa, Warszawy i Wrocławia do trzech różnych gabinetów trychologicznych. Okazało się, że wszyscy są zgodni co do mojego problemu - łysienie o podłożu hormonalnym. To dobrze, bo łatwiej było ten problem rozwiązać. Pani Ewelina Wysoczańska (trycholog z Wrocławia) skierowała mnie na badania, po których wypytała mnie jak wyszły. Po tym wskazała jednoznacznie, że jej przypuszczenia się potwierdziły. Wskazała rozwiązanie, dzięki któremu teraz włosy mi nie wypadają. Cieszę się z tego bardzo! :) Dlatego nie kupuj dziwnych szamponów i leków. Zacznij od wizyty u polecanego dermatologa lub trychologa z Twojej okolicy i następnie skonsultuj wynik z kimś innym. Nie ma co wierzyć jednej osobie, kiedy problem jest bardzo widoczny!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież to facet napisał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli już łykać jakieś suplementy na włosy, to takie, które mają dużą dawkę skrzypu. Z tego, co powiedziała mi pani w aptece, to najwięcej ma Biosilica max. x Biosilica max jest do bani, brałam 3 miesiące i nie pomogła ani trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smaruj skóre głowy olejem musztardowym na zimno- śiwetny sposób z medycyny ajurwedyjskiej. Bardzo dobry dla kobiet po chemioterapii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandarnynka
Musztardą? Serio.... Co za fatalny pomysł... Może wypróbuj Senso Duo, ja nie miałam tego problemu, ale ostatnio głośno o nim i czytałam dużo pozytywnych recenzji, prawdopodobnie nie pożałujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbuj maski odżywcze od Chantal, a jak problem jest poważny kurację prosalon med od tej samej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na wzmocnienie włosów i zapobieganie łysieniu polecam zabiegi dermapenem. Mozna takie wykonać, a co najważniejsze działają ( miała robione moja znajoma) w Poznaniu w salonie Beauty Premium na Ratajach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam szampon i odżywkę biotebala - naturalne składniki, a do tego duża dawka biotyny, która pobudza wzrost włosów i hamuje ich wypadanie. Naprawdę świetne kosmetyki i super działają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cos mi sie wydaje, ze powinnas zastanowic sie nad mezoterapia... tez mialam ogrooomny problem z wlosami- lecialy jak szalone, bylam mega zalamana, bo nawet uczesac nie moglam sie ladnie- lyse place :/ i poszlam na mezoterapie ( w hair medice)- i wlosy w koncu odzyly. najpierw przestaly wypadac, apotem zaczely wyrastac nowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ShortestWayAhead
Bardzo dobra jest kuracja prosalon med od Chantal. Włosy po prostu odbudowują się od wewnątrz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno nie zaszkodzi, jak się pójdziesz przebadać, warto sprawdzić, jakie mogą być przyczyny Twojego kłopotu. Wiem, że łatwo się mówi, ale nie martw się tym za bardzo. Pamiętaj, że są skuteczne metody leczenia wypadania włosów. Tutaj http://drbrumer.pl/5_oferta/12_medycyna_estetyczna/80_leczenie_nadmiernego_wypadania_wlosow znajdziesz ciekawe informacje na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje włosy bardzo wzmocniła odżywka ProSalon Intensis od Chantal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre rezultaty miałam z szamponami Elastabion Floslek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi pomogła połączona kuracja z olejkiem i szamponem Vivese Senso Duo. Pierwsze efekty zauważyłam już po miesiącu stosowania. Do tego, olejek pięknie pachnie i łatwo się rozprowadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak jest po zakończeniu kuracji z tym Senso Duo, czy problem powraca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gostkansa
Lekarz na pewno nie zaszkodzi to fakt. Ale dopóki nie dowiesz się co Ci jest to polecam Ci spróbować włosy zagęścić, tak abyś sama dla siebie czuła sie lepiej. Jak ja miałam podobny problem to korzystałam z tego kosmetyku http://lucianohair.pl/kmax-zageszczanie-wlosow/9-kmax-25g-zageszczanie-wlosow-mikrowlokna.html i na prawde bardzo mi pomógł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uratowałam swoje włosy dzięki tabletkom biotebal, które zawierają biotynę. Już po kilku tygodniach brania włosów wypadało znacznie mniej. Teraz już nie wypadają, a nawet pojawiły się już nowe włoski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vickova
ja próbowałam już wszystkiego na wypadające włosy, przetestowałam różne rozwiązania, sama robiłam sobie nawet maseczki na włosy i nic, różnicę dopiero zauważyłam od momentu kiedy zaczęłam stosować ampułki vichy aminexil clinical 5, wypadają już zdecydowanie mniej , są zdrowsze, dużo bardziej wytrzymałe, efekty widać na pierwszy rzut oka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ..tarczyca na 100 procent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vickova
spróbuj sobie tych ampułek vichy animexil clinical są naprawdę rewelacyjne , przeciwdziałają wypadaniu włosów, a dodatkowo je wzmacniają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście przetestowałam trzy produkty i najskuteczniejszy był Biotebal. Po porodzie brałam tabletki, żeby zahamować proces wypadania włosów. Teraz raczej korzystam z odżywki do włosów tej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysia56
kup sobie Biotebal (szampon i odżywkę). u mnie dało fenomenalne efekty. Teraz włosy nie wypadają, są mocne, silne i gęste. Nawet ich przybyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jadlam biotebal pol roku i nic nie dal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciuł
Spróbuj szampony Elastabion Floslek, mi bardzo pomogły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×