Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Góralka w halce

pijemu... reaktywacja

Polecane posty

Alkohol sprawia, że problemy masz w doopie, to też jest załatwienie problemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siema Pop
Ja nawet na trzeźwo problemy mam w doopie spływa wszystko po mnie od jakiegoś czasu :P Teraz kawka z rana i idziem poleżeć na słoneczku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzisiaj pracujesz
:/ ? jak to tak:P A pani ładna tylko za dużo photoshopa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na kogo wypadło na tego benz :) To nie o tą panią chodzi, ale o specyficzną wersję nacycnika :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to pech...
a mnie sie jakos ten nacycnik nie podoba juz lepsze by były listki z jakiegoś drzewka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla ciebie kochanie, wszystko ;):D opalales sie :classic_cool:?? bo mam ochote zobaczyc twoje blade posladki :classic_cool::P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pracuję... ...a czasem mam żałobę po lotnikach :( Dlatego teżmoje doopsko jest blade, ale owłosione :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytalam o tych lotnikach:( jak to pracujesz?:O jestes niezastąpiony:classic_cool:?? fajna musisz miec doope :classic_cool::D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do lotników, kazdy ma jakąs rodzine a odchodząc pozostawia po sobie jakąs pustke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sakramentu to i tak nie udziela:P bez w zgledu na to czym pedalka czy lesba:P namieszalam w zyciorysie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa no tak bieżnikowane panny są wyklęte, bo zamiast być posłuszną panu i władcy miały własne zdanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeszkadza cie to :classic_cool:?? nie mogłam dopuscić aby cos co ma ogonek!:P i traktuje go jaki jedyny argument na swoja wyższość :P kierowalo moim zyciem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mylisz się, to mimo wszystko sikanie stojąc stawia samców w uprzywilejowanej sytuacji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bedziesz trzymal za mnie jutro kciuki ? sklam, i powiedz ze bedziesz;) potrzebuje jutro duzo szczescia, bo rozumu nie mam za grosz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego mam kłamać? Będę trzymał kciuki! No jasne! Bo po co kobiecie rozum skoro ma cycki? :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie :D po co mi rozum :P kawal mi sie przypomnial w związku z tym :D mężczyzna pyta boga- Dlaczego Boże stworzyłes tak piękne kobiety? A bóg na to- Abys je kochał. męzczyzna - a dlaczego sa takie głupie?? Bóg- Aby One kochały was . :D konkretnie i na temat:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za te kciuki 😘* :) bede zatem musiała ładnie wyeksponować cyc:P moze to mji jakos pomoże;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak poważnie, to upatruję przyczyn niżów demograficznych w radykalizacji postaw seksistowskich u kobiet i facetów. Jednak prokreacja wymaga, żeby spędzili ze sobą razem około 10 minut :P ;), a to się coraz rzadziej zdarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Studentka na egzaminie nie odpowiedziała na żadne pytanie. Zrezygnowany profesor pyta się: -Jaki ma pani rozmiar biustonosza? -Czwórka I dostała czwórkę. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×