Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Góralka w halce

pijemu... reaktywacja

Polecane posty

Gość no właśnie z ta kometą
to jest tak od 2 dni biegam po balkonie z teleskopem bo w końcu niebo jest bezchmurne i nawet korzystając z lokalizacji ni chuja komety nie widać ale wydaje mi sie ,że ona jest niżej tzn pewnie budynki zasłaniają :P uroki mieszkania w mieście :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no właśnie z ta kometą
a z tymi filmami Pop to chyba musisz mi je podać na tacy bo jakoś nie moge ich odszukać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli biegasz nago z lunetą to może być przyczyna braku sukcesów :P Kometa będzie po 20 marca. Cierpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diablo to puć do mnie
boguś ci pożyczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leży we mnie martwy anioł
'Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było):D 🖐️, jestem w połowie niewielkiej butelczyny łychy, przyłączy się ktoś? Naprawdę piję codziennie i nie zapominam o Was, jeno krzynkem zajęty;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leży we mnie martwy anioł
Poprawiam się: krzynkęm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leży we mnie martwy anioł
Dobry Wieczór, Zorro:)🖐️ Za Miłość i Szaleństwo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaka kurrwa wiosna siem pytam😠 tyle śniegu najeb yyy sorry nasypało że do tej pory ramiona mnie bolą od odśnieżania😭 na gwałt potrzebuje faceta:classic_cool: witam wieczorowo🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diablo co tak buczysz...
trza było sie nie budować pod kołem podbiegunowym :P ...co zgwałcić Cie w śniegu? :classic_cool: PS -Ja też pije codziennie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie kcem w śniegu😠:p może poczekajmy na roztopy, słoneczko pieknie zaświeci, ptaszki zaćwierkają :D wtedy tzo?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrona ja nie wiem jak ten nasz związek wygląda. Może nie jestem nadmiernie zazdrosny za inne samce, ale Ty w ogóle ze mną nie gadasz, a co gorsza nie pijesz! To już oznacza całkowity rozkład pożycia!!! Weź się proszę ogarnij i mów do mnie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochanie😘 :D wyszła na jaw smutna ale jakże oczywista oczywistość:P jestem pracoholiczka, a nie alkoholiczka 😭 Musze sprawdzic czy w moim rejonie przeprowadza sie detoks na to uzaleznienie :P:D boguś, dyyy😘, miło poczytać :):) tęsknie 😭 pod koniec czerwca powinnam byc troszke wolniejsza czasowo :classic_cool: ps: Pooo teskne, nawet nie masz pojecia jak bardzo ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boguś to trochę poczekamy zima zaś idzie:o Pooo wiem że mnie nie lubisz ale jakby co mogę Ci Wronę zastąpić😴:P Wronka nie pracuj tyle:p z kim ja mam pić w weekendy😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×