Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Martyna ahahaihsid

czy kobieta pierwsza moze powiedziec ze kocha?

Polecane posty

Gość Martyna ahahaihsid

od jakiegos czasu jestem zakochana w chłopaku, swiertnie nam sie razem spedza czas, dwa razy nawet sie ze soba przespaliśmy, ale on traktuje mnie jak kolezanke, a ja jednak cos czuje do niego.. czy wypada aby kbieta pierwsza powiedziała o swoich uczuciach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna ahahaihsid
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odp...............
NIE ! zrobisz z siebie idiotkę, tymbardziej że nie czujesz aby i on cie kochał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesoła wdówka
nie musisz mu od razu mówić ze go kochasz,ale porozmawiać z nim na temat kim dla niego jesteś jak najbardziej. Po co sie angażować i cierpieć jeśli ma sie okazać ze jesteś tylko kumpelą.Będziesz wiedzieć na czym stoisz:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna ahahaihsid
wiec jak mam trwac w tym układzie? jak kiedys zasugerowałam abysmy przestali sie ze soba tyl;e kontaktowac to stanowcz zaprotestował... czasem zachowuje sie tak jakbym była wazna dla niego a czasem mnie olewa totalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgdffdffdfggf
ja swojemu powiedzialam 1 ale to inna sytuacja, bo ja sie z nim nie pieprze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak najbardziej kobeit amoze pierwsza powiedizeć o uczuciach, ale w Twoim przypadku to tlyko sie skompromitujesz a on ucieknie przestarsznony :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna ahahaihsid
mam 20 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesoła wdówka
no to tym bardziej przeprowadz z nim rozmowe,nie mów ze go kochasz ,ale ze chciałabyś czegoś więcej a nie wiesz jak on do tego podchodzi.Jeśli Ci powie że nie chce sie wiązac to twoja decyzja czy będziesz na niego czekać.No chyba że go sprawdzisz pare razy,bądz nie dostępna i zobaczysz czy bedzie zabiegał czy tylko odzywał wtedy jak mu sie będzie nudzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz 20 lat i idziesz do lozka (nie raz) z facetem bo ... ?? pomysl ... skoro jestes dobra do lozka a do ludzi zeby pokazac ze jestescie para to chyba o czyms swiadczy... nie sadzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna ahahaihsid
wiem, ale ja sama nie umiem powiedziec dlaczego poszłam z nim do łózka... to byłą chwila.. bo to kurczze tak jest ze jak sie spotykamy to on tak sie zachowuje jakby mnie kochał, przytula głaszcze itd.. a jak tylko wyjechał do pracy to na gg jakies ciagle kłotnie, na facebooku widze jak inne panny mu pisza jakies dwuznaczne komentarze, gdy o to sie przyczepiłam to je pokasował tłumaczac ze nie ma z tym nic wspolnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 43663634636436
kurewka po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyna ahahaihsid -> nie ma czegos takiego jak przypadkowy sex i to dwa razy... po prostu wez go np. na jakas impreze i traktuj jak chlopaka zobaczysz co zrobi faceci czesto nie potrzebuja takich deklaracji "jestesmy para"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna ahahaihsid
ale on teraz wyjechał za granice do pracy i wraca dopiero we wrzesniu na troche... kiedys sam mi napisał ze teraz jak ciagle go nie ma w polsce to nie chce zadnego zwiazku bo bedac ciagle za granica bedziue to trudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna ahahaihsid
a wczoraj mi pisał jak wrzuciłam zdjecia z wesela na którym byłam z kolega ze bardzo chcialby isc gdzies tak ze mna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna ahahaihsid
....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baśka mi ukradła nicka
Z takimi wyznaniami nie ma co się spieszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna ahahaihsid
boje sie ze jesli czegos nie zrobie to na prawde nasza znajomosc umrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesoła wdówka
Jezu a skąd my mamy wiedziec co on czuje do Ciebie.Skoro piszesz ze sa takie a nie inne gesty i hasła to po prostu spytaj go w prost,powiedz ze swoim zachowaniem daje ci do myślenia i że nie chodzi o to że ma Ci sie deklarować że sie z Tobą ożeni,ale chcesz wiedziec kim dla niego jestes.Prawda jest też taka ze są faceci dla których pewne rzeczy są oczywiste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×