Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Góralka w halce

pijemu... reaktywacja

Polecane posty

Gość też sie napije ;)
a czemu sie fochasz diablo? Nawet wrona sie znalazła :D !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obejrzałam dzisiaj dwa łzawe filmy:O musze sie teraz trochę posmiac ;) Dyyy😘 czy ty samotnaś w ten weekend?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja Cie kochana nie rozbawię, nie mm nastroju może dlatego że dawno nie spędzałam weekend sama 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też sie napije ;)
albo jezdem pojebany albo pijany bo słucham wesołych piosenek i płakac mi sie che :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boguś a czemu tak? połóż się wygodnie na kozetce i powiedz co Cię dręczy;)ciocia diablo Cię wysłucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakbym wiezieła żeś sama to cośby sie zorganizowało:P ja tez spędzam ten weekend sama:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To pewnie przez przesilenie wiosenne;) teraz bedzie wszystkim odpierrdalać na maxa!:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O NIE!! koorwa:O Wina i wÓdki z toba nie pije 😴 bo jakos dziwnie tylko mnie potem poniewiera:P ale mogłbysmy sobie razem zorganizować łzawy seansik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi odpierdala przed okresem aleee to jeszcze jakies 2 tyg. wiec to nie to a skoro nie to to co? na pewno to nie przez przesilenie wiosenne:P a moze ja sie starzeje i mi sie juz w glowie pierrdoli?😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też sie napije ;)
a bo jutro jedyna osoba która mnie rozumie wylatuje za chlebem 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boguś skoro wylatuje to i przyleci, nie smutaj wiem cos o tym;) w razie czego możesz sie na moim cycu tfu rękawie wypłakac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diablo :D:D to poo chooja mi tak duzo lejesz:P:D? JAKA STAROŚC, CO?? Jedna sie starzeje druga przekwita:O no ja pierrdole:O co sie dzieje?:O Boguś, a ty to byś sie ogarnął!:P wiesz?:P Przeciez dobrze wiesz, ze ja tez cie rozumiem i za chlebem nie musze odlatywac, co nie znaczy ze nie polatałabym sobie z innego powodu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też sie napije ;)
przyleci za rok... :( Tak ale to taka osoba z którą moge w środku nocy o wszystkim porozmawiać ,będzie mi tego brakowało w chooj ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrona przecież Ty wiesz że Tobie ja nie odmówię :D znaczy % 😴:P no dobra sie nie starzeję ja ciągle mam 18 lat:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To faktycznie troche smutno... Tylko nie waz sie mnie budzic w środku nocy aby pogadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boguś nic na to nie poradzisz skoro ta osoba zdecydowała wyjechać, na pewno będzie Ci ciężko ale dasz rade w razie czego dzwoń do mnie :classic_cool: mój nr to 0700 574 .. niee sorry to nie ten:o 506 itd;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie nie moge tego pojąć :O ja w domu, tyś samotna:O i żęśmy sie razem nie spitły:O Nie dość , że tak rzadko miewamy obie wolne weekendy to jeszcze nie było nam sie dane dogoadac :O W chooju mnie drze:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w razie czego ?;) powiem ci cos starego jak swiat!:P facetom na nas zaleyz tylko wtedy kiedy cos od nas chca :P wiec wie... alergie mam na tę płeć 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też sie napije ;)
wrona Ty sffinio :P dzięki Diablo troche masz racji ,nie wyobrażam sobie jak to będzie ale czas pokaże .A ile za minute połączenia bierzesz? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie, sama nie wiem jak to sie stało żeś milczała ja myslałam zes zaś pojechała i Cię nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×