Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Góralka w halce

pijemu... reaktywacja

Polecane posty

Gość popieprzone
Jaja umyte? Gotowania w łupinkach cebuli nie polecam bo trochę boli, a już szczególnie wydrapywania wzorów ostrym narzędziem :P Spokojnych świąt wszystkim, a w dyngusa lodem nie rzucajcie :D Ja idę oddać się swojej ulubionej czynności wlewania alkoholu do żołądka, przecież surowa kiełbasa to szok dla organizmu :D Wypadałoby też choinkę ubrać, chyba, ale czy Mikołaj przyjdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firanki prałem w przeręblu tłukąc kijanką, aż dwie złamałem :) Teraz są czyściutkie tylko trochę zielone od rzęsy i pachną ściekami, ale co mi tam. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helooooł!:D🖐️))) ps( to nie ja:P to prima aprilis:P) Pooo, wiec wzorków na jajkach wydrapać sobie nie dałeś :classic_cool:?? To moze chociaż pomalowałeś pisakami ;)? Dostałam śnieżka i to tak siarczyście Nie ma to jak śniegu po kolana w lany poniedziałek 😴 I jak ci smakował obiad o 5 rano :classic_cool:?? Mi o 7 smakuje wyśmienicie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
góralko, czy ty nas oby nie wkręcasz primaaprilisowo;) jesli nie to ... żadne moje słowa pewnie nie sprawia abys poczuła sie lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leży we mnie martwy anioł
Góralko, jeśli nie Kochasz go, to przecież dla Ciebie dobrze...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde nie wiem dlaczego ale zawsze myli mi sie wrona z wzorrową :O to pewno z przemęczenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o hej diablo :) a no wcześnie wstaje i ciężko pracuje i jeszcze na stare lata jezdem cały obolały ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leży we mnie martwy anioł
Wróciwszy z bussines dinner doprawiam się:D, zapewne za chwilę odlatam wdzięcznie pod stół, albo do wyra:D, gdziekolwiek trafię, a wątroby z całą pewnością mój gatunek nie posiada:D, czego dwiodło empirycznie moje podejrzanie długie istnienie;) 🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja chleję dziś z moim chłopakiem- wiem, wiem że zalatuje patologią, ale my tak lubimy razem, a poza tym jesteśmy studentami, więc powinno być nam wybaczone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×