Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Góralka w halce

pijemu... reaktywacja

Polecane posty

A pierrdol sobie dziewczynko :) to dobre dla zdrowia. :P Sądzę, że scenariusz będzie inny to nie baby znikną tylko chłopy. Zostaniecie same. Cieszycie się? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz o ile prostszy byłby świat bez facetów:classic_cool: to oni wszystko komplikuja sobie i nam, mniej problemów będzie i nie jestem dziewczynką chlopczyku:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pierniczę! To kim jesteś diabli??? No to ok, od jutra zaczynam krucjatę morduję facetów równo jak leci. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diabli jesteś kobietą, tak? Bo negujesz dziewczynkę, a tu opcji nie jest za wiele, dlatego się gubię :P Tworzysz życie, tak? To powiedz mi, do czego ono kurde służy? To bubel jest nie ma ani gwarancji, ani instrukcji obsługi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wisi mi czy zdradzają. Ich sprawa. Naprawdę, życzę wszystkim babkom i każdej z osobna, żeby była szczęśliwa i miała wielokrotne odloty ze swoim partnerem, albo kochankiem. Nie wnikam, nie jestem panem świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
życie to nie gra, każdy żyje jak chce według własnych zasad i tylko od nas zalezy czy przeżyjemy tak jak chcemy jak potrafimy najlepiej czy olewamy cieplym moczem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i kto tu Cie zrozumie raz piszesz ze do piekła z nimi raz ze życzysz zeby były szczęśliwe weź no ustal se wersje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😠 Nie chce Ci się... OK dzięki za poświęcony mi czas, mimo wszystko. Jestem tylko tępym samcem nie zrozumiem nic. Dobrej nocy. Mam nadzieję, że zaśniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słabo mi :O musze sie pobudzic kawą :P i co to do smerfa granatowego jest!!:O?? wszyscy faceci maja jakies deprechy jesienne :O??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co koń potrzebny do orania... ziemi np i różnych prac w polu :D:P:P przydałby mi się taki mam w chooj arów:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×