Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Góralka w halce

pijemu... reaktywacja

Polecane posty

Jesli ona weszła tu bedac przekonana że sie tu tylko pije i sie dziewcze troche "zdziwiło" a co najlepsze - spodobało jej sie:P to znaczy że jest na dobrym temacie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydmy? do kochania? To juz chyba lepsza ku temu byłaby słona woda morska i zanurzenie w niej powyżej pasa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wraca 18-letnie dziewczę do domu nad ranem. Na palcu ma zaczepione stringi, kręci nimi i mówi: -Nie wiem jak się to nazywa, ale będzie moim hobby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie praffta:P Byłam nad Bałtykiem w tym roku i morze ciepłe:) ale pogoda nie zawsze była sprzyjająca:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znacie bajkę o analizie? Kochaj się na plaży a nalizie ci piachu. Niestety, tym optymistycznym akcentem muszę się pożegnać. Obowiązki wzywają. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm.. musiałam Cie zatem pomylic z kimś innym :) no trudno, Alee, i tak nie zmienię zdania żeś mloda doopa, jesli pozwolisz, oczywiście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy współczesną kobietę w ogóle można zawstydzić? ...a jeśli nawet to tym, czym ja bym chciał :P Spadam już do potem. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bbrrrr...:O no co ty:P Przeciez wiesz, że takich chłamów nie oglądam :P Wole jak nie tylko sie doopczą w róznych pozycjach, ale równiez jak przeprowadzaja w miedzy czasie skomplikowane operacje :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poo:D A masz taki wstyd co potrafi mnie zawstydzic ??:D nie zapomnij mi odp.na to pytanie:P pa! I zobacz dziewczeciu sie młoda doopa spodoba:classic_cool: Swojska dziołcha z niej :classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FAK! Żeby palec sztywny napisał co pomyśli głowa. Chodziło o, to że współczesnej kobiety nie można zawstydzić tym czego ja bym chciał, żeby ona się wstydziła :) Brzmi zajebiście, no nie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a TO pytanie. Na TO pytanie jest odpowiedź taka, że brak takowego wstydu u współczesncyh samic powoduje u mnie chęć zostania gejem. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×