Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Góralka w halce

pijemu... reaktywacja

Polecane posty

Szpaki juz sa ? To faktycznie wiosna zbliza sie do nas DUZYMI krokami :classic_cool: Zas mi te paskudne paki czeresnie beda podpierdzielać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właśnie też robie
:D E no jakiś jeden odważny już przyleciał :) fajnie śpiewają ale tak jak mówisz szkody też robią mnie nawet kiedyś wpierdzieliły sadzonki warzyw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to na warzywa tez leca ?:O jakie to to nienażarte!;) cycki mnie bola 😭 ciebie tez bola przed okresem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właśnie też robie
Nie nie bolą mnie :D ale słyszałem od koleżanek że jedne też bolą przed. To trzeba uważać bo możesz mieć PMS :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa.. znaczy ze nie masz cycków:P Szkoda... Nie mam PMS, to troche dziewne...bo zawsze miałam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właśnie też robie
dlaczego szkoda? :P za to TY masz wielkie ;) ale wczoraj miałem zgona :O przemęczenie jakieś ostatnio czy coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skąd wiesz, ze weilkie:P? Byłam aż tak piana ze ci pokazłam :classic_cool:??:D A co ty taki przemeczony ostatnio? i skad masz sernik ?:P Ostatnio wpierdzielam tonami slodkie:O:O wykonczy mnie ten okres:O jak juz uda mi sie troche schudnąc to potem przychodza te cholerne dni i wszystko idzie w peezdu!😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właśnie też robie
Tak,pokazałaś mi :P Nie wiem dlaczego może wiosenne przesilenie już mnie dopadło :) A sernik ze sklepu .Ja nie przepadam za słodyczami ale ciasta do kawy nie odmówię. A Ty tylko sffinką :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooojj tam :P przeciez sie nie wyzywamy, nie:P:D? Skoro ci pokazałam to musiałam byc niezle wstawiona:O ;) W pracy masz duzo stresów? u mnie fajnie teraz w pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właśnie też robie
Ja lubie sie wyżywać żarty . No ten tydzień był ciężki . Kurde nic sie nie chwaliłaś robotą ,ciesze sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I kto tu ma PMS;)? Nie chwaliłam sie bo zarobiona byłam :D wiesz.. w końcu pracuje :classic_cool: a nie opioerrtalam sie całymi dniami:P Ciagle was straszą zwolnieniami, czy juz kryzys minął?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właśnie też robie
Ja jezdem bardzo spokojny :) to pochwal sie na gg kiedyś gdzie to pracujesz:P Tak ciągle nas straszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, pochwalę sie :) ale juz nie dzisiaj bo musze spierdzielac pod prysznic:O I jechać po skarba;) A nie rozgladasz sie za inna praca? Chociaz jak poki pracowałam to nie słyszałam o żadnej pracy, dopiero jak siedziałam w domu to ... praca sama przyszła do mnie :classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leży we mnie martwy anioł
Zorro, jako szczeniak uciekałem przed Szopenem, gdzie pieprz rośnie, ale teraz trafiłaś mnie w samo serce... Chyba jeszcze je mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocie, mam nadzieję, że tym trafieniem Cię nie zabiłam a raczej natchnęłam. Przystanąć, popaść w melancholię, wspomnieć, by wreszcie działać, pójść naprzód. Powodzenia ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przytulcie mnie, proszę. Znowu mnie choróbsko złożyło :( Jakby co to dam znać z zaświatów kiedy zapalić świeczkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leży we mnie martwy anioł
No, Laski, przytulać na potęgę, przecież ja Was nie wyręczę!:D ANI MI SIĘ ŚNI!!! Obejrzałem film-wspomnienie o moim idolu, który wyszedł na dupka żołędnego. Zorro: nie zabiłaś:) Chyba nikt nie moze;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anioł, pewnie Pop pisząc przytulcie mnie miał na mysli tylko i wyłącznie Wrone😴 a to śffinia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pop a z tą świeczką możesz na mnie liczyć:classic_cool:tylko obiecaj mi że nie będziesz mnie straszyć:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alem został wyściskany Didi nie ma problemu napisz podanie o to, żeby nie straszyć na skrytke pocztową 666. Na pewno będzie wysłuchane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siema :classic_cool: 🖐️ Zostawiam Ci flaszkę do przytulenia. Pierwszą kolejkę mogę ewentualnie polać 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×