Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Beliar

BSA lubi takie sprawy

Polecane posty

http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Plik:Skin41.jpg Nie ma to przecież jak wygolona, biała aryjska doopa. Skoro nie ma aryjskich panienek to lepiej posuwać arysjkich łysych facetów co nie BSA? :D Temat dedykowany jednemu z ostatnich (niestety wciąż jeszcze żywych) neonazistów. Obyć złapał hiva od kumpli hitlerowski gnoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Panterko :) BSA mnie wkurrwił przerażająco. Jak go spotkam to chyba sklepię mu twarz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Beliar. ;) Jak Cię wyprowadził z mentalnej równowagi, to na co czekasz- smaruj się kisielem i na ring naparzać się z naszą nazistowską, forumową maskotką. :D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moorland, tak aryjczycy wyładowują napięcie seksualne. Przecież oni nie chcą się zadawać z ,,niearyjskimi" panienkami, więc wolą siebie nawzajem. Szlachetne aryjskie plemniki nie powinny być pakowane do niearyjskich tzipek, już lepiej do aryjskich, hitlerowskich doop :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panterko, nie no na pewno nie w kisielu bo jemu może się to spodobać. Hitlerowcy to pedały każdy to wie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby nie powinno mnie to śmieszyć...ale jakoś aż się uśmiechnęłam do monitora :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś założył temat o wyższości aryjskiej urody, tom się załamała dozgonnie. Cytując "nie każdy może dostąpić tego zaszczytu". 😭 A już na pewno nie jakiś byle frajer z ulicy, jak ja. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moorland, bardzo miło że się uśmiechnęłaś :) BSA może być dumny że przez jego skrajną głupotę powstał temat, dzięki któremu Moorland się uśmiechnęła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eee, jak nie masz niebieskich oczu i anielskiego blondu, to nie masz co liczyć na uwagę. Śmiało możesz wklepywać kisielicho w klatę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panienki o ciemnych włosach i ciemnych oczach są najpiękniejsze. Te niebieskookie i jasnowłose też są śliczne. Rasa nie ma znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam niebieskie oczy i latem taki ciemny-blond włosy...do tego smukła sylwetka, "aryjska twarz", oh i ah...dlatego się śmiałam, że BSA wziąłby mnie za aryjkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och, to żeś mnie pocieszył w moim utrapieniu. :P A tak już nie popierając nikogo i nikomu nie ubliżając, to faceci o aryjskiej urodzie rzeczywiście są najprzystojniejsi (przynajmniej w moim subiektywnym odczuciu). :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a widzisz, mnie jakoś nie bardzo pasują (chyba po prostu nie lubię jasnych rzęs...brrr).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daj spokój Moorland. :D Ostatnio wpadł mi w oko Kuba Gierszał (czy jakoś tak) po obejrzeniu "Sali Samobójców". Super ma chłopina urodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sobie mam te oczyska, które raz są zielone a raz niebieskie i ciemne, dłuższe kudły :D No i powinienem być chyba z tego zadowolony, bo jak pomyślę o naburmuszonej twarzy BSA (zupełnie jak kot srrający na pustyni), i łysej pale to raczej bierze mnie na litość :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wy tępi jesteście. Tak trudno zrozumieć, że nie każdy gej musi być przegiętą ciotką? Tak trudno wam też zrozumieć, że nie każdy skin utożsamia się z ideologiami neonazistowskimi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Indor chyba Ci ciężko zrozumieć kontekst żartu, który z racji swojego przeznaczenia czasem zawiera trochę generalizacji. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podszyw Offermy-> ja bynajmniej nie z trójmiasta, ale byłam wczoraj tam. Rozglądałam się za FHG w nadziei, że zobaczę taką osobistość na żywo, ale musiałam obejść się smakiem. :P Indor, błaźnieniem się bym nazwała raczej interpretowanie żartów w kategoriach prawdziwej, poważnej polemiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra- powiem Ci. Ja mieszkam na paralotni i ciągle zmieniam zameldowanie. Już nie nadążam z wyrabianiem dowodów osobistych. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×