Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Góralka w halce

pijemu... reaktywacja

Polecane posty

Chim, wiec jestes żywym przykładem tego o czym pisałam:( współczuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie trzeba :) ja sie wylizalam z tego :) kiedys znalam stary topik pijacki wiec z sentymentu tu zagladnelam , nie bywam na kafeterii juz zbyt czesto , a nawet hasla do nicka zapomnialam wiec mam teraz nowy rzucilam palenie i niestety chcialam zaciagnac porady na dietach w pewnej sprawie ale niestety odchudzajace sie juz spia i ja sie z Wami pozegna dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D ej, ale powaznie:P oddałbyś swój przyrząd komuś kto ma cie gdzies? komuś kto tylko chce sie zabawić i jutro nawet nie bedzie pamietac twojej twarzy(nie nawiązuje do imienia, bo nie jest powiedziane że musicie sie nimi wymienić:P ) lub( co gorsza:P ) oddać sie w rece komuś kto za pieniądze zrobi wszystko co chcesz? Czy nie lepiej byłoby zrobić to z kimś kto kocha każdy fragment twojego ciała? kogoś kto nie tylko bedzie ci oddawał swoje ciało ale i umysł:P który faktycznie w momencie złączenia sprawi że będziecie jednościa:p no nie:O zaczynam sama siebie nie pozawać :P:D z toba to tak zawsze:P:P chyba musze wrócić na erotyk :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pooo:D:D Tak małżeństwo to straszny wulgaryzm :P:D postaram sie go nie nadużywać :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chim, jak chcesz to pytaj :) kiedyś sie odchudzałam teraz chyba też powinnam bo po rzuceniu fajek jakos mi sie ciasno w ubraniach zrobiło :o kurrfa!😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
formula niejakiej Asji Tsachigovej mowi Ci cos?? niby latwe jak sie o tym czyta ale chcialam poznac opinie kogos kto tego stosuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o pooszeee:D:D jak ja sie odchudzałam to była modna dieta kopenhaska, Norweska, soft bitch i dukana:D nie mam pojecia o czym do mnie piszesz, sorki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz , bo to prawie z dieta nie ma nic wspolnego , tylko trzeba sobie ukladac jadlospis wedlug tabel , ktore ona porobila , oraz troche sportu podobno ( list od kogos kto to metode zastosowal ) w ciagu 2 tygodni 11 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
samitza Ty za bojowo nastawiona do facetów jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to 11 kg wierze :) Tylko trzeba jeszcze wziąć pod uwagę inne czynniki, otóż ważna jest waga startowa tej osoby, to jaki tryb życie prowadziła, oraz to czy stosowała wcześniej jakiekolwiek diety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrrr jest mi strasznie przykro, że ja znów dokonam rozdziewiczenia Ciebie :P Tzw. płatny seks nie ma nic wspólnego z ty,m, że płacisz za seks. Płacisz za coś innego, że możesz się odwrócić na pięcie i wyjść, albo odprowadzić drugąosobę do drzwi, niedługo po. Nie musisz rano jeść śniadania. Okrutne? Tak, owszem, ale to jest niestety prawda. Nie znam z doświadczenia, ale mam wyobraźnię. Widać, że nie byłaś nigdy facetem :O Szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i dlatego wlasnie pomyslalam o opiniach innych , ale cos mi sie wydaje , ze sama sprobuje a potem zaloze temat o tym :P zawsze cos nowego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to co piszesz wyglada na baardzoo racjonalna diete:) pewnie chudnie sie powoli, ale zdrowo, a to chyba najważniejsze. S.S. teraz już nie :) przechodzi mi :P:D bywalo gorzej;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poo, nigdy nie próbowałeś? wiec spróbuj, i powiedz jak ci było :P ciekawa jestem twoich relacji :P powaznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i pomyslec , ze kiedys (np. 1800 i wiecej) na porzadku dziennym bylo korzystanie z domow rozpusty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sacryficial Suicide samitza Ty za bojowo nastawiona do facetów jesteś chcialam tylko zwrócić uwage na mały szczegół , przez ciebie w tym poscie przemówił syndrom samczy(coś jakby na znak jedności plemników:P ) :P bo tego że samietz jest bojowo nastawiony do kobiet, to juz nie raczyles zauważyc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To samce wymysliły domy rozpusty :P jakby nie było popytu to niebyłoby podaży :P najchętniej to zwaliłabym całe zło na ich barki :classic_cool: ale:P to Ewa nakłaniała Adama aby ugryzł jabłko... chociaz teraz wydaje mi sie ze to był samczy wymysl, aby nas osadzić w grupie wyinnych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi sie że chodzi o Pana B.;):D wszak góra ma wieksze wpływy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dyyyy😘 to wszystko przez niego On mnie zmusza do refleksji na tematy , zycia i miłości :O Wykończy mnie :O;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wronka👄 nie czytałam bo w chooj żeśta popisali:o:D moze wieczorem zrobie se lekture z waszych postów;) a samtzem sie nie przejmuj jak sie pokaże to mu doojebe:classic_cool: nie moze ot tak Cie gnębic:D:P😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjj...teraz zem się zaczerwieniła:D:D jedyną osoba która tak często mówi ze mnie kocha jestes Ty:classic_cool: liczysz na zeks?😴:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×