Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Góralka w halce

pijemu... reaktywacja

Polecane posty

spac nie moge :O chyba stres dał mi sie tak bardzo we znaki, ze teraz musze to jakos odreagowac:O pobzykamy sie ?;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może jestem bardzo staroświecki, ale ja się chcę kochać nie bzykać, nie uprawiać seksu, nie przelatywać, nie roochać, nic z tych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popieprzony Może jestem bardzo staroświecki, ale ja się chcę kochać nie bzykać, nie uprawiać seksu, nie przelatywać, nie roochać, nic z tych rzeczy. Pooo:) a czy ty czasami mogłbys tak tylko odrobinke WYLUZOWAC!!:P nie traktuje kafeterii zbyt powaznie, dla mnie odbywaja sie tu wieczne zarty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest super jak starym, zdezelowanym małżeństwie. :P Jedno gada i drugie gada, ale wcale nie słuchają drugiej osoby :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popieprzony Wrrr ile Ty masz lat? Maturę zdawałaś? noo :D:D jak zgadles :classic_cool:?? mam 36 lat:P juz ci to kiedys pisałam:P a na nauke podobno nigdy nie jest zapozno :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popieprzony Poszedłem zrobić herbatę, a ta w krzyk a dla wronki tez zrobiłes :classic_cool: bo troche mi chłodna:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popieprzony Jest super jak starym, zdezelowanym małżeństwie. Jedno gada i drugie gada, ale wcale nie słuchają drugiej osoby no przeciez cie słucham :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popieprzony Dobra... dziś dla odmiany mogę bzyknąć no w końcu!!:D to jak lubisz:classic_cool:?? na boczku ?;) tradycyjnie, czy moze od tyłu ?;):D a moze na jeźdźca:classic_cool:??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popieprzony No ładne żarty! Można koorwa dziecko zrobić :P :D:D:D:D a od czego jest antykoncepcja:P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popieprzony Tak zrobiłem ze szpirytusem ;) alkoholu wole nie pic :O bo wtedy staje sie jeszcze bardziej wyuzdana:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popieprzony Coś wolno do Ciebie dociera to co mówię Jakieś lagi masz :D:D staram sie nie pomijac zadnego twojego posta, a ty masz "znowu" jakis problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popieprzony ...potem zrobi fik na plecy... no i dalszy ciąg chyba jasny? noo to juz wiem jaka pozycje lubisz:classic_cool::P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popieprzony Kobieta wyuzdana to taka bez uzdy prawda? prawda:classic_cool: a wtedy mogłabym nie tylko kopać, ale i gryźć:P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×