Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Góralka w halce

pijemu... reaktywacja

Polecane posty

Boguś ale wiesz, moja obsesja moze być groźna dla Cię:P zamknę Cię w piwnicy i będę Cie przetrzymywać przez dłuuuugie lata:D:P będziesz tylko mój:classic_cool: no dobra raz, czy dwa pozwolę pogadać Ci z Wroną😴 Poooo jak Ty pięknie piszesz do Wronki ''mój ty kwiecie bzu'':D napisz choc raz tak do mnie tzo?:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co w szafie już brak miejsc? ;) Ty chcesz mnie zamknąć w ciemnej piwnicy buuu... :( strach pomyśleć ile Bogusiów już tam skończyło żywota :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jak można z Tobą wytrzymać? Ja tu wyznaję swoje uczucia, a Ona mnie posądza o chęć wykorzystania. Nieładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może i nie jest, tylko czy potrafi tym językiem dobrze operować;)? większość z Was( niestety!) ma z tym problem 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem okropna nauczycielka, nie wiesz czy wiesz:P;) szybko sie denerwuje i zniechęcam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chce mi sie juz latać :( nudzi mnie bycie latawicą:P chce sie w koncu ustatkować! a teraz bedę musiała sie ładnie pożegnać ponieważ jutro musze wstać o 5 :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pijem pijem :P ale przy okazji oglądam sobie jakieś ciekawe filmy dokumentalne itd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leży we mnie martwy anioł
Góralko: a po co Ci kłamstwa? Myśl o Sobie:) 🖐️!🌻:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie pijusy, mam ważne pytanie, czy widzieliście kometę, co sobie leci w pobliżu? Czy patrzycie tylko po dnogi? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×