Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Góralka w halce

pijemu... reaktywacja

Polecane posty

no wlasnie :( czy mialabym odwage kogos wpuscic do swojego życia? na dzien dzisiejszy i chyba na przyszłych kilka lat jest to niemozliwe, nie wierze aby bylo to mozliwe. Po prostu sie boje, czy siebie ? nie wiem nie anlalizowalam tego, ale chyba bardziej boje sie tej drugiej strony:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ekstremalizmów ?:O nie uzywaj takich trudnych wyrazów o 1 w nocy :O:P nie dość ze przeczytac nie potrafie to jeszcze musze w gugle szukac wyjasnienia :O:P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak z analem mam problem, boję się, że wypadnie coś osobistego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Parametry sexy samca 80 lat 42 stopnie pod pachą 25 000 000 na koncie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasa, kasa i jeszcze raz kasa:O co wyście sie tak uparli na ta kase:P kasa to nie wszystko:P wiem bez niej ciazko, ale sa inne o wiele bardziej istotne i cenniejsze wartosci niz pieniądze, poza tym ludzie którzy sa z nami tylko dlatego ze mamy zasobny portfel sa tyle samo warci co nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba pieprzez juz od rzeczy :O wiesz że jutro musze o 7 wstac:P o 7 najpóżniej :O wole wstawac wczesniej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pora spać, bo zaraz zostaniesz obrzucona serią oskarżeń, o to że to samitze są materialistkami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze sie tak utarlo to przykre:( a podobno każde kolejne pokolenie jest ogarniete mania pieniądza, zapominajac co tak naprawde jest wazne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra idź spać, bo jutro jak rozumiem musisz gonić swojego Bożka bogacenia się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu mnie łapiesz za sowa:P:D mam 5:40 snu :O sie na bank nie wyspie:O:P bede sie kawowac cały dzien, a jutro to w ogole do bani dzien w chooj zajec, i do tego musze napisac sporo :O zmarnowalm wieczór na pitoleniu o życiu a moglam tyle napisac :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestes zlosliwy :P moj bozek jest baardzoo ubogi :P i wlasciwie musze go szarpac za kieszenie ;) Dobranoc😘:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za co mam Cię łapać? Dziękuję za miły wieczór, ja w odróżnieniu od Ciebie nie uważam go za stracony :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiedziala:P wiedzialam ze mi to wykniesz:P:D dla mnie tez nie byl zmarnowamy, i byl miły :) tylko chciałabym miec wiecej czas, a mnie tak niemilosiernie gonia terminy że az mi sie czasami wszystkiego odechciwa :O z słowka *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra idę :) Miłego... i cieszę sie , ze .. no wlasnie :D Ze w końcu moge z kims normalnie pogadać na forum :D po tylu latach w końcu sie ktos taki znalazł;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra gasimy te komputry. Dobrej nocy wrrr. Śpij szybko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałem zauważyć, że on jest jednak popieprzony :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrona przelotem
wstalam :O z czego jestem nad wyraz dumna bo to jednak musze zaliczyc do mega wyczynu...swojego mega;) juz nie strasz tymi ruinami:P chyba jednak wiecej we mnie optymistki niz pesymistki:P i wierze ze sie w koncu jakos;) dogadamy ;) milego dnia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrona dowcipnie
;) Dlaczego warto miec grubą kobietę? bo zima grzeje, a latem daje cien ;) piertole, nie odchudzam sie :classic_cool::P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieprzony i śpiący
Hieloł Jakie są środki antykoncepcyjne? Doustne i dowcipne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×