Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Góralka w halce

pijemu... reaktywacja

Polecane posty

Tak ja generalizuję, ale kobiety są doskonałe i im się nie zdarza, wiem ;) Paluszek boli? Ojej, to na ostry dyżur trzeba jechać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest kolejny powód dlaczego z lalą jest lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję, że na Wenusie będzie Ci lepiej. Wróć kiedyś, poproszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ponioslo mnie :P cos mnie wyprowadzilo z rownowagi a dopiero po chwili zdalam sobie sprawę ze to jest nie wazne , i niepotrzebnie sie tak szamoczę.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie masz. Mnie nie puszcza :O Może dopiero kiedy aortę przegryzę. Rozumiesz coś? Powiedz, że tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze spróbuj tak jak ja wszystko sobie zsumowac i sam zobaczysz ile wyjdzie plusów a ile minusów ?;) mam nadzieje ze nie pisze zbyt zawile jak na ta godzine;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co po angielsku oznacza pussy? :P Umowa była inna, miałaś powiedzieć tak i żadnych zastrzeżeń. :O Wiem, że nic nie rozumiesz, a ja nie umiem wytłumaczyć. Ale już znasz tajemnicę dlaczego kobiety żyją dłużej. Facetom nie odpuszcza i wreszcie musi nastąpić zgon. Oj nie wiem z czego głupie fiuty się cieszą, że ludzie żyją po 70 lat. Wolałbym żyć 40 i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cipki ?:P:D to jednak dobrze go podpisałam "milusi":P:D Nie rozumie, bo mi nie pozwalasz zrozumiec:P ale nie to nie😴 na stepnym razem tylko głupkowato przytakne:P jednak to prawda ze mezczyzni wola głupie kobiety :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale pieprzysz :P Posłuchaj, postaraj się kiedyś zrobić sobie projekcję jak czuje się facet kiedy coś dzieje, ok? Bo na razie nie spotkałem z inną reakcją niż negacją i to właściwie wynikającą z najprostszego założenia w dużym uproszczeniu "on jest głupi i nic nie czuje". Bez projekcji nie da się porozumieć, bo zwyczajnie konwersacja jest jak z daltonistą o kolorach, albo z głuchym o muzyce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
40? chyba naprawde masz big porblem :P jak o smierci w tak mlodym wieku to znaczy ze moje problemy mnie przerosly :O z tym ze ... potrafie je jakos tak, no moze nie od razu, ale po jakims czasie zminimalizowac na tyle ze znowu chce mi sie zyc. a ty znowy te swoje krzywe geby wstawiasz widzac sprosny obrazek :P:P co masz do cieplego posilku :P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co zauwazaylam , że wy :p kiedy macie jakis problem to go tlamsicie w sobie :P a my-kobiety znaczy- musimy omówic z kims bliskim, czasami nawet nie koniecznie, byle tylko sie z bym co nam ciązy sie podzielic i wtedy nam jest lepiej. dlatego tak ciezko mi zrozumiec wlasnie to wasze milczenie:P i wlasnie wtedy dosc czesto nasuwa mi sie jedno zdanie, "On nic nie czuje, i ma wszystko w dupie":P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samtzu Dobra nic nie mam. Jestem głupim samtzem. nie pisz w ten sposób bo wtedy to ja sie czuje głupia. bo ychodzi na to ze nie rozumiem nic z tego co do mnie piszesz:Pwymądrzasz sie:P po prostu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam czytanie ze zrozumieniem, tego co sama znalazłaś: http://www.demoty.pl/nigdy-nie-odpuszczaj-osobie-ktora-potrafi-dostrzec-w-tobie-3-rzeczy-39187 Milczenie jest wyrazem bezradności. Ja nie gadam ze swoim starym, bo wiem, że on nic z tego co jest dla mnie ważne nie zrozumie, bo nawet tego nie słucha. To boli jak cholera, jeśli zwierzając się bliskiej osobie (nie mówię o starym) słyszysz w odpowiedzi jakieś rady psychologiczne: "Twój gniew nie szkodzi nikomu innemu tylko tobie". Zamykam się i nie gadam. Mój gniew szkodzi mi, bo czasy kiedy kogoś kogo nie lubiłem mogłem potraktować toporem. Dziś nie jest to "społecznie akceptowalne zachowanie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Errata: Mój gniew szkodzi mi, bo czasy kiedy kogoś kogo nie lubiłem mogłem potraktować toporem minęly bezpowrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz:O ale mi sie wydawalo ze to sie tyczy przyjaciół:P ludzi którzy potrafia za maską uśmiechu dostrzec ze cos nam jest ze cos nas boli, że kiedy sie zlościmy na kogos to nie widzą tylko zlosci ale rowniez i milosc...a powód, czasami lepiej milczec niz powiedziec za dużo, ale tylko niektórzy nasi bliscy potrafia to zauwazyc, sa ludzie przed którymi nie potrafimy nic ukryc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobrze, nie gadasz, lae czy oby na pewno wiesz ze on tego nie słucha:P? czy moze nie wie co ma ci powiedziec dlatego milczy :P toporem :O? zaczynam sie obawiac o twoje zdrowie psychiczne:P jesli kogos chcemy zabic tylko dlatego ze nas lubi mnie przeraza:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, nie weim najlepiej :) a ktoś kto przyznaje, że wie lepiej, znaczy ze góffno wie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×