Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Góralka w halce

pijemu... reaktywacja

Polecane posty

Przemawiam do oceniających. CHWD brzydko wiem, ale proszę się ujawnić, albo ulotnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaja sobie robisz? I jak Ci z jajami? Nie zapytam czy do twarzy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie, totalnie olewamy oswojone osobniki :o a potem wsystko sie sypie jak domki z kart...:( i tu nie ma reguły samice tak samo zlewaja samców po jakims czasie jak samce samice :( ale!:P na szczescie zdarzaja sie wyjatki, wiec jest jakas nadzieje ze ten cały świat sie nie rozpieprzy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zeszta zdobywamy sie nie tylko slowami ale i czynami :P zwaz na to że jesli nam sie ktoś podoba zrobimy wszystko aby mu sie przypodobać nawet wizualnie:P chcemy byc dla tej osoby jak najbardziej atrakcyjni, a z czasem ... z czasem nawet na tym nam przestaje zalezec, ale w stosunku od partenra mam gigantyczne wymagania sami nie robiac nic:O sie rozgadałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tej chwili sobie jaj nie robie:D ale czuje sie jakos tak nieswojo :P jakby mi jaja urwalo ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykro mi, ale się rozpieprzy. Gadam ze swoimi kumplami i właściwie wszędzie słyszę to samo. :O Wydaje mi się, że już się rozpieprzył. Siłą sprawczą jest komputer. Kiedyś, żeby zrobić prace naukową trzeba było być naprawdę dobrym. Dziś jest komputer i software, nie musisz wiedzieć co komp robi, tylko napisać wnioski ściągnięte z netu. Dziś publikować może każdy, każdą głupotę Przykład? Była kiedyś w necie Ballada o rycerzu Pierdoooolniku. Głupota? Tak. Można ją było upublicznić? Można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie gadam z toba:( czuje sie coraz gorzej cie czytajac:P zbyt duzo prawdy boli :O czyz to nie jest zaskakujace:O? sama dosc czesto siedze po nocach i szukam informacji streszczen, recenzji i roznych takich ;)potrzebnych mi rzeczy, czy to znaczy , ze nie jestem madra bo ide na latwizne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przychodzi Ptyś do Balbiny. Balbina leży w łóżku. -Ptysiu, źle się czuję. Leci mi krew. -Krwawisz? Pokaż. Ptyś patrzy na zakrwawioną Balbinę i mówi: -Ja się nie bardzo znam, ale wg mnie to ci jaja urwało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie może się wszystko rozpieprzyć :O nie wszystkie związki:O musi być jakieś swiatlo w tunelu i jakas nic porozumienia:o czuje sie jakbym miala 5 lat, a ty wlasnie mi uswiadomołeś ze nie ma śwMikolaja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie marudź. Inteligencja i wykształcenie to również umiejętność znajdywania informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Światło w tunelu to pociąg, który zapierrrrdala w tunelu. :P Ze związków to ja najbardziej C2H5OH lubię. Związki to wymyślili ludzie, kiedy średnia życia była 33 lata i gęstość zaludnienia taka,że bez związania nie było szansy na bzykanko ;) Jestem świnia wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masło maślane, doopa doopiasta. Światło w tunelu to pociąg, który zapierrrrdala z przeciwka. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrrr tam gdzie jest św Mikołaj to jest teatr. On gra dla niej, ona dla niego. A gdyby tak chcieć być sobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahahah no cos w tym jest :D:D:D jabym wiedziala ze pozyje do 33 lat to pewnie bym nic nie psula:P:P:D a tu sie srednia wydluzyla i mamy sie dosc nawzajem :O okropne, ale prawdziwe:o A to że czasami napisze żeś sffinia to nic nie oznacza:P:D ale widze ze to okreslanie przwarlo dość mocno do dzisiejszych samców:P związki chemiczne nigdy mnie nie kreciły :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co znaczy być soba? chyba dawno nie byłam :O powaznie pisze:P ciagle musze sie kontrolowac, przygryzać jezyk, uwazac na to co robie, w domu, pracy, na ulicy ... kim ja w ogole jestem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiem, wiem. Sama chemia nie wystarcza ma być METAFIZYKA :P Jak tylko odwiedzę METĘ fizyka mi siępoprawia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a widzisz. Kim jesteśmy? Cóż to jest pole do popisu współczesnych teologów i filozofów. Ale KK się nie kwapi pomagać tylko raczej rozkazywać, a czasy się zmieniły. A filozofowie? Nie wiem, za mało czytam. Zoofilia mi siępodoba, ale z krową w czasie seksu trudno się całować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec wracajac do zwiazków chemicznych to .. nie mam nic do nich, ale trawaja zbyt krótko, i sa szybkolotne:P a tu chodzi o to aby ten zwiazek przetrwal kilkadziesiat lat ... dla mnie kosmos:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pooo :D:D:D:D to moze spróbuj z kociakiem :P:D tylko mu poobcinaj najpierw paznokcie ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak po prawdzie to my sie dzisiaj zabawiamy w filozofów:P:D a ja mam takie o tym pojecie jak krowa o tym że jak sie wysra to powinna sie podetrzec:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrrr ale to nie wystarczy powiedzieć chcę kilkadziesiąt lat. Odpowiedziałaś sobie kiedyś na pytanie: jak chcę, żeby to trwało kilkadziesiąt lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kociaki już nie chcą ze mną kopulować :P Krowa to nie ma się podcierać tylko ogon podnieść :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja chcialam aby to tyle trwalo :( tylko sie w któryms momecie nasze drogi rozminęły :O a potem trudno bylo każdemu z nas znaleźć tą właściwą , powrotną do domu ... Jego priorytety wykluczały mnie, a moje jego... każde znas miało inny cel w życiu, a wiesz co bylo najlepsze z tego wszystkiego ? to że kiedys nas to fascynowalo ! :O przejebane uogólniając:O jesli teraz spotkam kogos na swojej drodze, to mam nadzieje że ta osoba bedzie miala, moze nie takie same, ale przynajmniej podobne priorytety .. nie mam pojecia czy jest to w ogóle mozliwe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pooo :D:D:D co zrobiłes kociakom, że nie chca :P:D albo co zrobiłeś sobie :P wychodze z zlożenia że facet im starszy tym bardziej sexy :P a kociaki lubia doswiadczonych samców:P krowa:O, krowa jakos mi sie nie fajnie kojarzy :o moze dlatego że dziadki miały, i zawsze jakas taka obsrana byla:O:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrrrr to są opowiadania popieprzonych idealistów dwie połówki pomarańczy. Trza się cieszyć, jak to tej pomarańczy znajdziesz jabłko, które pasuje kształtem jak ulał, a gdy jest to grejfrut to może nawet będziesz szczęśliwa. Najsmutniesze jest to, że potem najtrudniej zaufać sobie. Nie drugiej osobie. Czy ja mam jeszcze tyle odwagi i siły, żeby jego, ją wpuścić? Wybacz, nie znam odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym sexy to tylko bez ekstremalizmów, tak? Jest jedna taka para on ma 70+, a ona 20+ i to jest pedofilia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×