Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Góralka w halce

pijemu... reaktywacja

Polecane posty

krągłości są OK :classic_cool: Ty mnie tu nie strasz pewnie już sobie wyobrażasz nie wiem co maupo ;) Ty to pewnie nawet macałaś na żywo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
se nic nie wyobrażam😴 :P no dobra moja wyobraźnia zaczyna działac i... aż mi wstyd:P juz wiecej nic na temat Wrony nie mówie bo mnie ukatrupi:o :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to sie teraz wstydź ! :P No lepiej juz nie gadać o wronce bo i mnie sie oberwie ,a tak to moge wszystko zwalić na Ciebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dobrze .. Uwierzy bo my tylko na poważne tematy rozmawiamy :P A teraz sie ulatniam bo chyba przesilenie wiosenne mnie dopadło i mam wieczny niedobór snu . Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety nie mam pociągu do zekzu od dłuższego czasu tak to jest na starość Wszystkiego Najlepszego z okazji dnia kobiet 🌼 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee Bogus ale chory nie jestes tzo?:p bo do starości Ci daleko:P i dziekuję za kwatuszka:)👄 se wstawie do wazonu... wirtualnego coby nie bylo żem sfiksowała:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leży we mnie martwy anioł
Wszystkim Paniom różane płatki muskające Czułe Miejsca każdego dnia każdego roku🌻:) 🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jam kobieta, więc dziękuję, nieco spoźniona, ale... Kocie, bardzo elektryzujące życzenia ;) Co dobrego? Diabli, dostałaś goździka? :D Ach nie, teraz moda na tulipany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to przyjdź i do mnie posprzątać bo dopiero wstałem i cholernie głowa mnie boli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za późno:P teraz odpoczywam siedząc na kanapie i pijąc kawe, trza było głośniej wołać;) aa wiem nie mogłeś głowa Cię bolała:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chora góralka , grypa psiokrew
Witojciez!!!! Jak w temacie choram , jak psi diabli..... Aniołowi 😘 za zyczonka na Dzień Kobiet. 😘 Szlag mnie trafia.. noga z gipsu wyjeta , ale co z tego , jak boli jak diabli!!!!!! rechabiltacje sracje i owacje... a jak bolało , tak boli.!@!!alem se drina zrobiła , jak sie patrzy... to mię cuś mniej boli... tości dopiero znieczulenie!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chora góralka , grypa psiokrew
A ponadto mam deprechę... zwiazaną z moim M http://youtu.be/N6gTAp-oaS0...... NIe wiem ... naprawde nie wiem..........😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po wronie to widać...
że ma faze :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe jak widać jak ja nawet na trzeźwo zdania poprawnie ułożyć/ napisać nie potrafię:P? Boooguuuś😭 za poźno wszedłeś ... Może teraz się ze mna kawki napijesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to peszek :P .
Dobry ale goopie sny miałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestes:) kawe ma?;) ja juz prawie kończe, zasłuchałam sie muzą ... Jakie głupuie sny miałeś? Mi sie tez cos głupiego sniło, ale juz zapomniałam co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to peszek :P .
herbate mam qrcze coś mnie gardło pobolewa. A śniło mi sie ,że ktoś mi bliski był w ciąży i sie wykrwawił podczas porodu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×