Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Góralka w halce

pijemu... reaktywacja

Polecane posty

Gość też sie napije ;)
oo w tej sytuacji sie mylisz wronko i powiem że to jest kobieta przyjaciółka,i nigdy nie myślałem o niej w sposób erotyczny czy coś w tym stylu ni chuja jedyny taki przypadek! ale zawsze moge na nią liczyć i o wszystkim pogadać i zawsze mnie rozumie,a imprezy z nią są zajebiste :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boguś czyli Ty myślisz że między kobietą a mężczyzną przyjaźń istnieje? i nigdy no nie wiem hmm nie całowałes się, nie bzykałeś jej? wybacz żem bezpośrednia ale ja w taka przyjaźń nie wierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogus :classic_cool: chcesz mi przez to co powyzaj napisłes dac do zrozumienia, że rozmawiając ze mna na priv, miałes grzeszne mysli :classic_cool:?? Wstydz sie, sfintuchu! A !fe!:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milczałam bo ty tez sie nie pokazywałaŚ:p TO MYSLALAM, ŻE MASZ GOŚCIA W TEN WEEKEND:( musze przestac myslec ;) a eM. to mi nawet doradziła tele. do ciebie, ale nie chciałam cie przeszkadzac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego m,nie pytasz czy mnie kreca :classic_cool: To on sie przyzanł, ze tylko o tammten nie pyślał łerotycznie:classic_cool: jego zapytaj czy go kreca starsze panie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też sie napije ;)
wiedziałem ,że zaraz zaleje mnie fala krytyki ale co ja poradze taka jest prawda to jedyny przypadek i bardzo lubie jej chłopaka zawsze sie dobrze bawimy w tym składzie :P Wrona nie wymyślaj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też jakos ciezko uwierzyć w przyjażń damsko-meską 😴 Z tym, że ja to może troche za bardzo napalona jestem na wszystko co ma dwie nogi:P i okazuje mną zainteresowanie😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyobraź sobie , że nic:D Potrafisz??;) Stwierdziłam, ze w ten weekend nie pije :classic_cool: Nie kupiłam sobie soku w sklepie dla biednych :( A czystej bez popijanie ni9e strawie :O Bo tylko to posiadam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogus jaka fala krytyki :P jakoś tak dziwne to jest ze facet z kobietą sa blisko i nie nie bzykaja sie, też kcem mieć takiego przyjaciela :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a weś😴 porzygałabym sie 😴 A ja nie chciałabym miec takiego przyjaciela:P juz mi wystarczy , że mam takie przyjaciółki co to sie dotknąc nie pozwolą:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też sie napije ;)
chyba spadam bo już ledwo na oczy patrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boguś :) Pa:) I co złego to nie ja ;)🖐️))) Ala, no zobacz jak idealnie mogłyśmy sie spasować, z tym twoim soczkiem i moja wódka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też sie napije ;)
sorry ale ja nie z tych co myślą chujem ,ostatnio bardzo sie zmieniam i uspokajam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Alicjo, godzina juz póxna i musisz wronce wytłumaczyć na jaka to sie deske wybierasz, bo zaskoczyc nie moge ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o nie kochana piwa to ja Ci już nie dam:P jest juz późno a Ty jutro będziesz dawać czadu na desce:) wode z kranu mam kcesz?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boguś, my tez nie z tych co to choojem myslą;) Też wyluzowalam ostatnio:classic_cool: strzelam z palca tylko raz dzienie a nie jak w porzednim m-c trzy razy :P pomału sie wyciszam i uspokajam 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×