Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gruba sama

DLA KOBIET, KTÓRE PODEJMUJĄ WYZWANIE OSTATECZNEGO POZBYCIA SIĘ OTYŁOŚCI :)

Polecane posty

boże jak żem sie nazarła jak ta świnia tego tunczyka ale zamiast sałaty pomidor trochę inna diete obrałam białkowo warzywna zobaczymy 24 na wadze jej efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimo małpy dziś pół godzinki ćwiczeń było.:-) dla bezpieczeństwa tak he he spadam i ja moze kąpiel wezmę i depilke zrobię jakąś maseczkę dla dobrego samopoczucia.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny macie jakąś wiedzę na temat makreli wedzonej czy można ja jeść czy nie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotka ale np.gorzka czekolada ma IG 22q więc nie powinna zaszkodzić no o zwykłej to nie mówię bo kiepsko ale kawałek gorzkiej nic nie szkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie będę dukana troszkę inna diete obrałam bardziej bezpieczna dla zdrowia białko i warzywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka pogoda mnie wykańcza dosłownie ciśnienie skacze ja ledwo żywą w dzień wieczorem już ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
werciu to mleczna i nie kawalek ale wieksza polowe zjadlam poleglam pms wygralo ale nie poddam sie odczekam dzis juz opuchnieta jak diabli nawet wagi nie podam w poniedzialek bo i po co ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteśmy tylko ludźmi, każdemu zdarzy się nagrzeszyć.... w taki albo inny sposób;) będzie lepiej nie załamuj się! Mnie ostatnio kilka spraw zwaliło z nóg, tak że trochę podłamana jestem..., ale podobno po deszczu wychodzi słońce, więc może i moje wzejdzie... Oby!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chyba dzis tylko na wodnistym kisielku zostane tak zle sie czuje boszzzzzzzzzz i nie dobrze mi i co ino buuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorota, To masz ekstra dietę, co wejdzie to wyjdzie, tak na makasa, ale... oczywiście nie zazdroszczę kiepskiego samopoczucia, trzymaj się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki. Pogoda kiepska. U mnie dziś o ósmej kawa o dziesiątej śniadanie twarozek z cebulka i pomidorem o dwunastej jabłko o czternastej łosoś z chrzanem i jedno jajo na twardo kolacja jabłko i podwieczorek pomidor no to starczy i tak chodzę jak bania nażarta . Ale tyle zielonej i wody pije że ciągle wc i wc teraz siedzę znów kawusię pije no oczywiście w pracy bo jakże by inaczej.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotka czekolada? Lanie dostaniesz żeby gorzka to popieram ale mleczna ;-) ha ha boże śmiech żartuje przecież. No ale przy małpie tak jest niestety ja to ciągle pije i pije jak mam małpe a jakoś muszę pochwalić ten chrom bo faktycznie widzę że nie mam ochoty na słodkie boże cud.:-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy to przez ta małpe ale czuje że przytylam :-( no niby nie powinnam ale okaże sie w pon jak tak to koniec zarcia i woda tylko aż padne:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kit z tym. Co tak pusto i smutno. Sama znikła a gdzie wogóle reszta dziewczyn które były tu i odchudzaly sie z nami? Pewnie nastąpiła przerwa w dietowaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja dzis ino sprobowalam odrobinke farszu na pierozki i woda kawa i jakos leci jak juz bede glodna bardzo wypije kisiel pogoda barowo lozkowa boszzzzzzzzz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze że jeszcze nie pada. Dziś te as pije zobaczymy czy coś da. Troszkę chciałam sie poruszać ale tylko 20min bo wszyscy z lunchu wrócili i zaraz by sie śmieli ze mnie. :-( siedzę i myślę jak ten kolek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dorotka ja ciekawa co będzie z tej mojej diety. A czy możliwe że przy małpie więcej sie waży mimo że nie przekracza sie diety tylko nadal wszystko tak samo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sobotę rusze na basen trochę skakanek zrobię. Będę już sprawna całkowicie.:-) więc będę czuć sie lżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga aga aga no coś Ty oszalała już będzie tęcza kolorowa i będzie słońce jak balija hehe;-). Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło.:-) kobiety głowy do góry ja tam mam głęboko w centrum du.. czy mi ubyło kg ważne aby nie przybyło a powoli spadnie i każdej mimo problemów stresu da sie radę jak to człowieczy los musi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spadam zrobić se jeszcze jedną kawusię bo spać zaraz będę a tu do soboty rano trza wytrzymac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jecie łososia? Bo napisane w netku że super spalaćz tłuszczu i dużo omega 3 ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to sie boję za tłusty ale tak też myślę że przecież innych tłuszczy nie dostarczam a rybi jest zdrowy i sie nie tyje od niego podobno. Sama nie wiem czy jeść czy rezygnować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyś któraś pisała taka fajna z brokuł jajka jogurt bałkańskiego i coś tam jeszcze było tylko nie pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
werciu podczas malpy kobiety mimo tego ze jedza jak jadly moga przybrac nawet do 5 kilo na wadze tak wlasnie woda sie zatrzymuje w tych dniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba nie chcesz mi powiedzieć że mnie przybędzie :-( nie no jutro sie będę ważyć zobaczę ile mnie przybywa w takie dni żeby sie nie łamać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×