Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gruba sama

DLA KOBIET, KTÓRE PODEJMUJĄ WYZWANIE OSTATECZNEGO POZBYCIA SIĘ OTYŁOŚCI :)

Polecane posty

dorotka ale ostatnio miałam małpe po paru dniach diety i jakoś mi to chyba o ile pamiętam na wagę nie wpłynęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zresztą nie istotne nikt od nie jedzenia nie tyje a że od małpy to zejdzie tak mi sie wydaje bo ja nie miałam nigdy z tym problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojnie werciu zejdzie do tygodnia czasu po dlatego ja nie staje na wage by sie nie zniechecac do tego te moje grzeszki ech podam wage chyba za tydizen w poniedzialek zobacze zreszta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boże dziewczyny nie mogłam Was znaleźć.:-( gdzieś na końcu tematów. Co tu sie dzieje gdzie jesteście? Tak wogóle to cześć kobiety nawet sie nie przywitałam u mnie net sie spie...ł i nie mogłam pisać do Was. Źle sie czuje małpa jest i chyba nie ma zamiaru przestać brzuch boli i boli u mnie mały spadek wagi chyba naprawdę przez ta małpe bo ruszać sie za bardzo nie mogłam.:-( wogóle to mnie mdli i chodzę prawie że w pampersach.:-( . Dawno już nie miałam tak długo ostrej @ już szósty dzień.:-( .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rano jak zwykle kawa z mlekiem 0% śniadanie będą kanapki paprykowe kroje papryke na pół w środek serek naturalny homogenizowany z odrobina czosnku i cebulki i jajko troszkę pieprzu i mam dwie kanapki :-) obiad ryba na parze z brokułami potem jabłuszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
werciu daj sobie stronke do ulubionych wtedy nie bedziesz musiala szukac... ja sie nie waze poki co ech. za tydzien podam wage dzis to nawet nie ma czym sie pochwalic zwlaszcza przy malpie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama hallo? Co z topikiem:-( nie pozwolcie żeby upadł. Szkoda by było . Tyle pracy poszło by w las.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Werka, To już zależy od potrzeb i czasu każdej z dziewczyn... Dajemy dalej, kolejne kilo zrzucamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz rację aga spalamy spalamy :-) muszę nowy cel osiągnąć do końca listopada na wadze musi być nie więcej jak 90kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
werciu ty jak tajfun lecisz z ta waga slonko....ja przystopowalam za tydzien podam wage jesli wogole cos zleci ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dorotka wogóle cześć wszystkim. Leci już coraz wolniej dorotka już sie schody zaczęły tak jak widać tylko ta małpa mnie denerwuje już tydzień hm .. . Ale jakoś chyba kończy sie bo dziś już tylko tylko i znów będę w formie :-) jak dawniej. Dała mi w tym miesiącu popalić równo ech ...mam tylko nadzieję że następne takie nie będą przez te diety cuda haha. Koleżanka postanowiła sie do mnie przyłączyć ale boi sie że nie wytrzyma na moich warunkach też tak myślę.:-( bo ona lubi słodycze a u mnie to tylko żarcie było problemem u niej żarcie i słodkie słodkie i żarcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, czasu widać nie macie biedne. Dużo pracy u mnie też. Mam pytanie czy jak zjem dziesięć deko śliwek suszonych na kolację to źle?podobno nie powinno sie jeść więcej jak pięć sztuk ja kupiłam sto gram i zezarlam:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leże chora, muszę sie do piątku wykurować bo do pracy.:-( wszystko mnie boli, jeść sie nie chce dziś tylko jabłka dwa i o dziewiętnastej te śliwki cholerne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biegam, latam trochę straciłam.... Czekam na długi weekend, będę mieć dwa dni!!!wolne pod rząd!! Cudownie Planuję poza oczywiście odwiedzaniem grobów przodków totalny relaks: dietetyczne jedzonko, seks, upojny wieczór, masaż antycelulitowy, i sen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobitki :-) u mnie dobry nastrój. Pogoda piękna i ciepło to moze przez to. Małpa na dobre poszła. Dziś rowerkiem na solarium śmiglam piętnaście kilorow zaliczone. Na śniadanie był serek wiejski light z czosnkiem i papryka. Na obiad właśnie był tunczyk z buraczkami. No do końca dnia dwa jabłka i dwa kiwi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie długo tydzień urlopu jeszcze tylko piątek i sobota i tydzień wolne hurra :-) :-) ;-). W niedzielę będą zakupy to trochę pobiegam zakupy dobrze na mnie działają szczególnie jak w coś ładnego wchodzę hihi;-).w poniedziałek porządki da mi sie w kość bo u siebie i u teściowej będzie trochę pracy czyli korzyść dla mnie nie mojego sadla echhh...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie długo tydzień urlopu jeszcze tylko piątek i sobota i tydzień wolne hurra :-) :-) ;-). W niedzielę będą zakupy to trochę pobiegam zakupy dobrze na mnie działają szczególnie jak w coś ładnego wchodzę hihi;-).w poniedziałek porządki da mi sie w kość bo u siebie i u teściowej będzie trochę pracy czyli korzyść dla mnie nie mojego sadla echhh...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wtorek środa oczywiście podróże i odwiedzanie grobów. Ale do końca tygodnia balet he he . Trzeba sie zbierać bo nie mam dyliżansu:-( na basen trza wrotki palić tzn rower he ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak se myślę czy nie wejdę na diete pięćset kalorii z sześciuset hm...tak zrobię. Tylko znów odpowiednie składniki trza dobrać żeby wszystko było aj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, czy któraś z Was zna Centrum Leczenia Otyłości? Zamierzam się tam wybrać, bo sama już nie daję sobie rady ze zrzuceniem opony na brzuchu wielkości koła od tira. Koleżanka mi poleciła tą poradnię, chodziła tam do dietetyka, bardzo schudła i wychwala CLO pod niebiosa. Któraś z was tam była? Wizyty są płatne, ale słyszałam że przyjmują też na NFZ. Wiecie może, jakie warunki trzeba spełniać, żeby chodzić na wizyty na kasę chorych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Capucino... Napisz jak wyglądała wizyta, ciekawa jestem, bo sądzę, że to najlepsze od czego można zacząć... Nie znam się jak jest z refundacją NFZ, więc nie mogę pomóc, Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delete1969
To temat dla mnie.Przywitać się chciałam.Potem wpadne poczytać i postaram sie wprowadzic swoje dane. Pozdrawiam serdecznie i melduje ze chetnie odstapie 20 kg :) Od dzisiaj walcze z wilczym głodem i tak jakoś mi "nie idzie" ale myslę z w tak doborowym towarzystwie będzie łatwiej. :) Agata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość free.wrangler
Na odchudzanie polecam ROWER!! :) Nie wiem czy są jakieś statystyki dotyczące specyfiki odchudzania na rowerze, ale na pewno rower w tym pomaga. Wzmacnia mięśnie łydek ud i pośladków a także pomaga spalać tłuszcz i pozbywać się jakże niechcianego cellulitu - wszak niektórzy chadzają na spinning i płacą za to grube pieniądze.. Polecam odwiedzić sklep www.grawitacyjny.pl zakupić niezbędne akcesoria i do dzieła...zamiast autkiem do pracy polecam przesiąść się na rower :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×