Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pracoholiczka00

Jaka praca byłaby najodpowiedniejsza dla mnie?

Polecane posty

Gość pracoholiczka00

TYlko nie piszcie,ze ladacznicy lub cos w tym stylu, proszę o szczera rade.Chce sobie obrac konkretny cel w zyciu.... Co lubię: - obsługe klienta( nie sprzedaż),bardziej cos w stylu rozwiazywania problemów, - potrafię bardzo fajnie formułować pisma urzędowe, reklamacyjne, - lubię ulepszać jakieś rzeczy typu nie wiem posegregowac dokumenty, wprowadzić jakiś ład w moim miejscu pracy, - czasami gdy mam sporo rzeczy do zalatwiania wtedy lubię sobie rozpisać plan dnia aby to co mam zaplanowane w danym dniu doprowadzic do konca - dobra dykcja, - samodzielna praca, Nie jestem pedantką w domu tez jakoś specjalnie nie sprzatam, ale lubie miec porządek w pracy wtedy mogę sie skupić. Teraz to czego nie lubię: - gdy ktoś patrzy mi na ręce - sprzedaży, - monotonii - pracy w grupie W jakiej pracy mogłabym wykorzystać swoje umijętnosci, pytam ponieważ chciałabym obrać jeden kierunek. Na nim się skupić rozwijać . Prosze o opinie a nie obraźliwe obelgi, to dla mnie bardzo ważne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dar223ia
księgowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jegielinaaaa
jak dla mnie ksiegowa, finansistka, specjalista od pitów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uwaga !!!
UWAGA !!! Kasiorek2010 to znany oszust i naciągacz ! Nazywa się Viktor Folo meyev Wystarczy wpisać w Google a wszystkiego się dowiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek P.
Cześć Z tych wszystkich cech które napisałaś najbardziej kojarzy mi się sekretarka/asystentka manadżera lub szefa. Czyli osoba która zajmuje się wszystkim co szef potrzebuje(brak monotonii) porządkowaniem papierów, utrzymywaniem porządku w dużej ilości codziennych spraw manadżera, planowanie, pilnowanie kalendarza, itd. Dobra dykcja świetnie pasuje do wykonywania rozmów telefonicznych, umawiania ludzi na spotkania, we wszelkich kontaktach z ludźmi gdzie pośredniczysz bo szef nie ma czasu. Problemy do rozwiązania mogą występować często, praca wymaga twoich zdolności do porządkowania spraw nie tylko swoich, ale też kogoś innego, praca jest samodzielna i nie nikt nie ma czasu patrzyć ci na ręce. Myślę że zdolna asystentka jest potrzebna w wielu firmach dużych czy małych, bo ludzi z nadmierną ilością spraw, którzy chętnie przerzuciliby część obowiązków na kogoś jest dużo. Jest też wybór czy wolisz prace w małej firmie czy dużej, bo w obu asystenci są potrzebni. Powodzenia w szukaniu spełniającej pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracoholiczka00
:) ciekawe informacje chociaz powiem szczerze ze nie widzę siebie jako księgowej czy sekretarki. Już tłumaczę dlaczego Księgowa odpada poniewaz jestem kiepska z matmy, no i programy księgowe są dla mnie zbyt skomplikowane.Zrobiłam sobie kurs ksiegowosci własnie z mysla o tym ze moze w tym kierunku sie sprawdze. Niestety zajecia były dla mnie męczarnią. Jeśli chodzi o sekretarkę, nie jestem dobra jesli chodzi organizacje bankietów i spotkan biznesowych i organizację czyjegos czasu no i sekretarka kojarzy mi sie z osoba ktora płaszczy sie przed szefem przynosi mu kawe i podaje ciasteczka. No i podczas spotkan biznesowych tez musi zadbac o wszystko. Przepraszam jesli obraziłam kogos. Mi praca sekretarki nie kojarzy sie dobrze. Ktoś ma jeszcze jakies pomysły. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×