Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Góralka w halce

pijemu... reaktywacja

Polecane posty

Gość a to peszek :P .
Nie wiem ostatnio to nienawidzę swojej pracy wkurwiają mnie przełożeni tak bardzo że jak przychodze to musze sie napić. Przeszły mnie ciary ale piosenke se chyba zbyt żywiołową wybrała jak na taki program bo niedociągnięcia są :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiec juz masz wytłumaczenia na swoje "chore sny" Ja musze wybierać... Az wszystko mnie boli na sama myśl. Muszę się zdecydować ktąrą pracę wybrać, nie moge pracować w obu :( a tak bardzo chciałam ... Wkurwia mnie to życie! Piosenke sobie wybraŁA dobrą, i zaspiewała czadowo, sie zastanawiam teraz kto lepiej ja śpiewa czy ta Rosjanka czy loreen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to peszek :P .
Mnie jak zwolnią to przykro mi nie będzie :P mam to w doopie szkoda ,że ta dorywcza praca nie wypaliła. w piątek musiałem w deszczu bez kurtki i w letnich butach na dworze pracować jak będe chory to wyjebie L4 na tak długo jak sie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wypaliła ci dorywcza robota? szkoda... Jesli faktycznie sie rozchorujesz to masz racje , choruj ile sie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj :) Dawno niewidziałam waszego topika, a wczesniej jak zagladalam to bez przerwy sie kłóciliście, a ja nie jestem w nastroju do kłótni:) moje życie oszalało! Oczywiście, że dałabym ci żuli 5 zeta:P:D ale nie na jabole:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to peszek :P .
Wrona dlaczego nie przedstawisz mi kolege he wstydzisz sie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D Wariat!:P wiec... to jest specjalista alkoholowy, Bogusiu;) Specjalisto, przedstawiam ci Bogusława:classic_cool: :D Wariaci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to peszek :P .
Ja również witam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WZ, ja tam chciałabym śmierdzącego tematu nie poruszać;) Boguś, tak, ta wersja jest bardziej poruszająca od oryginału, i gdyby nie Birdy nie wiedziałabym że kiedykolwiek istniał taki kawałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to peszek :P .
Ja znałem oryginał dawno temu ,ale to ostatnio ta wersja w radiu leci często i mi w ucho wpadło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Utwór piękny :) U Was też biało za oknem? Ja już się na wiosnę napaliłam a tu taki zonk :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to peszek :P .
U mnie rano było biało teraz topnieje powoli ,no niestety zima jeszcze da o sobie znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Az spojrzałam za zasłonę... Faktycznie biało:O A juz tak bardzo dawało sie odczuc wiosne ... Pogoda w równym spotniu jak i zycie potrafi zaskoczyć, bedę musiała zmykać, mam w chooj nauki :O Qrwa!:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to peszek :P .
Wrona a Ty jak tam po wczorajszym -kacorek jest? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos ty! czuje sie zajebiście:) I nie moge uwierzyć że wciągnełam 4 piwa:O Co prawda w czoraj byłam troche zblazowana po powrocie do domu, ale rano było- ok :classic_cool: A ty co:P? Chciałeś napawać sie moim kacorem :P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to peszek :P .
a ja sie za chwile tez ulotnie wskocze do wyra i odpale serial ale cos mi sie nie chce wierzyć ,że oni w takich warunkach żyją w tych czasach :P http://www.youtube.com/watch?v=4_tu1AQfY0A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to peszek :P .
qrcze 4 piwa tylko :D myślałem ,że ci sponiewierało ostro a tu klops ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko? dla ciebie to tylko?:D no prosze cie:P Rzadko pije piwo, z regóły wole wino, a dwa litry piwa to dla mnie naprawde duza dawka. Dlaczego uwazasz ze ten reportaż to lipa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to peszek :P .
Ja za to wina nie pije ;) Lubie takie filmy ale dziwi mnie to że muszą polować ,żeby przeżyć co to sklepów nie mają z żarciem :P i mogą strzelać do niedźwiedzi latać z całym arsenałem broni u nas byś miśka zabiła to byś dożywocie dostała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×