Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Astoria1985r

Chrzciny

Polecane posty

Gość gość32432redsfdsf
Byłem kilka razy, około 40 osób w knajpie lub sali. Muzyka grała cały czas, był alkohol, tańce i konkursy. Jedne z moich ulubionych imprez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak najbardziej, chrzciny dla dziecka to dość wazna uroczystość i oczywiście, że się je wyprawia. Aktualnie trochę rzadziej w domu, a zdecydowanie częściej w lokalu pod postacią jakiegoś obiadu rodzinnego. Sama niedawno miałam okazję wyprawiać swojemu drugiemu dziecku chrzciny i wspólnie z mężem urządziliśmy je w www.rogata.pl, myślę, że to miejsce może Ci się spodobać i przekonać na wyprawienie imprezy chrzcinowej dziecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robiłam również chrzciny w sierpniu tak jak pisze autorka i nie było alkoholu bo sierpień jest miesiącem trzeźwości, miesiącem bez alkoholu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My wyprawiliśmy chrzciny naszego maluszka w restauracji http://zajazd-jonatan.pl - myślę, że to jest najlepsza opcja. Nie jest tak dużo pracy, a zawsze to jakaś odmiana. Polecam takie rozwiązania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tego typu impreze o wiele lepiej zorganizowac w restauracji. Bedzie to swietnie wygladac w oczach gosci, zgrabnie i kulturalnie. My postanowilismy zorganizowac chrzciny w Hotelu Solec http://www.hotelsolec.pl/ mieszczacym sie na obrzeżach Warszawy. Tamtejsza restauracja "rodzinka" uraczyła nas przepysznymi potrawami, ktore urozmaiciły te rodzinną imprezę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli o catering chodzi to u nas sprawdziło się menu z warszawskiego bistro Jajko http://jajko.co/catering/catering-okolicznosciowy/ Jedzenie było pyszne, świeże i pięknie wykonane (misternie ozdobione kanapki) cennik dobry, zamówienie realizowane na czas. Mają pyszne tartinki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka98889
Jeśli będzie Ci potrzebne konkretne miejsce, to wydaje mi się, że fajną propozycją będzie restauracja http://naskrajnej.pl/ w Ząbkach. Można sobie zamówić u nich salę na taką okoliczność. Ludzie się decydują, bo jedzenie jest przepyszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My robiliśmy w lokalu, to jednak jest dzień pełen stresu dla rodziców i my woleliśmy w sali zrobić - http://www.krzewirog.pl/ I bardzo fajnie bo przyjechaliśmy na gotowe jedzonko i mogliśmy spokojnie czas z rodziną spędzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robiliśmy wesele w LaRossie w wakacje i wyszło super. Przede wszystkim wszystkim gościom smakowało co się chyba wyjątkowo rzadko zdarza...bo wiadomo że ludzie bywają wybredni na weselach i zawsze coś komuś nie pasuje. Z nami jak ktoś jeszcze teraz rozmawia a był na weselu to wspomina jedzenie, że świeże, że smaczne, że podawane na ciepło a nie jakieś chłodne, no i że obsługa sprawna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Joanna
Bardzo ładnym miejscem na taką imprezkę jest Ośrodek Wiktorowo, 40 km od Bydgoszczy. Spokojne, malownicze miejsce, dużo miejsca, jest gdzie dzieciom takie typowe atrakcje urządzić żeby się nie nudziły. Bardzo zadowoleni byliśmy z obsługi, z dań serwowanych gościom-pychota po prostu. Co do ilości gości to od nas zależy, od tego jak dużą rodzinę mamy. U nas było ok. 50 osób, ale i mąż i ja mamy po kilkoro rodzeństwa więc w domu takie przyjęcie nie wchodziło w grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas impreza była w lokalu, bo ja nie lubię gotować. Zaproszeni goście to rodzeństwo moje i męża, nasi rodzice, babcia no i chrzestni, z czego dwoje to właśnie nasze rodzeństwo. Osób było kilkanaście. Alkohol był, kupowaliśmy sami, lokal nie zapewniał. Muzyki żadnej nie było, tylko żarcie, pogaduchy, spacery. Impreza trwała mniej więcej od 12, czyli zaczęła się zaraz po mszy, do jakiejś 18. Po prostu do ostatniego gościa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DAGMARA112

Jest to bez wątpienia bardzo duży wydatek na tego typu wydarzenia, jednak jak zorganizujesz wszystko z głową lub zadbasz o pomoc specjalistów którzy znają się na rzeczy wcale to nie musi się wydawać ogromny koszt. Polecam zajrzeć na stronę internetową hotelu Wilga lub Iskra. Mają bardzo fajne oferty a ich jedzenie cateringowe po prostu palce lizać 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majjjjjja

Bardzo droga impreza bez wątpienia, ale można też fajnie wszystko zorganizować minimalizując koszty. Córeczce organizowałam w Hotelu Iskra w Katowicach. Mają bardzo elegancką salę i dobre jedzenie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Polecam stronę https://chrzcinyikomunie.pl/ na pewno znajdziesz lokal który ci będzie odpowiadał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eeeee

U wszystkich fajne małe imprezy, mam teraz zaproszenie od kuzynki narzeczonej na chrzciny, impreza na 70 osób. 

Narzeczona chce też taką imprezę, tylko że w naszym wypadku było by to ponad 100 osób, dla mnie chore, jak jej to wybić z głowy? 

Ja bym chciał tylko naszych rodziców, rodzeństwo, dziadków z jej strony i wójostwo które mieszka z dziadkami + kilka osób znajomych, razem jakieś 45 osób, a nie ponad 100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wika

Myślę, że małe przyjęcie to dobry pomysł. Do 45 osób to jest maks 🙂 W tamtym roku organizowaliśmy w hotelu Wilga w Katowicach i wszystko było ok 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja

Sprawdź może na chrzcinyikomunie.pl tam jest duża gama lokali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina

Na chrzcinyikomunie.pl jest duży wybór lokali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukasz lokalu na chrzciny zajrzyj tutaj https://chrzcinyikomunie.pl/

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukasz lokalu na chrzciny zajrzyj tutaj https://chrzcinyikomunie.pl/

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldona

My udane przyjecie z okazji chrztu córeczki mieliśmy w Czarnej Owcy Nowym Targu czarnaowca.com.pl Smacznie gotują, mają dobra obsługę i pokój zabaw dla dzieci no i jest tam ślicznie bo to tradycyjna drewniana karczma, także miejsce klimatyczne. Jak lubicie takie rzeczy to jest to miejsce dla was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klllllls

Dziewczyny, tak na 10 osob gdzie byscie zrobily chrzest, w domu czy restauracji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka

W dzisiejszych czasach dziecka się nie chrzci, bo to mistrzostwo świata głupoty i zacofania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wyprawialam chrzciny 3 razy. pierwsze cała rodzinka z obu stron .impreza w domu. 

drugie również ale sami chrzestni

 

a z trzecim to już aby byli wszyscy bez wyjątków, długo nie widziana rodzina więc nam tak zależało i nie żałujemy kompletnie! .. wynajęcie lokalu ..tort piekłam i dekorowalam sama . w tym pani fotograf gdzie mamy piękną pamiątke z domu .z kosciola i imprezy a do tego zapłaciłam 600zl taniej jak wszędzie bo się wkrecala w.biznes, a impreza do 19 .BYLO SUPER! oprócz tego że zwróciło się wszystko z tego co wydalismy to jeszcze dużo pieniążków młodemu zostało ( kochani!) a nam jedzenia 😄

także jakbym miała znów wyprawiać to tylko w tym samym lokalu😍 i z cała rodzinka (mamy pamiątkę mojej rodziny i męża ..wszystkich na jednym zdjęciu..cos wspaniałego) 

 

a co do kolejności , h w kościele jak kto wyżej napisał 

 

P.s .nawet jakby się miało aby tylko zwrócić za całą tą imprezę to wyprawilabym ja mimo tego drugi raz. było super 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, cashewnut napisał:

Jestem przerazona jak czytam, jak inne kobiety stoja w kuchni kilka dni i gotuja na chrzest. Schaby w galarecie, 3rodzaje ciast itd.

Nie krytykuje, tylko u mnie bylo zupelnie inaczej.

Na chrzcie - podobnie jak u wiekszosci -  najblizsza rodzina tzn rodzice i rodzenstwo moi i meza, i swiadkowie.

Po mszy - wszyscy do restauracji, ale nie przygotowane wczesniej tylko kazdy zamawia co chce: danie obiadowe, jakie kto wybierze z karty, alkohol (piwo / wino, deser czy kawa itd. Po restauracji -  KONIEC.

Jako ze kilka osob jest przyjezdnych i spi u mnie, to w domu tez mialam dekoracje, ale bardziej pod katem dzieci (balony itd) - bo akurat bylo kilka malych dzieci wtedy, i ciasto - jedno!! A konkretnie takie mini-babeczki, ktore pomogla mi piec i dekorowac starsza corka, ustawione na pietrowym stojaku.

Pewnie kilka osob poleci po mnie ze jestem leniwa Pani domu -  i nawet nie bede zaprzeczac 😂 Po prostu nigdy nie stoje kilka dni w kuchni - wole ugotowac mniej, za to z moimi corkami w formie rozrywki, i spedzic czas z ludzmi na rozmowie przy kawie lub winie, a nie zapychaniu sie jedzeniem.

Zreszta moze wynika to tez z tego, ze nie jestesmy religijni, i przykladamy mniejsza wage do chrztu, komuni itd.

Widać ten brak religijności 🙂 przy chrzcie są chrzestni a nie świadkowie. Po co Wam chrzest w takim razie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście to zastawianie się już odchodzi w niebyt.

A i podwyżka cen również robi swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Bimba napisał:

Na szczęście to zastawianie się już odchodzi w niebyt.

A i podwyżka cen również robi swoje.

Dzień dobry Bimbo.

Myślę, że trochę się mylisz. Ciągle funkcjonuje "zestaw się a postaw się ". Chrzciny czy komunia to impreza jak średnie wesele. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×