Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gruba sama

DLA KOBIET, KTÓRE PODEJMUJĄ WYZWANIE OSTATECZNEGO POZBYCIA SIĘ OTYŁOŚCI :)

Polecane posty

witajcie dziewczyny witajcie milo ze dolaczylscie ... slonko co do ciebie pomozcie mi jakos nie powinnam sie wtracac ale powiem ci cos mialam wspolne konto z moim mezem pracowal w delegacji gdy poczul wolnosc i stwierdzil ze on ma swoje konto ja mam miec swoje zycie wyprowadzil sie po cichaczu czyszczc cale nasze konto zosawiajc nas bez grosza dobra rada nie mow ile zarabiasz zaloz lewe konto i odkladaj tam kase w miare ile mozesz co miesiac...i kaz mu sie dokladac do rachunkow laski nie robi a jak nie to oplaty na pol i tyle plac swoja polowe tty tez powinnas miec swoj grosz to moje zdanie ale decyzja nalezy do ciebie i dobrze to przemysl zanim cokolwiek zrobisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomóżcie mi i doradżcie;(
Dorotka kochana dziękuje Ci za reakcję. Ja mam swój rachunek bankowy, do którego mąż nie ma dojścia. |Tylko,że ja z tego konta płace wszystkie rachunki, (w myśl idei: najpierw rachunki, później, jak coś zostanie to przyjemności) dorotko jaki kroki trzeba przedsięwziąć, aby wziąć w końcu rozwód, pomóż mi kochana proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slonko pytanie czy chcesz wziasc rozwod ...to powazna decyzja wiec musisz sie liczyc z konsekwenciami..piszesz pozew do sadu z orezkanieniem winy jego lub bez orzekania na stronce znajdziesz jak go napisac i skladasz w sadzie...mozesz pisac o umorzenie kosztow sadowych i czekasz na decyzje sadu o rozprawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dzis mam lepsze osiagniecia wagowe niz tydzien temu ...ech jak ja bym chciala juz widziec ta 7 z przodu bubububu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny. Jak co tydzień podaje wagę, dziś 81,00 kg. wercia gratuluję spadku. dorotka Witaj. koleżanka szukająca pomocy: kochana pogoń tego nieroba gdzie pieprz rośnie. Miałam takiego samego. Ciebie z nim dzieci nie wiążą, więc jest łatwiej. Wiem,ż ełatwo doradzać,ale szkoda się męczyć, kiedy można w końcu zacząć żyć.Powodzenia i buziaki kochana, będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki.:-) miłego dnia słonecznego wszystkim życzę i Wielkie Gratulacje za spadek wag :-). U mnie @ ostra coś w tym miesiącu ale czasem tak mam. Dziś śniadanie będą dwa jabłka pięć śliwek suszonych na obiad fasolka szparag. Zielona. Na kolację dwa jabłka i tak jeszcze jutro moze brokuł jutro. A w środę zaczynam tego dukana zobaczymy co mi wyjdzie z tego przez tydzień będę go stosować to pierwsza fazę i zobaczymy potem dołoże warzywa ciekawe jak to sie na mnie sprawdzi.:-) hm:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zjadłam małe śniadanko, pobiegałam, a jutro mam elektrostymulacje, ostatnio miałam masaż antycelulitowy... Polecam, efektywny, trochę bolesny, ale jest fajnie, lepiej się czuję i znów robię coś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dorotka wlasnie sprobuje a moze tak od jutra bo dzis to juz byla fasolka i owoc to nie mozna hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga pracujesz? bo tak czytam ze masz czas wszystko robic w ciagu dni a moze dzis poprostu wolne.pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga pracujesz? bo tak czytam ze masz czas wszystko robic w ciagu dni a moze dzis poprostu wolne.pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos mi kobiety ten net nawala w domu tez slaby zasieg i tez masakra / no to decyzja podjeta przechodze od jutra na dukana ale jak utyje to sie zabije i ten dukan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze tylko wejsc na stronke i poczytac troszke rad i opinii na ten temat zeby glupich bledow nie robic bo nic to mi nie da ,nie mam ksiazki wiec bede jechac na stronach z netu i tego co tam napisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojnie obserwuj siebie bedziesz widziala jak wagowo stoisz werciu hehe ja dzis juz koniec jedzonka zostaje wrazie glodu salata hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doritka jakbys miala czas to zagladnij do tej ksiazki jakie to ma byc bialko bo podobno serki wiejskie typu light to nie zdaje egzaminu a mimo to jedza je na tej diecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama masz racje duzo kobiet po przejsciachfakt ale rozwod nie taki straszny,jakos da sie to zniesc a po ost spr czlowiek wychodzi wolny i szczesliwy czas leczy rany choc to zalezy w moim przypadku to ja go nigdy nie kochalam i mi nie zalezalo wiec wyszlam szczesliwa i mialam nie odzowna chec gorszego upokorzenia go za ten stracony czas i zarabiania na imbecyla i nieroba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość white chocolate mocha
hej:) jestem po 2 miskach zupy i jednym jablku. No i po kawie, ale z kawy za chiny ludowe nie zrezygnuje. Poza tym uczucie glodu mi towarzyszy caly czas, ale poki co jestem twarda:D wiecie wczoraj w sklepie mierzylam spodnie. Kuzwa moje nogi, posladki, tylek szkoda gadac. I musze sobie kupic wage obowiazkowo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomozcie mi posluchaj to zalezy czy macie dzieci bo kiedy dzieci nie ma to sprawa jest prawie ze prosta jezeli chcesz szybciej to bez orzekania o winie i trzeba pisac odrecznie i odpis tego co napiszesz czyli 2 razy to samo do tego odpis aktu malzenstwa tylko ze nie starszy jak miesiac i to wszystko potem przysla pismo co przedsiemwzieli i numer konta do wplaty 600 zl z czego polowe potem zwroca Tobie jezeli nie pracujesz mozesz napisac pismo o obciazenie jego kosztami lub umozenie calkowite o ile tam czegos nie pominelam bo nie pamietam pozostaje tu problem wspolnego majatku hmmm.... to juz nie wiem bo ja mialam wszystko praktycznie swoje wiec nie bylo tematu ale i tak mu wszystko zostawilam na co mi te rzeczy lodowa pralka czy meble nowe zycie nowe rzeczy i w ogole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo co do konta i pieniedzy to wogole nie mial dostepu wiec nie bylo nawet o czym rozmawiac. pamietam jescze ze w przypDKU DZIECI TO JESZCZE TAM trzeba bylo akty urodzenia ale ja nie mialam to dalej nie mam pojecia jak to jest. ale najpierw zastanow sie czy chcesz sie rozwiesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze mowiac to kazdy sad i sprawa jest inna jak uj mnie to bez pojednawczej bylo i cala rozprawa 20 min trwala dopiero po 2 tyg przyszlo mi orzeczenie bo pojechac sama nie moglam no ale co kraj to obyczaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×