Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielona cebulka

zobaczcie mój brzucj i poradzcie...

Polecane posty

Gość ty napewno ważysz 50 kg
??? Bo wyglądasz na trochę więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *liliann
Możesz próbować A6W :) Wyrobisz sobie rzeźbę i może ten "bębenek" trochę zmniejszy się. Ale nie jest źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz straszne jakies te ręce i kolor...wyglądasz jak moja 60-letnia tesciowa,baba ze wsi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do poli28 nie prsiłam o komentowanie mojego koloru skóry ani rąk nie umiesz czytać? może czas sie nauczyc, bo skoro masz już teściową to chyba najwyąsza pora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwne te wystajace kosci wzgledem otluszczenia brzucha samego, nie dziwne jezeli wezmie sie pod uwage wage... stawiam na zerowa aktywnosc sportowa- mam racje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty napewno ważysz 50 kg
A zrzuciłaś może ostatnio nadmiar kilogramów? Bo jeśli tak, i jeśli zrobiłaś to tylko przy pomocy diety (bez ćwiczeń), to może wystąpić taki efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O to chodzi że gdy zaczęłam sie odchudzac połączyłam diete z ćwiczeniami. Codziennie rano biegałam i nadal biegam, 100 brzuszków i a6w nie wiem co jeszcze mogę zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty napewno ważysz 50 kg
A ile zrzuciłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty napewno ważysz 50 kg
No to nie mam pojęcia dlaczego masz taki efekt. Szczerze mówiąc - nie spotkałam się z czymś takim. Może ktoś inny Ci pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie ja też nie. Tego nie widac na zdjęciach ale mój brzuch jest naprawde specyficzy, dziwny i szczerze mówiąc zaczynam wątpić czy kiedys bede miała ładny płaski brzuszek ehhhh :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kędziorekkkkkk
moze źle sie odzywiasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chleb, ziemniaki albo makaron do wybory raz w tygodniu jem dużo warzyw(ogórki pomidory), serki wiejskie light, jogurty naturalne, owoce(jabłka brzoskwinie), mięso drobiowe, czasem kasza gryczana, pije zieloną herbatę, nie jem 3 godz. przed snem zawsze jem śniadanie, no nie wiem co jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarny.bez
jesteś po nieudanej liposukcji i zatrzasnęłaś się w solarium? Naprawdę współczuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatkalo mnieeeeeeeeeeeeee
moze jestem slepa,ale co niby jest nie tak z tym brzuchem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacy ludzie potrafią być podli ja pierd*le. Tak k*uwa jestem po liposukcji a do solarium chodze codziennie czasami nawet 2 razy dziennie pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *liliann
@ Cebulka, nie przejmuj się komentarzami. Wiesz, jest lato i musisz być blada :) Tak źle i tak nie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huha
mam podobny brzuch biegam cwicze i nic , juz nie wiem co mam robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do *liliann wiesz nie przejmuje sie za bardzo tylko wkurzają mnie ludzie którzy wchodzą na forum i piszą komentarze zeby zrobi komuś przykrość ehhhh :/ do huha no właśnie to tak jak ja. Zaczyna mieć tego dość :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolyczk72
twoj brzuch nie jest ogolnie rzecz biorac duzy, ale biorac pod uwage wystajace kosci wrazenie poglebia sie. zreszta moim zdaniem z boku nie wyglada on az tak dziwnie, jak z przodu. a czy mozesz napisac ile masz lat i czy bylas w ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na ten brzuch tylko cwiczenia
jestes szczupła ( albo chuda) wiec nie masz co zrzucac , trzeba go tylko ukształtowac. Polecam A6 W , chociaz to ciezkie cholerstwo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mieszkalam sama kilka lat
brzuch jak brzuch, o co wam chodzi? laska jest szczuplutka, az kosci jej wystaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz...,.,.,.,.,.
masakra co za chudzielec ! przybralas by troche bys lepiej wygladała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trening, zeby był skuteczny, trzeba co jakiś czas zmieniać. Inaczej organizam przyzwyczai się do regularnych obciążeń i nie będzie na nie reagował. To ćwiczenie doskonale działa na mięśnie brzucha. Wydaje sie proste (zwłaszcza w porównianiu z A6W) ale wierz mi-jest niezwykle skuteczne. http://teztolubisz.blox.pl/2011/06/Deska.html http://teztolubisz.blox.pl/2011/06/Deska-na-pilce.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×