Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Góralka w halce

pijemu... reaktywacja

Polecane posty

mmrrrr Boguś szalejesz oj szalejesz z tym buziakiem:D:P Ty spiochu:p ja dzisiaj wstałam po 6 jakaś bestia mnie obudziła:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam dodać że grę wstępną mamy za sobą już to... no wiesz... chyba nie trza Ci mówić co masz robic😴:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też wcześnie wstałem poruszałem sie trochę i padłem :P Teraz czas na kawe :) Ty mosz chyba łogień w rozkroku :classic_cool: cosik napalona czy co.Jeden buziak gry wstępnej nie czyni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tam od razu ogień:p nie mam czasu na pierdoły😴spieszy mi sie:P własnie mi przypomniałeś że sobie kawe zrobiłam i tak stoi dobre pół godziny:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co ty piertolisz podobno wiosny ma nie być :classic_cool: jeszcze długa zima :P Ty to szukasz byle okazji żeby sie napić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może u Ciebie ma nie być:P u mnie się dzisiaj pojawiła:classic_cool: a że jest -11 to nic😴 i każdy powód jest dobry:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra nie ukrywam że też sie dzisiaj upije :P A swoją drogą pośpiech mnie podnieca takie małe zboczenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jak będziesz pij to wypij za moje zdrowie;)mozesz się nie spieszyć:p ;) spadać muszę, trzym sie🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leży we mnie martwy anioł
🖐️:), ależ oczywiście, że piję:), chociaż przez gacie czuję, iż niebawem przyjdzie mi rzucić zarówno tytoń, jak i alkohol (przynajmniej w dotychczasowych ilościach), ale i tak w życiu nie powiem, żem trzeźwy jak świnia:D http://www.youtube.com/watch?v=Jf9w2hJIqUk 🖐️!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam pijoków 😘 ;) I życze wszystkim zdrowych pogodnych i ciepłych świat 😘 :) PS: wole teraz bo pewnie pozniej juz nie bede miała czasu aby tu zajrzeć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wczoraj nawet piffa nie wypiłam ehhh do doopy ten wczorajszy dzień był:o alee dzisiaj zdecydowanie lepiej:) jednak zakupy cuda mogą zdziałać:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to wyżej to nie do
Was.Tak mnie ktoś wkurwił ,że musiałem se wypić coś mocniejszego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jak? pomogło?;) odrobiłam sie (((:classic_cool:))) obudziłam się dzisiaj i zdałam sobie sprawę iż mam wszystko porobione:classic_cool: z tym, że jeszcze zostało mi w chooj rzeczy do nauczenia:O a jak tam u was:classic_cool:?? Święta daleko?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poooo!:P firanki poprałeś ?? dobra... SKORO SOBIE LUBICIE POSPAC TO SPADAM :P Obiad sie juz kończy, jeszcze tylko zakupy i do pracy :) miłego dnia:) ps: zapowiada sie chłodny aczkolwiek słoneczny :) buziaczki 😘!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diablo chyba masz
racje... Wrona chyba jakies adhd ma :p a jajka już pomalowałas? :D jak dla mnie to świąt nima.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomalować moge tylko jest mały problem jak mi je dostarczysz?:P nie czujesz świąt boś młody i to dlatego:P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno se ich nie wytnę :P zbyt cenny towar wiesz ... Ta święta właśnie są fajne jak sie jest dzieckiem potem to już nic ciekawego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyciąc to nieee:P miałam na mysli ze je dostarczysz ze sobą😴:P i czemu nic ciekawego ? weź jaką sąsiadkę wrzuć w pon do wanny niech piszczy:D dobra ja spadać muszę trzym się:) i dla wszystkich zdrowych i wesołych świąt👄 dla Ciebie Bogus też:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taa juz to widze mocnaś w gębie :P nie mam kogo wrzucać do wanny koleżanko. chyba sie upiłem. Wesołych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×