Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gruba sama

DLA KOBIET, KTÓRE PODEJMUJĄ WYZWANIE OSTATECZNEGO POZBYCIA SIĘ OTYŁOŚCI :)

Polecane posty

Werka, Prowadzę własną działalność, więc kiedy mam jakąś chwilę i trochę kasy to inwestuję w siebie. Studia właśnie skończyłam, jako starucha, ale satysfakcję mam... A rozwód każdy inny, właśnie miałam pierwszą sprawę i mimo dogadania co do dzieci to nie dogadaliśmy się co do kasy więc za kilka miesięcy powtórka... Co do dzieci potrzebne są odpisy aktów urodzenia, i ustalenie tzw planu wychowawczego.... Majątek można dogadać się przed sprawą rozwodową i iść na sprawę ugadanym, przedstawić to moje to jego, ten kredyt na pół i ok, a jak nie to trzeba po rozwodzie założyć kolejną sprawę i tu zaczynają się jazdy! Ale to przede mną, jak doświadczę to opiszę w kolejnym odcinku;) Jedno zaczynam wiedzieć, czego się nie ugra na rozwodzie tego potem się nie ugra! Osoby po tych przejściach radzą mi grać wszystkimi argumentami, które mam bo on nie będzie się litował....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak aga masz rację.:-) każda sprawa inna i sąd inny tak jak pisałam równie to bywa w życiu. Ja już za sobą to mam na szczęście ale martwić sie co na zapas ci co sie rozwodza nie muszą naprawdę sąd zawsze jest przychylny matce lub kobiecie pod warunkiem że jest to normalną kobieta nie pije nie bije i na cpa to wtedy jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobaczymy, mi się trafiła sędzina suka, pytania latały jak meteoryty agresywnym tonem zadawane... no i ze względu na skomplikowaną sytuację rodzinną i dziecięcą sprawa jest totalnie nietypowa.... Nie ćpam, nie piję, żyję normalnie, a wcale nie jestem pewna jak potoczy się sprawa... Dzięki Bogu za zaprzyjaźnione studio i diety!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jak mówiłam zależy od sądu ale zobaczysz aguś będzie dobrze teraz tak specjalnie robi na koniec sie uśmiechnie i będzie na Twoja korzyści.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz jutro do domku na dwa dzionki jak dobrze tylko se.....iku nie bedzie heh bo @ i brzuch boli bede was teraz zanudzac zebyscie mialy co czytac rano hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmeczenie tez daje sie juz we znakin 48 h to za dlugo stanowczo albo ja juz stara sie robie heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe co sie bedzie dzialo czekam na efektu zjadlam sliwke i popilam woda hahaha zaraz mnie czeka cos chyba;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra a tak do rzeczy to od jutra startuje z dukanem zobacze te super dietke jak tak wiele jest za nia zobaczymy sniadanie 2 jaja na twardo z jogurten nat zero obiad rybka na parze a na kolacje co? boze moze jakis serek light tzn twarozek hu.... to wie co jesc musze wejsc gdzies na przepisy dukana moze bede sie zywic samymi rybami to by mi pasowalo lbo na kolacje zrobie salatke z jaja lososia i jogurtu z lyzeczka chrzanu o ile go mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak moze xnacie jakis przepis to podeslijcie jezeli ktoras stosowala lub jej sie obil o uszy hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze to spadam pracowac jeszcze tylko do 4 i spadam do domciu milej nocki wszystkim pieknym Paniom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki. Piękna pogoda a ja w domu :-( placek leże, taka małpa u mnie że nigdy takiej nie miałam.:-( to chyba przez diete. Nic mi sie nie chce jedyną rzeczą na która mam ochotę to cisza spokój i cebula surowa nie rozumiem czemu tak mi sie porobiło zawsze nie miałam żadnych boli byłam taka jakby nie było małpy ćwiczenia basen to mi nie przeszkadzało a dziś masakra moze mało magnezu i żelaza jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje menu na dziś to w sumie nie mogę sie określić a to nie dobrze.:-( rano była kawa z mlekiem zero procent bez cukru oczywiście i słodzika bo z niego też zrezygnowalam na nic ochoty nie mam ale zjeść coś muszę w sumie w domu mam tylko kefir serek light tunczyk i jajka a do sklepu nie mam siły dziś jechać chyba makrela w spizarce to coś tam wydlubie ale chyba później będę musiała jechać bo chłop wróci z roboty i będzie chciał jak zwykle mięcho i ziemniaki a ja kuźwa mac nawet kartofla nie mam w chalupie toc już to kary godne.:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje menu na dziś to w sumie nie mogę sie określić a to nie dobrze.:-( rano była kawa z mlekiem zero procent bez cukru oczywiście i słodzika bo z niego też zrezygnowalam na nic ochoty nie mam ale zjeść coś muszę w sumie w domu mam tylko kefir serek light tunczyk i jajka a do sklepu nie mam siły dziś jechać chyba makrela w spizarce to coś tam wydlubie ale chyba później będę musiała jechać bo chłop wróci z roboty i będzie chciał jak zwykle mięcho i ziemniaki a ja kuźwa mac nawet kartofla nie mam w chalupie toc już to kary godne.:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze sie czymś zajmę sprzątnę trochę to mi przejdzie bo leżeć cały dzień to trochę przesada by była choć moje samopoczucie masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis na dwoch kanapeczkach z pieczywka chrupkiego zytniego z wedlinka chudziusia drobiowa i jabluszko wlasnie teraz wszamalam woda kawa i jakos dzionek zleci bylma u lekarza..dostalam nowe leki...od jutra zaczynam je brac wiec moze byc tak ze bede sie czula fatalnie ale poki co zobaczymy wazne ze ponoc sie po nich nie tyje a to wazne dla mnie poki co obym tylko dobrze poszla na tym leku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotka weź Ty pier...nij te leki nie da sie? Bierz w takiej sytuacji jak już musisz możesz spróbować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi jak lekarz przepisywał na ośrodku kolejne recepty już bez kolejki i tak patrzyłam na niego i mu powiedziałam wie Pan doktor co, ja to pier te recepty i te leki dziś sie bawie a on na mnie jak na ostatniego debila popatrzył i powiedział dobrze spróbuj za parę dni siedziałam na dywaniku i płakałam czemu ich nie mam w torebce i gadalam sama do siebie a potem miałam atak szału i zaczęło mi sie robić słabo i brak powietrza robiłam sie sina wkońcu do tego mojego pustego lba doszło że przecież mi nie są potrzebne poszłam po recepty kupilam leki i w domu siedząc patrzyłam na nie ale nie wzięłam tłumaczyłam sobie że nie potrzebne mi są przecież nic mi nie będzie tak mijały tygodnie miesiące potem leki straciły chyba ważność bo wyrzucił ktoś je i do dziś nawet o nich nie pamiętam dorotka dasz radę mówię Ci teraz robisz powoli sie na bóstwo ustan przed nimi i powiedz żeby sobie poszły bo takich gości Ci nie trzeba i tak powtarzaj i powtarzaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pusto coś kobitki czasu nie mają. Takie życie ciągle coś. Ja to dosyć dzisiejszego dnia mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
werciu nie bralam lekow dosc dlugo ale mam nawrot i nie da sie tak dalej poki co za duzp nerwicowych sytuacji spraw poprostu siadlam i musze postawic sie na nogi choc na pocztaek poki nie upralm sie ze swoim problemem nie da sie tak latwo wina lekarzy ktorzy nie wykryli wady spowodowala ze od dziecka zylam w strachu ze cos sie ze mna stanie ale olewalam to teraz by wszysto wrocilo na swoj tor trza czasu a w moim przypadku juz bez tych lekow nie pujdzie nie pujdzie tak zle ze mna kochana werciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedna dorotka ale wiesz ja miałam najpierw tak że zaczęło sie miesiąc też po śmierci ojca że to samo mam i też umrę i że zaraz będę mieć wylew a potem znów od częstego bólu głowy że guz i raka mam i co.:-) po setkach badań doktor stwierdzil że nawet połowa lekarzy nie ma takich wyników jak ja. Nie podaruje Ci dopóki nie będziesz super laską która nic nie bierze i będzie mieć nowego super faceta, bo Ty super dziewczyna jesteś.:-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
także będzie dobrze i wogóle tu są wszystkie super dziewczyny i sama która założyła ten topik z którego nie można wyjść bo to ostateczne pozbycie sie ha ha sama nazwa motywuje i te które czasem zaglądają i te trole które tak nam zazdroszczą że można w życiu osiągnąć wszystko czego sie chce .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak ogólnie to coś topik zanika boję sie że jak każda osiągnie swoją wagę to już zostanę sama.:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zaniknie topik werciu tak mysle bo nie sztuka jest schudnac najwieksza jest pracowac nad utzrymaniem wagi a to trwa dluzej niz spadek wagi wiesz werciu szkoda ze nie mieszkasz w moim miescie szybko wybila bys mi moje stany z glowy....masz racje wszystko sie u mnie zaczelo ponad 20 lat temu smierc rodzicow i wogole ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki. Ja dziś na śniadanie dwa jaja na pół miękko z sosem z łyżki musztardy i łyżki serka homo natural. Do tego dwa plasterki fileta z indyka. Boże już dawno tak sie nie najadłam.;-). Dorotka u mnie też czasem taki atak jest wszystko zaczyna mi sie trzas mało powietrza i serce ledwo nadąża bić tak wali i słabo mi sie robi ale siadam biorę acard żeby serca nie nadwyrezac pije wode i próbuje sie uspokoić ale dzień i tak potem do bani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
menu na resztę dnia obiad sałata lodowa z tunczykiem i sokiem z cytryny kolacja twarozek chudy zero %tłuszczu z dwoma zabkami czosnku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boże jak żem sie nazarła jak ta świnia tego tunczyka ale zamiast sałaty pomidor trochę inna diete obrałam białkowo warzywna zobaczymy 24 na wadze jej efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spadam i ja mimo małpy trochę dziś tzn pół godzinki ćwiczeń było dla bezpieczeństwa przez te żarcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×