Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiaaisak

potrzebuje przyjaciółki... bardzo bardzo

Polecane posty

Gość kasiaaisak

witajcie. ostatnio zdałam sobie sprawę z faktu, że otacza mnie coraz mniej osób. za czasów liceum, początkó studiów było zupełnie inaczej. ale podczas wchodzenia w dorosłe życie, wkręcenia się w ten cały młynek z pracą zawodową, znajomości a nawet przyjaźnie jakoś się pokończyły. nie wiem jak to się stało. starałam się zawsze dbać o swoje znajomości, poświęcać im swój czas. nie było tych znajomości wiele, ale wydawać by się mogło, że były dobrze dobrane i nie byle jakie. także co się dzieje? czy przez to zakładanie rodzin, wpadanie w wir pracy, posiadanie partnerów lub nie - ludzie kiedyś sobie bliscy tracą ze sobą wspólne tematy? strasznie mi smutno. miałam 2 dobre koleżanki / przyjaciółki. nie wiem co się z nimi dzieje. .... ten kontakt się jakoś rozmył i zakończył i coraz bardziej mi smutno z tego powodu. potrzebuje się zaprzyjaźnić z jakąś fajną dziewczyną. to nie jest kaprys sobotniego wieczoru po butelce wina :) mam 26 lat. pozwoliłam sobie wejść na forum "po 30-tce" bo jakoś mi najbardziej pasowało na poruszenie tego tematu. mam na imię Kasia, mieszkam pod Warszawą. jestem hetero - bo ten anons może być różnie odebrany. na codzień jestem spokojną, zrównoważoną osobą, jednakże nie pozbawioną sporej dawki pozytywnej energii i poczucia humoru. jestem też konkretna i szczera. być może jest tu jakaś dziewczyna w podobnej sytuacji do mojej i zechce ze mną sie zapoznać. bardzo zapraszam. mój adres e-mail to deedee_kg@op.pl pozdrawiam Was serdecznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ee tak w necie
trudno znajduje się przyjaciół. niestety. lepiej poszukaj gdzie indziej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej autorko:) A nie lepiej poszukac przyjaciela, może nawet odrobinę starszego niż trzydziestaka?:) Z mężczyznę też da się pogadać, pozwierzać mu się, a może nawet i coś więcej z takiej przyjaźni zyskac?:) ...I niekoniecznie zaraz planowac dozgonny związek, niekoniecznie obawiać się wykorzystania seksualnego, o co zreszta przez internet niezmiernie trudno... Istotą naszego bytowania jest związek kobiety z mężczyzną! Przyjaźń kobiety z kobietę to tylko uzupełnienie.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaaisak
sias ale ja mam faceta i szczęśliwy związek. potrzebuje uzupełnienia jakkolwie to brzmi :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesmaczona zyciem
tez uwazam ze to nie jest dobre miejsce do szukannia prawdziwiej przyjazni....ale zycze powodzenia,w dzisiejszych czasach ciezko o prawdziwych przyjaciol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurkawodna!
Też miałam (mam) przyjaciółki. Byłyśmy nierozłączne do momentu gdy wszystkie wyjechały za granicę "za chlebem". Minęło pare lat, niby jesteśmy w kontakcie ale wszystko sie rozmyło. Każda żyje swoim życiem, każda ma swoj świat....i swoje problemy.I wydaje mi się , że jesteśmy same z tymi problemami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojejjkuuu
ludzie tylko piszą, że potrzebują prawdziwych przyjaciół. wygodniej jest popisać niezobowiązująco jakieś pierdoły w Internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj autorko. Zgadzam się z Toba w 100%. Już kiedyś założyłam tutaj topik o podobnej tematyce. Wracając do tematu to mam wrażenie że niektórym z naszych koleżanek/przyjaciółek po prostu przestaje zależeć na konakcie (nie wiadomo dlaczego). Bo jak wytłumaczyć to że gdy ja przestałam w pewnym momencie dbać o te znajomości, kontaktować się, to wówczas telefon umilkł. A przecież telefony działają w obie strony... I tym sposobem rozpłynęło się towarzystwo i koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×