Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Góralka w halce

pijemu... reaktywacja

Polecane posty

Pop jesteś gejem?:D ps. potrafie sikać na stojąco:classic_cool: a że przy okazji leci po nogach to już mały problem😴:P Boguś z facetami też same problemy są:o :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diabliczka78 wrrr
nie da sie pisać nie da sie muzy wysłac nawet nie ma z kim pogadać😭 idem w pezzdu dobranoc🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-Cześć tato, jestem gejem. -O! A masz milion euro na koncie? -Nie. -A masz Porsche i willę? -Nie. -No to, synu, ty jesteś zwykły pedał nie gej. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj😘 a ja nawet nie spróbowałam szczescia, ponieważ doskonale sobie zdaję sprawę , że ono nie dla mnie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ogóle proszę dbać o moje psyche... Dlaczego nikt mi nie mówił, że nie można wchodzić na inne topy, żeby zachować zdrowie psychiatryczne? 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alez co ty piszesz? Jak to nie można bez uszczerbku ?:O Ja wchodzę i ... jakoś nic mi nie jest ;) no może troszke zrobiłam sie ekscentryczna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochanie:D Pozwól mi chociaż klawisze pukać bez opamiętania;) Nigdy nie pamietam cytatów z książek, czy filmów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się, że to już starość wiec miłorzab nie pomoże , ale tak jak napisałam - może mi sie tylko wydaje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×